Poznaliśmy najnowszy kawałek Galantis. Produkcja brzmi dziwnie znajomo. Sprawdźcie sami! 0 UserComments

Galantis prezentują nowy singiel – „Fading Like A Flower”

Artykuł dodano: 22 kwietnia, godz. 10:13
Odsłony: 453x
Poznaliśmy najnowszy kawałek Galantis. Produkcja brzmi dziwnie znajomo. Sprawdźcie sami!


Galantis sięgają po klasyka?

Galantis to zdecydowanie jeden z najbardziej utalentowanych zespołów w muzyce elektronicznej. Trzeba przyznać, że jest również doceniany miarą ich umiejętności. Najsławniejsze kawałki Galantis pokroju Runaway, No Money czy Peanut Butter Jelly od dawna na platformach streamingowych liczą sobie setki milionów odsłon.

Dlatego też każdy kolejny kawałek Szwedów budzi niemałe podekscytowanie. Ich radosny i skoczny styl nadal spotyka się z ciepłym odbiorem fanów. Widać to było podczas ostatniego utworu Alien wydanego z duetem Lucas & Steve. Od tego czasu minęły trzy miesiące, lecz na tym nie koniec, bo Galantis właśnie wypuścili najnowszy kawałek.

Tym razem sprawa jest poważniejsza, bo zespół zabrał się za remake klasyka, i to nie byle jakiego. Artyści tym razem wzięli na tapet utwór szwedzkiego zespołu popowo-rockowego Roxette. Chodzi o kawałek Fading Like A Flower. Jest to jeden z tych utworów, które znamy, chociaż tytuł czasem mówi nam niewiele.

Przeczytaj też: ILLENIUM remiksuje Nirvanę. Ależ połączenie 


Czy zatem remake Galantis jest równie klasyczny jak oryginał? Zupełnie nie. Tam, gdzie w oryginalnej wersji goszczą standardowe gitary elektryczne i akustyczne brzmienia, tam u Galantis słychać syntezatory i basowe uderzenia. Melancholijny charakter zamienił się na niezwykle radosną mieszankę wakacyjnych brzmień.

Trzeba przyznać, że najnowszy kawałek Galantis to produkcja, która z pewnością może poprawić humor. Całość wręcz tryska typowymi brzmieniami szwedzkich producentów. Sam kawałek zdaje się być stworzony z myślą o pochmurnych poniedziałkach. Co ciekawe, nowy styl zdaje się nad wyraz dobrze komponować z oryginalnymi wokalami. 

Galantis najnowszą produkcją po raz kolejny udowodnili, że wiedzą co to znaczy tworzyć muzykę. Remake'u utworu Fading Like A Flower posłuchasz już teraz na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Roxette x Galantis  Fading Like A Flower

Sprawdź także:

- Sebastian Ingrosso skończył 39 lat. Oto 9 ikonicznych numerów jego autorstwa
- Dom Dolla, John Summit, Flume - live sety z Coachelli 2022
- Projekt Dash Berlin ujawnił nowego lidera w teledysku "Oceans"  
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)