Dwa pierwsze albumy zebrały wysokie recenzje, a sam artysta został okrzyknięty jednym z największych talentów współczesnej sceny klubowej. Teraz Estiva powraca z materiałem pt. „Metamorphoses”. 5 UserComments

Estiva i jego muzyczne metamorfozy

Artykuł dodano: 7 listopada 2019, godz. 10:24
Odsłony: 1811x
Jego inspiracją do tworzenia własnej muzyki były kultowe już kompilacje Tiësto z serii „In Search Of Sunrise”. Dwa pierwsze albumy „Perfect Ten” oraz wydany w ubiegłym roku „Spectacle” zebrały wysokie recenzje, a sam artysta został okrzyknięty jednym z największych talentów współczesnej sceny klubowej. Teraz Estiva powraca z materiałem „Metamorphoses”, którym prezentuje swój nowy, bardziej mroczny styl.Pod pseudonimem Estiva ukrywa się holenderski DJ i producent muzyczny Steven Baan. Gdy w 2006 roku wkroczył na scenę muzyki elektronicznej, niemal od razu otrzymał duże wsparcie od słynnych gwiazd jak Tiësto, Armin Van Buuren czy Above & Beyond. Jego kreatywne mieszanki rytmicznych dźwięków i progresywnych melodii szybko zyskały uznanie także wśród wielbicieli klubowych brzmień, a ilość fanów twórczości Stevena zaczęła rosnąć w niesamowitym tempie.

Wydawnictwo noszące tytuł „Metamorphoses” to zestaw 13 fascynujących, instrumentalnych kompozycji, składających się na trzeci studyjny album Estivy. Wyborna muzyczna podróż, pełna zaskakujących zwrotów i pobudzającego wyobraźnię klimatu. Znajdziemy tu znane z występów artysty single „Icarus”, „Carousel”, „Sirin”, „Perpetual” i „Katana” oraz nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane produkcje.

Materiał, który wciąga od pierwszych sekund i pochłania słuchacza w całości, aż do ostatniego wydobywającego się z głośników dźwięku. Steven prezentuje swoje ogromne możliwości i udowadnia, że jest jedną z najbardziej innowacyjnych postaci na scenie.


Tracklista:
01. Sirin
02. Perpetual
03. Icarus
04. Metamorphoses
05. Eclipse
06. Katana
07. Sequence
08. Trip
09. Carousel
10. Two Tigers
11. Morpho
12. Kosmos
13. Soma (Outro)

Premiera w Polsce: 25.10.2019 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Komentarze
 • Wojtek Walczak8 listopada 2019, godz. 15:27
  Jak dla mnie klasa ????
 • Łukasz Wójcik9 listopada 2019, godz. 00:53
  Armin's favorite :) fakt zupełnie nowe podejście do tematu :)
 • Mariusz Michalski8 listopada 2019, godz. 20:08
  świetny progressive album :)
 • Wojtas Rajuu8 listopada 2019, godz. 15:33
  Klasa ! ogień kupuje płytkę kawał dobrej roboty
 • Karol Sokólski8 listopada 2019, godz. 16:36
  Jeden z najlepszych albumów roku.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)