Sprawdzamy występy z ostatniego EDC Las Vegas. Poznajcie zapisy setów z festiwalu! 0 UserComments

Alesso, Tiesto, Timmy Trumpet, Alan Walker - posłuchaj live setów z EDC Las Vegas 2022

Artykuł dodano: 23 maja, godz. 10:53
Odsłony: 654x
Sprawdzamy, co leciało na ostatnim EDC Las Vegas. Poznajcie zapisy setów z festiwalu!


Wirtualna powtórka EDC

Branża muzyki elektronicznej non stop się powiększa i rozwija. Z roku na rok widać coraz większe zainteresowanie elektronicznymi brzmieniami. Zawsze dopisuje spora frekwencja na imprezach, szczególnie po pandemii. Co za tym jednak idzie, nieustannie pojawiają się nowi organizatorzy eventów, a w całej branży rośnie konkurencja.

Są jednak festiwale, które konkurencji jeszcze przez moment nie powinny się obawiać, przynajmniej w takim samym stopniu co reszta imprez. Wszystko przez swoją markę, którą przez lata udało się wypracowywać. Mowa chociażby o belgijskim Tomorrowland, który, nie ma co ukrywać, jest klasą samą w sobie.

Nie inaczej jest w przypadku Electric Daisy Carnival (EDC), którego ostatnia edycja w Las Vegas była kolejnym po Ultra Miami przystankiem na mapie największych imprez 2022 roku. W końcu ostatnia edycja EDC szczyciła się 15 scenami i gościła niemal wszystkie największe gwiazdy mainstreamowej i undergroundowej muzyki elektronicznej.

Przeczytaj też: EDC Las Vegas 2022 - oficjalny timetable festiwalu

Na scenie w tym roku występowali m.in. David Guetta i MORTEN, DJ Snake, Deorro, Timmy Trumpet, deadmau5 i Kaskade w ramach projektu Kx5, Meduza, FISHER czy Alan Walker. Wybór wśród artystów był tak ogromny, że nawet uczestnicy festiwalu nie byli w stanie pojawić się na wszystkich koncertach.

Tym trudniej o to było wirtualnym uczestnikom, którzy śledzili imprezę tylko z transmisji na żywo. W końcu nie wszystkie sety były transmitowane. Całe szczęście, że już teraz za pośrednictwem platformy Mixcloud ukazały się zapisy setów największych gwiazd ostatniej edycji EDC Las Vegas.

Dzięki temu można jeszcze raz przeżyć, tym razem już na spokojnie, ostatnie sety, wychwytywać nowości w postaci premier, których na ostatnim EDC nie brakowało czy po prostu cieszyć się pięknem muzyki elektronicznej w całej krasie. Wybranych setów z EDC Las Vegas 2022 posłuchasz tutaj. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku

Tiesto - EDC Las Vegas 2022 @ kineticFIELD


David Guetta & MORTEN - EDC Las Vegas 2022 @ kineticFIELD

Timmy Trumpet - EDC Las Vegas 2022 @ kineticFIELD

Kx5 - EDC Las Vegas 2022 @ kineticFIELD

Alan Walker - EDC Las Vegas 2022 @ cosmicMEADOW

Aless - EDC Las Vegas 2022 @ kineticFIELD

Sprawdź także

- Dobry czy 'Niedobry'? Sprawdzamy jak brzmi najnowszy collab od Firebeatz i Jay Hardway
- DJ Kuba & Neitan meldują się w Hexagon z nowym remiksem
- Tchami i Marten Horger prezentują wspólny singiel. Obu producentów usłyszymy w Polsce

fot. Taylor Wallace for Insomniac Events 
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)