Impreza Electrocity 7 odbędzie się 14 sierpnia 2012 (Wtorek), w klubie Klasztor Cystersów Lubiąż. Start imprezy: godz. 20:00. .
408 Electrocity 7

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Electrocity 7

14 sierpnia 2012, Klasztor Cystersów Lubiąż, start: 20:00

„I oto w końcu jest to czego wielu z Was zapewne oczekiwało z niecierpliwością” - tak zaczynał się poprzedni news związany z Electrocity 7, ale w ten sam sposób możemy rozpocząć także i ten. Podajemy bowiem pełniutki line-up i informacje o biletach tej najbardziej klimatycznej imprezy w Polsce, mającej miejsce co roku w jednym z największych na świecie klasztorów – Klasztorze Cystersów w Lubiążu k. Wrocławia.


Electrocity 7

LINE-UP

PENDULUM
DJ SET & MC VERSE

www.pendulum.com

Electrocity 7

DUBFIRE

www.dubfire.com

Electrocity 7

FELIX DA HOUSECAT

www.theefelixdahousecat.com

Electrocity 7

JUDGE JULES

www.judgejules.net

Electrocity 7

RICHARD DURAND

www.richarddurand.com

Electrocity 7

MYON & SHANE 54

www.myonandshane54.com

Electrocity 7

SERGE DEVANT

www.sergedevant.com

Electrocity 7

MORGAN PAGE

Electrocity 7

OLIVER HUNTEMANN

www.huntemann.tv

Electrocity 7

NASTIA

www.facebook.com/Nastia.official

Electrocity 7

GREGOR TRESHER 

Electrocity 7

THE JUNKIES

Electrocity 7

SYDNEY BLU

www.sydneyblu.com

Electrocity 7

CLAUDIA CAZACU

www.claudiacazacu.com

Electrocity 7

TIM HEALEY

www.djtimhealey.com

Electrocity 7

JORDAN SUCKLEY

www.jordansuckley.co.uk

Electrocity 7

MILKWISH b2bMIQRO

www.facebook.com/Milkwishofficial
| www.miqro.pl

Electrocity 7

CARLO CALABRO

www.carlocalabro.com

Electrocity 7

ELECTROCITY NATION 

www.facebook.com/ElectrocityNation

Electrocity 7

STEVE MURANO

www.stevemurano.com

Electrocity 7

DIRTY RUSH

www.dirtyrush.com

Electrocity 7

MR.X

Electrocity 7

SIRENA

Electrocity 7

V_VALDI

www.myspace.com/djvvaldi

Electrocity 7

PHILIP AILON

Electrocity 7

NEEVALD

www.facebook.com/neevald

Electrocity 7

DOUBLE U & SS

www.djw.com.pl | www.myspace.com/sebastianspl

Electrocity 7

ALEX

www.djalex.pl
Electrocity 7

INOX

www.djinox.pl

Electrocity 7

POZIOM X

www.myspace.com/poziom_x

Electrocity 7

BARTES

www.djbartes.com

Electrocity 7

GREGOR ES

www.facebook.com/thegregores

Electrocity 7

DAFHOUSE

www.facebook.com/dafhouse

Electrocity 7

MAIQEL

www.maiqel.pl

Electrocity 7

MARCO SAVILLE

Electrocity 7

NIKLAS VENN

www.facebook.com/niklasvenn

Electrocity 7

DOMINIQUE GATTO

www.myspace.com/dominiquegato

Electrocity 7

PUOTECK

www.facebook.com/puoteck

Electrocity 7

FLOR

Electrocity 7

U-NICK

www.u-nick.pl

Electrocity 7

METZO

Electrocity 7

RADI S.

www.myspace.com/djradis

Electrocity 7

MESSIN

Electrocity 7

SUHY

Electrocity 7

RAFF

Electrocity 7

SOUND OXIDER

Electrocity 7

onTune

Electrocity 7


Scena GATE TO HELL powraca!

Występując w roli organizatora tak dużego przedsięwzięcia, jakim jest Electrocity, często stajemy przed ciężkimi wyborami. Tak jest także tym razem. Informujemy, że kosztem sceny Amnesia, na terenie cysterskiego opactwa stanie scena Gate To Hell. Decyzje w takich sytuacjach nie są łatwe, ale wraz z całą ekipą doszliśmy do wniosku, że polskiej społeczności klubowej zdecydowanie bliżej do cięższych, energicznych brzmień. Powód tej zmiany zostawimy dla siebie, ale wierzymy, iż decyzja jest słuszna i ucieszy właśnie Was –Mieszkańców Elektronicznego Miasta – ELECTROCITY.
Zagraniczną ekipę artystów wspierać będzie godna reprezentacja Polski. Jesteśmy przekonani, że staną na wysokości zadania i 14 sierpnia, mury klasztoru znów zadrżą..

 

GATE TO HELL:

