Trzeci studyjny album australijskiej gwiazdy muzyki EDM ukaże się już w ten piątek. Dzisiaj został zaprezentowany ostatni z singli, który promuje krążek Palaces. Utwór nazywa się Hollow! 0 UserComments

Flume opublikował ostatni singiel przed premierą nowego albumu

Artykuł dodano: 18 maja, godz. 17:27
Odsłony: 430x
Trzeci studyjny album australijskiej gwiazdy muzyki EDM ukaże się już w ten piątek. Dzisiaj został zaprezentowany ostatni z singli, który promuje krążek Palaces. Utwór nazywa się Hollow i występuje na nim 30-letnia piosenkarka Emma Louise. Sprawdźmy, jak brzmi kolejny numer z nadchodzącego projektu DJ-a z Sydney!


Najlepszy album Flume'a w karierze?

Oficjalna premiera krążka Palaces została zaplanowana na 20-ego maja. Przed tym projektem, Flume wydał na światło dzienne dwa inne albumy studyjne, jeden mixtape oraz cztery EP-ki. Tym razem w produkcję krążka nie jest zamieszany tylko Australijczyk, a także Michael Volpe, który szerzej znany jest publiczności jako Clams Casino. Oprócz niego na najnowszej płycie Harleya pojawią się takie persony jak LunchMoney Lewis, Caroline Polachek oraz Damon Albarn, który uznawany jest za jedną z najbarwniejszych postaci w brytyjskim showbiznesie. Powinniśmy go z takich projektów jak Blur czy Gorillaz.

Palaces zawierać będzie trzynaście utworów, które zdążymy przesłuchać w około 46 minut. Mimo, że będzie to najkrótszy album studyjny w karierze Harleya, to możliwe jest określenie, że będzie on najlepszym w całej karierze. Czterokrotnie nominowany do nagrody Grammy producent prawdopodobnie kolejny raz otrzyma wiele nagród za ów projekt, bo według nas będzie to naprawdę wysokiej klasy krążek. Czy Flume powtórzy sukces Skin i trafi na pierwsze miejsce listy US Billboard 200 z Palaces? Miejmy taką nadzieję, a tymczasem sprawdźmy jak brzmi utwór Hollow!

Posłuchaj pierwszego singla z płyty Palaces czyli Say Nothing


Ostatni singiel z albumu Palaces

Hollow to ostatnia produkcja promująca krążek Palaces. Produkcją utworu zajął się Flume oraz Quinn Browning. Z wokalnej strony numeru pojawiła się Emma Louise, która produkcją z 2013-ego zyskała rozgłos dopiero w tym roku. Oczywiście wszystko za pomocą TikToka. Chodzi tutaj o wersję piosenki Jungle, którą stworzył niemiecki DJ o pseudonimie Wankelmut.

Co mogę powiedzieć na temat Hollow? Flume jest znany ze swoich alternatywnie brzmiących melodii, a przede wszystkim estetycznym stylu komponowania wszelakich projektów. Tak również jest w przypadku tego utworu. Od momentu usłyszenia tego kawałka, jestem święcie przekonany, że nikt nie zastąpiłby Emmy Louise w tej roli.

Kolejny raz Harley pokazał, że jest prekursorem swojego własnego stylu, który każdy szanujący się fan muzyki elektronicznej powinien znać. Jest to do tej pory najspecyficzniej brzmiąca piosenka z jego nowego albumu. Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Już po piątej produkcji z trzynastu można przyznać, że Palaces będzie bardzo dobrym albumem, ale czy na pewno - o tym przekonamy się już w piątek.

Tak brzmi ostatni singiel z nowej płyty Flume'a - posłuchaj Hollow


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)