Poznaliśmy kolejne karty line-upu Heartbeat Festival. Kto zapełni drugą scenę? 0 UserComments

Heartbeat Festival z drugą sceną po raz pierwszy w historii. Do line-upu dołączyło sześciu artystów

Artykuł dodano: 16 maja, godz. 17:03
Odsłony: 539x
Poznaliśmy kolejne karty line-upu Heartbeat Festival. Kto zapełni drugą scenę?


Druga scena Heartbeat zaczyna się zapełniać

O zawsze wiadomo, że finanse pomagają się rozwijać. Odkąd w branży muzyki elektronicznej zaczęły się pojawiać większe pieniądze, z przyjemnością można oglądać rozwój całej sceny. Widoczny jest on na wiele sposobów: wiele stron zaczęło się profesjonalizować, pojawiły się oficjalne fanpage, ruszyły również reklamy.

Spory rozwój zaliczyły również światowe festiwale. Ich sceny zaczęły wyglądać bardziej widowiskowo, zmieniła się ich wielkość i liczba. Od dawna można już obserwować wiele scen na jednym wydarzeniu. Jest to świetna opcja, tym bardziej że sceny te są najczęściej zróżnicowane gatunkowo i klimatycznie.

Cieszyć może zatem fakt, że ten pomysł dociera do polskich elektronicznych wydarzeń. Pokazuje to Heartbeat Festival, który pierwszy raz w historii przygotuje dla uczestników nie jedną, a dwie sceny. Impreza ta odbywająca się w dniach 24-26 czerwca prócz sceny głównej otworzy również Beach Stage.

Przeczytaj też: TOP 10 połączeń na linii elektronika - pop


Główny pomysł na drugą scenę jest taki, że codziennie będzie grana na niej muzyka inna od tej, która jest prezentowana na scenie głównej. Już teraz można spodziewać się, jakich klimatów wyczekiwać na Beach Stage. Wraz z ogłoszeniem drugiej sceny, ogłoszono również sześć nazwisk, które się na niej pojawią.

Pierwszego dnia imprezy na Beach Stage gościć ma szeroko pojęty styl retro. O oldschoolowe, muzyczne zaplecze zadbają grający wtedy CJ Stone, QUIZ i Sasha Dubrovsky. Dzień później "plażową scenę" przejmie muzyka techno i house. Wtedy na scenie zobaczymy Carlę Rocę, Dianę d'Rouze oraz PYSHA.

Trzeba przyznać zatem, że tegoroczna edycja imprezy w Trzciance nabiera rumianych kolorów, a sam Heartbeat Festival staje się mocnym punktem tegorocznych wakacji. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Heatrbeat Festival 2021 - Official Aftermovie 

Sprawdź także:

- Tomorrowland rozpoczął współpracę z Coca-Colą. Co szykują?
- Chris Lake i Cloonee mają wspólne Koszmary - posłuchaj
- Wiemy, przez ile lat Ultra Miami zostanie w słynnym Bayfront Park 
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)