36-letnia gwiazda muzyki hardstyle - Headhunterz wystąpi w ostatni weekend listopada w jednym z warszawskich klubów. Znamy wszystkie szczegóły! 0 UserComments

Headhunterz w Polsce jeszcze w tym miesiącu!

Artykuł dodano: 19 listopada 2021, godz. 11:02
Odsłony: 596x
36-letnia gwiazda muzyki hardstyle - Headhunterz wystąpi w ostatni weekend listopada w jednym z warszawskich klubów. Znamy wszystkie szczegóły!


Headhunterz kolejny raz w Polsce

Dla holenderskiego muzyka będzie to bodajże piąty raz w Polsce. Jego najlepiej zapamiętany set to ten z głównej sceny na Sunrise Festival 2016, gdzie rozgrzał Polaków przed występami takich osobistości jak R3HAB, NERVO czy sam KSHMR.

Headhunterz bardzo ceni sobie polskich DJ-ów oraz widownię, ponieważ w tym roku mija już pięć lat od wydania niepowtarzalnego utworu Kundalini, który stworzył razem z naszym rodakiem Skytechem w czasie swojej przygody z muzyką big room. Czy doczekamy się collabu Willema np. z Regainem? Zobaczymy co przyniesie przyszłość!

Collab Headhuterz z Skytechem - Kundalini

Headhunterz - szczegóły występu w Warszawie

Headhunterz w ostatnią sobotę miesiąca, 27 listopada, zagra w klubie Explosion w Gocławiu na sali klubowej. Podczas seta będą rozdawane gadżety oraz koszulki nawiązujące do kolejnej wizyty Holendra w Polsce. Co ciekawe, tej samej nocy na drugiej sali największej dyskoteki w stolicy wystąpi... zespół disco-polo EXTAZY. Ahhh, Polsko!

Czytaj dalej: Skytech w klimatach tech? Posłuchaj Wild Love z DJ Angelo i Aleesią

Bilety będą dostępne do zakupienia w dniu imprezy do godziny 21:00 w kasie biletowej klubu Explosion. Cena takiej przyjemności to jedynie 30 złotych! - naszym skromnym zdaniem jest to prawie darmowe zaproszenie na występ jakiego kogoś jak Willem.

Rok 2021 dla Headhunterza nie był obfity w nowe produkcje, jednakże zaskoczył nas on kolaboracją z młodym holenderskim DJ-em Sephyxem oraz weteranem sceny hardstylowej Noisecontrollers. Ponadto jedną z najnowszych premier na kanale Art of Creation jest remiks 36-latka dla duetu Sound Rush do piosenki Take It All.

Ciekawi co przyniesie rok 2022 z obozu Holendra? Na FTB.pl nie przegapicie żadnych wiadomości ze świata EDM!

Posłuchaj Take It All (Headhunterz Remix)

Sprawdź także

- The Chainsmokers zadebiutowali na żywo pierwszy singiel od 2 lat
- Mike Williams rezygnuje z koncertowania. Skąd taka decyzja?
- Will Sparks z kolejną dawką festiwalowych brzmień. Posłuch Patience
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)