Jest wiele kolaboracji, które wielu z nas chciałoby usłyszeć. Na tapet powraca temat współpracy A$AP Rocky'ego z legendarnym szwedzkim trio Swedish House Mafia. 0 UserComments

'Frankenstein' Swedish House Maffi i A$AP Rocky'ego coraz bliżej?

Artykuł dodano: 30 listopada 2021, godz. 07:17
Odsłony: 458x
Jest wiele kolaboracji, które wielu z nas chciałoby usłyszeć. Na tapet powraca temat współpracy amerykańskiego rapera z legendarnym szwedzkim trio.


 Frankenstein faktycznie rodzi się na nowo?

Jak zdradza nam Sebastian Ingrosso - twarzowy przedstawiciel grupy Swedish House Mafia utwór Frankenstein, który jest efektem współpracy z raperem ASAP Rocky już niedługo ujrzy światło dzienne. Sam temat nie jest jednak niczym nowym. 

Już w 2019 było głośno o planowanej współpracy za sprawą podobnych relacji na Instagramie Steve Angello i Ingrosso, którzy z Axwellem tworzą legendarny Szwedzki zespół. Chociaż temat był wtedy niesamowicie gorący, przez brak nowych informacji fani stracili nim zainteresowanie i uznali go za zwykłą plotkę. Teraz temat powrócił niczym piłeczka ping pongowa. Stało się to za sprawą pokłosia, które zebrała słynna afera rapera.

W 2019 Rocky został aresztowany za sprawą ulicznej bójki w Sztokholmie. Raper przyznaje, że zauważył wsparcie ze strony Sebestiana Ingrosso po jego aresztowaniu. Wszystko za sprawą słynnej akcji #FreeRocky, która zmobilizowała do działania internet w sprawie zatrzymania Amerykanina. 

Przeczytaj też: Swedish House Mafia wyprodukowała 45 utworów na nadchodzący album

Sebastian Ingrosso za pomocą relacji na Instagramie po raz kolejny okazał swoje wsparcie w całej sprawie. Oczywiście zapoczątkowało to na nowo liczne dyskusje na temat aktualnego powrotu wspólnego kawałka. Wszystkie plotki niedługo później zostały potwierdzone przez samego członka Swedish House Mafii

Warto zauważyć, że nie jest to pierwsza fuzja dwóch gatunków, w której udział biorą Szwedzi. Grupa miała bowiem już wcześniej współpracować choćby z Pharrell Williamsem czego efektem był kultowy utwór One (Your Name). Spektakularne wyniki poprzedniej kolaboracji (na platformie YouTube utwór przekroczył próg 100 milionów wyświetleń) tylko nakręcają oczekiwania społeczności względem nadchodzącego Frankensteina. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Swedish House Mafia - One (Your Name) 

Sprawdź także

Polak nagrał teledysk dla gwiazd Spinnin' Records
Chris Lake - który remiks jest jego ulubionym?
Blinders po ponad 8 miesiącach powraca do STMPD RCRDS
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)