Już teraz możemy posłuchać godzinnego miksu zespołu Gorgon City nagrane podczas ich ostatniego występu w The Warehouse Project w Manchesterze. Posłuchaj teraz! 0 UserComments

Gorgon City udostępnili nagranie z występu w The Warehouse Project

Artykuł dodano: 10 grudnia 2021, godz. 15:17
Odsłony: 462x
Już teraz możemy posłuchać godzinnego miksu zespołu Gorgon City nagranego podczas występu duetu w The Warehouse Project w Manchesterze.


 Co miksuje Gorgon City?

Gorgon City to duet tworzony przez Kye Foamo Gibbona i Matta RackNRuin Robson-Scotta. Producenci znani są głównie w Wielkiej Brytanii gdzie wielokrotnie gościli na krajowych listach przebojów.

Debiutowali singlem Real w 2013 jednak dobrze możemy ich znać również dzięki kawałkowi Ready For our Love, który w 2014 roku osiągnął 4 miejsce na brytyjskiej liście przebojów singli. Zaliczyli oni również współpracę z innym brytyjskim zespołem Clean Bandit przy okazji tworzenia kawałka Intentions

Wydali kilka albumów o których było naprawdę głośno. Możemy zaliczyć do nich Sirens, Escape czy Olimpia. Brytyjczyków cechuje bardzo spokojny acz klasyczny styl house. Nie stronili oni od występów na żywo w tym roku. Grali między innymi dla DJ Mag czy Defected Records. Gorgon City mogliśmy usłyszeć też w Zabrzu gdy grali na Carbon Silesia Festival.

Przeczytaj też: Kooperacja Netflix x Spotify to coś czego potrzebowaliśmy 

Mieli okazję też niedawno brać udział w show organizowanym w The Warehouse Project - jednej z najpopularniejszych i najlepszych przestrzeni eventowych na Wyspach, a dokładniej w Manchesterze.

Pełen set możemy już teraz przesłuchać na platformie SoudCloud, ponieważ załapał się on do serii WHP21 MIX będąc jej dziesiątym odcinkiem. Wcześniejszymi gośćmi byli m.in. Archie Hamilton, Effy i Bklava. Typowo dla Gorgon City króluje tam przede wszystkim house. Nic w tym dziwnego, ta muzyka jest jedną z wizytówek "wyspiarzy".  

Jednak wychwycimy w całości również bardzo dużo utworów techno. Cała tracklista tworzy jedną, bardzo spójną i dobrze wyważoną całość. Zapraszamy do odsłuchu!

Gorgon City dla WHP21 MIX, posłuchaj

The Warehouse Project · WHP21 MIX 010 /// GORGON CITY

Sprawdź także

R3HAB z oficjalnym remiksem dla Pitbulla 
MATRODA udostępnił za darmo pięć ekskluzywnych utworów
Thunderdome 2021 przełożony. Znamy nową datę festiwalu
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)