Impreza Full On Ferry odbędzie się 2 maja 2012 (Środa), w klubie . Start imprezy: godz. 20:00. .
211 Full On Ferry

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Full On Ferry

2 maja 2012, , start: 20:00

Zagrają na imprezie: Ferry Corsten / Mat Zo / Deniz Koyu / Shogun / Skytech
Wraz z nastaniem pierwszych cieplejszych dni, nocne życie miast przenosi się na polskie wybrzeże. Tym samym prezentujemy imprezę, która da Wam przedsmak zbliżających się wakacji. 


2 maja 2012 w długi majowy weekend zapraszamy do Gdańska na wyjątkowy event.


Full on Ferry - pierwszy raz w Polsce!


Full on Ferry to autorski projekt Ferry Corstena zapoczątkowany w 2007 roku w jego rodzinnym Rotterdamie. W 2011 przez cały sezon na Ibizie w nowo otwartym klubie Sankeys Corsten promował Full on Ferry. Od początku istnienia Full on Ferry przyciąga klubowiczów na całym świecie, wypełniając po brzegi kluby i hale widowiskowe. 

To wszystko dzięki osobie Ferry Corstena, który jest jednym z najważniejszych reprezentantów muzyki elektronicznej. Na muzycznej scenie artysta obecny jest nieprzerwanie od roku 1991, wciąż rozwija się i doskonali swoje umiejętności. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia i ciągłej świeżości Ferry nieprzerwanie od wielu lat znajduje się w światowej czołówce producentów muzyki elektronicznej.


Po prawie dwuletniej przerwie, już 2 maja Ferry Corsten zagra ponownie w Polsce w Centrum Stocznia Gdańsk. Miejsce to znane jest klubowiczom z takich imprez, jak Tiesto Club Show, Carnival with Cosmic Gate, Pendulum live, przywołuje klimat lata i wakacyjnych wspomnień. 


Bilety dostępne na wlotki.pl od 24.02.2012 godz. 20.00

 Full On Ferry

Bilety na FULL ON FERRY do kupienia również w stałych punktach sprzedaży.

CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44

ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20

DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20


 
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (211)
  • global13107
  • Mario
  • deeboy
  • djkryniu
  • Pingus
  • trusiek-trusiek
  • M@rkee
  • Abpsat
  • Marcino__89
  • eloN
  • bart white
  • Xmaz
  • asiulek11
  • maniax
  • 123tie100
  • kuba1144
  • malin87
  • sotto
  • gudi82rj
  • Sak3e
  • cyna24
  • FazZi
  • Ccriss
  • rinkweis
Pokaż wszystkich obecnych na imprezie (211)
Komentarze
  • marcoss8117 lutego 2012, godz. 12:30
    Kiedyś bym się skusił, ale Ferry ostatnio gra zbyt banalnie (Transmission), by wydawać na niego kasę, pomimo iż rośnie liczba faworytów z WKND
  • FazZi17 lutego 2012, godz. 12:42
    w PL to on już był, ale projekt może i być pierwszy, także chwyt troszke w tym jest
  • P4B1017 lutego 2012, godz. 12:48
    moze i dla paru z Was gra banalnie
    ale nadal potrafi wypuscic bardzo dobry track
    Ferry Corsten - Take Me (Original Extended)


    Widac ze wybór eventów bedzie spory. Ciekawe jak z frekwencją. trzeba zacząć oszczedzac i odkałdac kase na eventy :D
  • Rogal17 lutego 2012, godz. 13:18
    Dzwoniłem do Ergo i tam nikt nic nie wie o Dayglow. ale info o FOF bardzo pozytywne :)
  • PePeK17 lutego 2012, godz. 13:44
    bylem na sylwka na full on ferry w uk, sety b2b mistrzostwo, zdecydowanie polecam ten event! :)
  • L.I.L.Y.17 lutego 2012, godz. 14:22
    Byłam na tym w Rotterdamie i jakoś mnie nie powaliło.
  • Agnes3017 lutego 2012, godz. 14:26
    Na Ferrego bardzo chętnie się wybiorę:)
  • off-on17 lutego 2012, godz. 14:41
    Czyli w długi, majowy weekend czeka mnie wyprawa do Gdańska;) bardzo fajnie, świetny pomysł:)
  • Krasnal2517 lutego 2012, godz. 15:14
    To info zwaliło mnie z nóg: świetnie, że FOF odbedzie sie u nas w PL:) będę tam na 100 %
  • S-oneczko17 lutego 2012, godz. 15:42
    Szkoda, że tak daleko, ale i tak pojadę do Gdańska:)
  • housedomar17 lutego 2012, godz. 16:05
    Warto się skusić:) no to czekamy na bilety :)
  • La Bush17 lutego 2012, godz. 16:15
    Jest ktos za tym zeby wyslac petycje o zmianie terminu?
    Ludzie, zlitujcie sie nad MATURZYSTAMI!!!
    Czekalem na jego koncert od dawna i jeszcze nie bede mogl isc bo idioci z CKE wladowali mi 4 maja (srodek dlugiego weekendu) mature z polaka.
    Nie chce zyc!!!
  • Ptofimuza17 lutego 2012, godz. 18:13
    no i , jak dla mnie to za***iście:)
  • cyna2417 lutego 2012, godz. 19:46
    jak zagra tak jak na Transmission to bedzie pieknie :)
  • Karolcia25817 lutego 2012, godz. 19:54
    będzie mega wypaśnie:)
Komentarze (209)