Impreza Full On Ferry odbędzie się 2 maja 2012 (Środa), w klubie . Start imprezy: godz. 20:00. .
211 Full On Ferry

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Full On Ferry

2 maja 2012, , start: 20:00

Zagrają na imprezie: Ferry Corsten / Mat Zo / Deniz Koyu / Shogun / Skytech
Wraz z nastaniem pierwszych cieplejszych dni, nocne życie miast przenosi się na polskie wybrzeże. Tym samym prezentujemy imprezę, która da Wam przedsmak zbliżających się wakacji. 


2 maja 2012 w długi majowy weekend zapraszamy do Gdańska na wyjątkowy event.


Full on Ferry - pierwszy raz w Polsce!


Full on Ferry to autorski projekt Ferry Corstena zapoczątkowany w 2007 roku w jego rodzinnym Rotterdamie. W 2011 przez cały sezon na Ibizie w nowo otwartym klubie Sankeys Corsten promował Full on Ferry. Od początku istnienia Full on Ferry przyciąga klubowiczów na całym świecie, wypełniając po brzegi kluby i hale widowiskowe. 

To wszystko dzięki osobie Ferry Corstena, który jest jednym z najważniejszych reprezentantów muzyki elektronicznej. Na muzycznej scenie artysta obecny jest nieprzerwanie od roku 1991, wciąż rozwija się i doskonali swoje umiejętności. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia i ciągłej świeżości Ferry nieprzerwanie od wielu lat znajduje się w światowej czołówce producentów muzyki elektronicznej.


Po prawie dwuletniej przerwie, już 2 maja Ferry Corsten zagra ponownie w Polsce w Centrum Stocznia Gdańsk. Miejsce to znane jest klubowiczom z takich imprez, jak Tiesto Club Show, Carnival with Cosmic Gate, Pendulum live, przywołuje klimat lata i wakacyjnych wspomnień. 


Bilety dostępne na wlotki.pl od 24.02.2012 godz. 20.00

 Full On Ferry

Bilety na FULL ON FERRY do kupienia również w stałych punktach sprzedaży.

CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44

ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20

DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20


 
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (211)
  • global13107
  • Mario
  • deeboy
  • djkryniu
  • Pingus
  • trusiek-trusiek
  • M@rkee
  • Abpsat
  • Marcino__89
  • eloN
  • bart white
  • Xmaz
  • asiulek11
  • maniax
  • 123tie100
  • kuba1144
  • malin87
  • sotto
  • gudi82rj
  • Sak3e
  • cyna24
  • FazZi
  • Ccriss
  • rinkweis
Pokaż wszystkich obecnych na imprezie (211)
Komentarze
  • malin8717 lutego 2012, godz. 00:04
    Piekny rok w Polsce, obowiazkowo bede !! mam blisko :D
  • Szypec17 lutego 2012, godz. 00:53
    Będę na 100%!
    e: no tak, i Dayglow też ma być w tym terminie :<
  • trusiek-trusiek17 lutego 2012, godz. 01:42
    02.05.2012: FoF
    04.05.2012: Dayglow
  • Rugby17 lutego 2012, godz. 02:25
    Ja tu prawie wstalem z miejsca na newsa bo bylem przekonany ze full on fery caly pokazny event w naszej nowej hali a tu csg:/
  • greit17 lutego 2012, godz. 08:17
    kto to robi?
  • xyf paweł17 lutego 2012, godz. 10:46
    A na dodatek UMF w wawie na bank i tam m.in TIESTO I COX.
  • smaku17 lutego 2012, godz. 10:52
    Tylko czemu w CSG :(
  • Kingunia17 lutego 2012, godz. 10:54
    A ktoś z Was wie może gdzie ma być Dayglow?? :)W sensie w jakiej lokalizacji?
  • Cybul__17 lutego 2012, godz. 11:18
    Ergo Arena, Gdańsk Żabianka
  • baartec17 lutego 2012, godz. 11:26
    W dzisiejszej audycji MSM on Air ma byc mowa o Full on Ferry czyli, że to MSM się tym niestety zajmuje..
  • riSk.eX17 lutego 2012, godz. 11:36
    To już nie ten sam Ferry co kiedyś, na pewno nie pojadę, ale głównie dlatego, że 30 kwietnia wolę być na MAYDAY w Dortmundzie ;)
  • Mappett17 lutego 2012, godz. 11:37
    baartec-> czemu niestety? MSM robi wiele świetnych imprez. Ostatnie ILNY w hali organizacyjnie i produkcyjnie było na mega plus. Kiedyś byłem na ATB in Concert i też było bez zastrzeżeń. Więc nie rozumiem Twojej aluzji.
  • Tiesto198917 lutego 2012, godz. 11:38
    16 lipiec 2009 :) bardzo dobrze ze wybrali CSG :)
  • vjSiwek17 lutego 2012, godz. 11:57
    Ferry w Polsce ostatnio był 2 lata temu??? Na festivalu 139 pod Tarnowem czy raczył nas jeszcze później?
  • GDJB17 lutego 2012, godz. 11:58
    Ciekawie,ciekawie ...czekam na pełny LU.
Komentarze (209)