Sprawdzamy najnowszy utwór Galantis. Jak brzmi „1x1"? 0 UserComments

Galantis w klubowym wydaniu. Posłuchaj „1x1'

Artykuł dodano: 17 maja, godz. 18:55
Odsłony: 306x
Sprawdzamy najnowszy utwór Galantis. Jak brzmi 1x1?


Galantis z klubowym kawałkiem

Galantis to zespół, który ma sprecyzowane swoje brzmienie jak mało kto. Ten szwedzki duet na przestrzeni lat wielokrotnie zachwycał świat EDM swoimi kawałkami, jednocześnie systematycznie dominując listy przebojów. Znany chociażby z utworów No Money, Runaway czy Peanut Butter Jelly, zespół od dawna może się szczycić sporą rzeszą fanów.

Nie tak dawno temu Galantis tchnęło nowe życie w istnego klasyka, a już wtedy dało się wyczuć wakacyjny vibe w utworze zespołu. Wszystko wskazuje na to, że passa letnich motywów została podtrzymana, gdyż najnowszy utwór 1x1 ma spore szanse, by zdominować parkiety w nadchodzącym sezonie.

Przeczytaj też: Galantis prezentują nowy singiel - "Fading Like A Flower"


Sam utwór został przedpremierowo zaprezentowany już miesiąc temu podczas koncertu Galantis w amfiteatrze Red Rocks. Artyści dobrze wspominają ten moment, opisując najnowszą premierę:

1x1" to klubowy banger na lato! Poszliśmy w trochę innym kierunku, czerpiąc inspirację z wczesnych wpływów muzyki house. To był niesamowity moment, grając ten utwór na wyprzedanym koncercie w Red Rocks w zeszłym miesiącu, a teraz jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że wszyscy go usłyszycie.

Jak zatem brzmi produkcja? Zdecydowanie typowo dla Galantis. Chociaż jest to kawałek klubowy, a muzyka producentów zazwyczaj była bardziej melodyczna, nie ma najmniejszego problemu, by wyczuć charakterystyczne brzmienia zespołu. Faktycznie bardzo wyraźnie słychać inspiracje wczesnym housem.

Sam kawałek jest bardzo rytmiczny i zdecydowanie pogodny. Łatwo jest sobie wyobrazić scenariusz, w którym będzie grany na każdej większej imprezie w najbliższym czasie. Utworu 1x1 posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube.

Raczej nikogo nie powinno dziwić, że kolejny kawałek Galantis jest prawdziwym bangerem, artyści bowiem już od dłuższego czasu przyzwyczaili nas do wysokiego poziomu swoich produkcji. Oby tak dalej! By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Galantis - 1x1, posłuchaj


Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)