Excision wydaje nowy album! Czy warto było czekać 3 lata na 'Onyx'? Sprawdzamy co znajduje się na najnowszym albumie tego producenta. 0 UserComments

Excision wydał nowy album - 'Onyx'

Artykuł dodano: 13 stycznia, godz. 17:41
Odsłony: 315x
Excision wydaje nowy album! Czy warto było czekać 3 lata na Onyx? Sprawdzamy co znajduje się na najnowszym albumie kanadyjskiego producenta. 


Excision to już legenda heavy dubstepu

Fani ciężkich dubstepowych brzmień stają na baczność gdy usłyszą alias Excision. Producent obecny już od dawna na scenie muzyki basowej, aktywny od 2006 roku. Pierwszym jego utworem był Warning wydane w roku 2007.

Przez te 15 minionych lat budował swoją pozycję kierując się na sam szczyt, zbierając do siebie masę headbangerów, którzy podczas jego setów nie szczędzą sił i pokazują mu swoją energię i sympatię do jego utworów.

Swój pierwszy album o nazwie X Rated Abel wydał w roku 2011 w wytwórni Deadmau5a - mau5trap. W tym samym roku wspólnie z Downlink i KJ Sawka stworzyli grupę Destroid, której album o nazwie The Invasion wydany został w 2013 roku.

Dużą popularność zyskiwały również miksy Excisiona, które nagrywane były na ciekawym basowym festiwalu Shambhala, na którym pojawiała się sama czołówka przedstawicieli muzyki dubstep i nie tylko. Na swoim koncie producent ma już 5 albumów w tym najnowszy, o którym właśnie was informujemy!

Excision - Shambhala 2014 Mix [Official Video]

Excision i jego najnowszy album 'Onyx'

Minęły 3 długie lata od ostatniego albumu Excisiona, który nazywał się Apex. Do sieci właśnie trafił najnowszy album kanadyjskiego producenta o nazwie Onyx. Znajduje się na nim aż 17 utworów.

Niektóre z nich już wcześniej były dostępne w sieci, ale właśnie ukazała się pełna wersja tego wydawnictwa. Excision wydał album w swojej własnej wytwórni Subsidia, która wspiera również młodszych i mniej znanych producentów.

Na trackliście nie brakuje utworów z innymi producentami. Pojawiają się tutaj Hairitage, Sullivan King, Dion Timmer, Kai Wachi i Kompany. Sprawdzajcie album Onyx przepełniony siedemnastoma mocnymi bangerami!

Excision i jego piąty album 'Onyx'

Lost Lands - Excision stworzył swój własny festiwal

Fani muzyki Excisiona i innych producentów tworzących basową muzykę na pewno znają festiwal Lost Lands, którego twórcą jest właśnie Abel! W 2017 roku odbyła się pierwsza edycja festiwalu poświęconego w pełni dubstepowym brzmieniom w Legend Valley, Ohio.

Już pierwsza odsłona posiadała line-up przepełniony aliasami z samej topki producentów muzyki basowej. Cały festiwal tworzony jest w tematyce Parku Jurajskiego.

Wielką zaletą tego festiwalu jest publikowanie nagranych setów na kanale Youtube. Dla wielu to jedyna okazja aby poczuć klimat tego niesamowitego miejsca. Sprawdźcie jak wygląda Lost Lands!

Excision Presents Lost Lands Music Festival 2019

Sprawdź także


Zdjęcie: RUKES.COM
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)