Klub Reaktor Janów k/Mińska Mazowieckiego oraz FTB.pl zapraszają 26 listopada (Andrzejki)  na imprezę z cyklu  FTB On Tour ! Portal FTB.pl to największy w Polskim internecie serwis poświęcony muzyce klubowej, doskonale 0 UserComments

FTB On Tour @ Reaktor - Janów k/Mińska Mazowieckiego

Artykuł dodano: 25 października 2011, godz. 11:22
Odsłony: 5422x

Klub Reaktor Janów k/Mińska Mazowieckiego oraz FTB.pl zapraszają 26 listopada (Andrzejki)  na imprezę z cyklu  FTB On Tour !

Portal FTB.pl to największy w Polskim internecie serwis poświęcony muzyce klubowej, doskonale znany wielbicielom tego gatunku.Imprezy z cyklu FTB on Tour odbywają się nieprzerwanie od 2003 roku i cały czas cieszą się ogromną popularnością. FTB DJ Team to skład dj-ów, którzy grali już na największych polskich imprezach halowych i festiwalach jak Sunrise, Sensation White, Creamfields, czy Electrocity ,Global Gathering.  Dodatkową atrakcją imprez FTB on Tour są liczne firmowe gadżety FTB.pl  rozdawane klubowiczom podczas trwania setów!

Zagrają:
DJ INOX (FTB Team Leszno, uczestnik Sensation, Global Gathering , Electrocity, Sunrise Festival...)
RADI S (Elite Sounds Wrocław)
Oraz Rezydenci


Niewielu mamy w Polsce DJ-ów pokroju Waldemara Kaczmarka DJ-a INOX-a Ci, którzy widzieli go choć raz za sterami, wiedzą, że człowiek ten jak nikt inny daje z siebie wszystko i w swoim niewyczerpanym zasobie sił jest w stanie wykrzesać z klubowiczów na parkiecie resztki mocy!
Tak wybuchowa mieszanka, na pewno przyprawi każdego o pozytywny ból nóg. Taka okazja nie zdarza się na co dzień - dajcie się porwać Inoxowi w wir tańca...!

Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość...
DJ INOX  (FTB Team, Radio Elka Leszno)
Za konsoletą od 15 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli - ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość "czucia nagrania".
Od kilku lat członek FTB DJ Team, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set. Preferuje muzykę house - prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno.
W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, który m.in. dzięki jego wpływowi odnosi sukcesy i zaprasza światowe gwiazdy house i trance.
Poza klubami, które odwiedza razem z FTB On Tour, zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał czterokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields 2006,Insomnia Open Air Festival 2006 oraz na Tunnel Electrocity i I Love New Year i pierwszej polskiej edycji Global Gathering 2008 Poznań.W 2008 roku zagrał na głównej scenie Sensation Polska!
DJ INOX-a możecie posłuchać też w Radiu Elka Leszno & Głogów.
Według najpopularniejszego muzycznego portalu FTB.pl otrzymał tak duze uznanie w śród klubowiczów (czytelników) że w rankingu najpopularniejszych DJ-ów 2007 roku uplasował się na 5 pozycji a w 2009 roku zajmował 3 miejsce a obecnie znajduje się na 2 pozycji!! Wiedze i doświadczenie które zdobył przekazuje adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL której jest kordynatorem i wykładowcą.
Kordynator i przewodniczący Jury konkursu DJ-ów Projektu Plaża w TVN!
"To, co robimy dla innych, jest tym, co naprawde warto robić..."
RADI S
genere: house,elektro-house, progres, speed garage, trance, tech-trance 
motto Dj'a: wszystko zależy od ludzi i klimatu, podstawa to grać pod ludzi ale nie zapominając o swoim stylu 
Radi S. - DJ i Producent w jednej osobie. Przedstawiciel wrocławskiej sceny klubowej z kilkunastoletnim stażem o ugruntowanej pozycji na polskim rynku klubowym, pomysłodawca i założyciel formacji Elite Sounds, w której wspólnie z Waveshockiem wydał kilka singli i remixów. Niezwykle barwna postać, której sety zelektryzowały największe kluby w całej Polsce. Podczas swojej muzycznej przygody miał zaszczyt zagrać na największych muzycznych eventach w Polsce począwszy od Sunrise Festival poprzez Electrocity, enTrance aż do Sensation Wicked Wonderland. Jego sety to niezwykła mieszanina wyszukanych dźwięków począwszy od Electro, Progressive aż do Techno. Każdy jego występ to niesamowita dawka energii oraz emocji, którą obdarza, w co tygodniowych występach w klubach w całej Polsce i nie tylko. 

Jego motto to: "wszystko zależy od ludzi i klimatu, podstawa to grać dla nich, ale nie zapominać o swoim stylu". 

W moich setach gatunki muzyczne są zróżnicowane nie trzymam się jednego stylu ( choć nie ukrywam ze kocham dobry mocny trance) można usłyszeć mega dobry house, elektro jak i również mega latające trance. Pamiętam aby zawsze coś swojego wrzucić MOCNEGO nie zapominając o utworach kultowych które doprowadzają do wrzenia klubowiczów na parkietach. Wszystko zależy do publiczności jaką zastane w klubie staram się im stworzyć niezapomniany klimat imprezy na której występuje.. 

Z mojej incjatywy powstała agencja arystyczna ELITE SOUNDS AGENCY która skupia m.inJ.OMEN, DJ.MANIANA, DJ. V_VALDI, DJ.DRUM, DJ.BOLEK, DJ.HAZEL,DJ.RADI S...Już niedługo więcej informacji na ten temat na stronie. Rownież muszę wspomnieć, że podjąłem blisko współprace z agencją SONDTRADE twórcy mega wydarzenia ELECTROCITY. 

Obecnie jestem rezydentem piątkowych imprez (ENERGETYCZNE PIĄTKI) w klubie WZ we Wrocławiu, a w soboty MOŻECIE MNIE SPOTKAĆ w klubach na terenie całej Polski (info na stronie) i nie tylko. W ostatnich latach mogliscie usłyszeć na mega EVENTACH czyli SUNRISE FESTIVAL 2007 w Kołobrzegu (sobota scena moon); SUNRISE FESTIVAL 2008 (niedziela) TUNNEL ELECTROCITY co rok w Lubiążu. 


..Oczywiście zajmuję się własnymi produkcjami wraz z WAVESHOCKIEM posiadamy juz sporo swoich produkcji ktore oblegaja internet można nawet kupic w oficjalnuych sklepach : 
Beatport: 


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)