Impreza Full On Ferry odbędzie się 2 maja 2012 (Środa), w klubie . Start imprezy: godz. 20:00. .
211 Full On Ferry

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Full On Ferry

2 maja 2012, , start: 20:00

Zagrają na imprezie: Ferry Corsten / Mat Zo / Deniz Koyu / Shogun / Skytech
Wraz z nastaniem pierwszych cieplejszych dni, nocne życie miast przenosi się na polskie wybrzeże. Tym samym prezentujemy imprezę, która da Wam przedsmak zbliżających się wakacji. 


2 maja 2012 w długi majowy weekend zapraszamy do Gdańska na wyjątkowy event.


Full on Ferry - pierwszy raz w Polsce!


Full on Ferry to autorski projekt Ferry Corstena zapoczątkowany w 2007 roku w jego rodzinnym Rotterdamie. W 2011 przez cały sezon na Ibizie w nowo otwartym klubie Sankeys Corsten promował Full on Ferry. Od początku istnienia Full on Ferry przyciąga klubowiczów na całym świecie, wypełniając po brzegi kluby i hale widowiskowe. 

To wszystko dzięki osobie Ferry Corstena, który jest jednym z najważniejszych reprezentantów muzyki elektronicznej. Na muzycznej scenie artysta obecny jest nieprzerwanie od roku 1991, wciąż rozwija się i doskonali swoje umiejętności. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia i ciągłej świeżości Ferry nieprzerwanie od wielu lat znajduje się w światowej czołówce producentów muzyki elektronicznej.


Po prawie dwuletniej przerwie, już 2 maja Ferry Corsten zagra ponownie w Polsce w Centrum Stocznia Gdańsk. Miejsce to znane jest klubowiczom z takich imprez, jak Tiesto Club Show, Carnival with Cosmic Gate, Pendulum live, przywołuje klimat lata i wakacyjnych wspomnień. 


Bilety dostępne na wlotki.pl od 24.02.2012 godz. 20.00

 Full On Ferry

Bilety na FULL ON FERRY do kupienia również w stałych punktach sprzedaży.

CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44

ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20

DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20


 
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (211)
  • global13107
  • Mario
  • deeboy
  • djkryniu
  • Pingus
  • trusiek-trusiek
  • M@rkee
  • Abpsat
  • Marcino__89
  • eloN
  • bart white
  • Xmaz
  • asiulek11
  • maniax
  • 123tie100
  • kuba1144
  • malin87
  • sotto
  • gudi82rj
  • Sak3e
  • cyna24
  • FazZi
  • Ccriss
  • rinkweis
Pokaż wszystkich obecnych na imprezie (211)
Komentarze
  • R216 lutego 2012, godz. 21:11
    Wspaniale!
  • Sojka16 lutego 2012, godz. 21:11
    Na maj planów nie mam, więc zobaczymy...
  • Szpaner99716 lutego 2012, godz. 21:14
    Świetne info :)
  • Jack Daniel's 16 lutego 2012, godz. 21:15
    Jaka agencja organizuje ?
  • Jerycho198816 lutego 2012, godz. 21:15
    Ja pozostanę brzy Boom Barze na majówkę jednak (pewnie coś przygotują godnego) ;)
    Ale co się tyczy Full on Ferry nie spodziewałem się tej imprezy w Polsce no no ;)
  • Mario16 lutego 2012, godz. 21:23
    Jade !!! ooooo a miało być wolne w tych miesiącach :D
  • artinho16 lutego 2012, godz. 21:25
    Co się dzieje w tym roku w Polsce :D Brawo, może ruszy rynek eventowy na dobre :D!
  • zthrx16 lutego 2012, godz. 21:26
    Ferry skończył się wraz z jego nowym albumem, taka paść do jednorazowego odsłuchu i zapomnienia, że szkoda gadać. Gdyby to "stworzył" początkujący producent nikt by nie jęknął o tym albumie.
  • Karola Chażet16 lutego 2012, godz. 21:33
    Grubo w tym roku z eventami!!! miło miło :D
  • Mario16 lutego 2012, godz. 21:35
    @ Jacek zapominasz ,że FoF to nie jest tylko ferry tylko sety b2b z jego goścmi :)
  • Pingus16 lutego 2012, godz. 21:36
    ooo kurcze to jestem teraz zaskoczona :D
  • djkryniu16 lutego 2012, godz. 21:37
    Jupi...Obowiazkowo zawitam!!!!!!!!!na mayday dał jazzu:)czyzby powtórka swietnej zabawy?-napewno.....choc ost utwory nie sa zbyt energiczne jak dla mnie tak jak "radio crash":)
  • mefistek16 lutego 2012, godz. 21:44
    Co się dzieje :P Kredyty ludzie chyba pobiorą na te imprezy xD

  • roisin16 lutego 2012, godz. 21:44
    bardzo się cieszę :) w 3 mieście nie często można pobawić sie przy takich dzwiękach! :)
  • TranceRoute16 lutego 2012, godz. 21:44
    Ferry zbyt sie ostatnio zeszmacił. Nie jade
Komentarze (209)