- KUTSKI
- ACTIVATOR
- DUTCH MASTER
- ALEX KIDD
- DRIVER
- DIGITAL ABUSE
- RESQ pres OUTWORLD
- Q-FACTORKUTSKI

Electrocity 7

www.djkutski.com

Urodził się w roku 1982 w Chester. Mawiają, że mając 15 lat sprzedał swoją duszę, aby zdobyć pieniądze na zakup swojego pierwszego gramofonu Technics’a. Całkowicie dał się pasji. Praktycznie nie wychodził ze swojego pokoju. A jeśli już to zapewne wybierał się uzupełnić proteiny lub kupić nowe płyty. Po latach miał tyle zużytych igieł niczym ( jak to określiła jego matka) zdegenerowany narkoman. Troszkę schudł przez ten czas, ale był już gotów na podbój świata. Swoje pierwsze sety ‘montował’ w unikalny sposób niczym wielki mistrz posługując się niespotykanymi technikami djskimi, grając utwory w taki sposób, w jaki nie były grane nigdy.Jego umiejętności przyniosły mu nagrodę DMC, a jego technika zgrywania przeniosła nieco do cienia wiele znakomitości sceny. Właściwie to jego gra opierała się głównie na wzbogacaniu setów o fantastyczne scratche, które Kutski ćwiczył całymi latami w zaciszu swojego pokoju. Wielu djów zapomina o tym, że liczy się występ jako całość a nie tylko granie nowych utworów. Niczym opętany ‘rzuca’ crossfaderem przeskakując pomiędzy kanałami co minutę. To prawdziwy performer angażujący się w występ od samego początku do samego końca. Dzięki prawdziwej legendzie hardhouse Anne Savage oraz legendarnemu promotorowi ‘Madders’ Dj Kurski rozpoczął zagłębianie się w cięższe odmiany muzyki. Początkowo grywał na konkursach djskich między innymi w Walii ( Time In Angor). Organizatorom tak bardzo spodobała się jego technika, że zaproponowali mu rezydenturę w ich klubie Elevate. Niedługo po tym po kolejnym konkursie zdobył rezydenturę na jednym z największych eventów odbywających się w środku tygodnia w UK – Base In Leeds. Grywał na Godskitchen, Tasty, Frantic, Polysexual, Ripsnorter, Garlands, Full Tilt and Anarchy.

 

DJ ACTIVATOR
Electrocity 7

www.djactivator.com

Manuel Tessarollo aka Dj Activator to jedna z najbardziej zapracowanych postaci sceny hardstyle jeśli chodzi o produkcje. Działa aktywnie pod wieloma pseudonimami: Overdrive, Manuel Es, DJ Mantes, Ultrasonic, Megaphone, DJ Kraftune, T/78, Knockout,Outlaw.

Jego label Active to jedna z najprężniej działających wytwórni sceny hard, która przez lata zdobyła chyba największe uznanie wśród czołowych ‘graczy’ tego właśnie gatunku.
Jego sety to pompujące, ciężkie brzmienia, przeplatane liniami melodyjnymi zapożyczonymi z muzyki trance. Dzięki technice gry stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata „HARD”.
W swojej karierze zaliczał występy na wielu znanych festiwalach: 
Defqon 1, Hardbass, Q-base, Decibel, Emporium, XXlerator, Syndicate, Dance Valley, Ground Zero, GigaDance, The Qontinen.
Z pewnością przyszłość najeży do niego i jego muzyki, której ciężko się oprzeć!
 

DUTCH MASTER

Electrocity 7

www.djdutchmaster.nl 

Na przestrzeni ostatnich lat stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych djów i producentów gatunku, występując w roli headlinera największych imprez w Los Angeles, UK, Chorwacji, Szwecji oraz Austrii.
Olaf rozpoczął produkcję w wieku 15 lat a już niespełna dwa lata później wydał 2 cdz hardcore’owymi numerami. W roku 2004 był odpowiedzialny za Headliner Anthem. Jego muzyczna krucjata zaowocowała wieloma doskonałymi tech-trance’owymi wydawnictwami w Anglii, lecz Olaf postanowił skupić się na hardstyle i trzeba przyznać, doskonale mu to wychodzi.

W dziedzinie produkcji pracował z organizacją Outland ( Rotterdam ) i jest założycielem holenderskiej imprezy Superfesteen. Oczywiście nie można pominąć tego, iż jest współzałożycielem największego sklepu z akcesoriami klubowymi Hardstyleshop.comALEX KIDD

Electrocity 7

www.kiddfectious.com

Alex Kidd demoluje klubowe podwoje swoją techniką i niszczycielskimi niczym huragan setami. Jest jednym z tych djów, którzy skupiają się na europejskiej odmianie Hard Trance’u oraz Hardstyle’u. Jego sety to zazwyczaj wybuchowa mieszkanka połączona z wieloma niespodziankami, jakie zawierają jego występy. To prawdziwy showman kiedy tylko staje za deckami. Jego sztuczki, jakie robi używając miksera często wprawiają ludzi w szał. W roku 2003 Kidd został menagerem labelu Goodgreef Recordings, na łamach którego, wyszedł jego debiutancki album. Alex był także gościem w radiu Galaxy w programie Andy Durrant’a, miał okazję grać na imprezie Judgement Sunday na Ibizie, na wielu imprezach imprezach Londynie oraz Bristolu. Najlepszym rokiem dla Kidda był rok 2004 kiedy to zapewnił sobie bookingi na HQ Amsterdam, Inside Out, Dance Academy, Wildchild, Bionic, Polysexual, Sundissential & Garlands, Creamfields. Oczywiście nie można zapomnieć, że w tym także roku został wskazany przez artystę Yoji Biomechanika jako dj’a, na którego należy zwrócić szczególną uwagę w przyszłości. 
W roku 2005 Alex rozpoczął tour po Australii i Nowej Zelandii gdzie właśnie miał okazje zagrać koło Yoji’ego.
Nie skupiając się wyłącznie na graniu jako Dj, Alexx produkuje i systematycznie wydaje muzykę na Rough Stuff, Nukleuz’s Black Label, One Inch Records i wielu innych doskonałych wytwórniach.

DJ DRIVER

Electrocity 7

www.facebook.com/DJDriver.Poland

DIGITAL ABUSE 

Electrocity 7

www.facebook.com/DigitalAbusePL

RESQ

Electrocity 7

www.facebook.com/ResQDJ

 Q-FACTOR

Electrocity 7

www.facebook.com/tomasz.furca.3

 

Gate To Hell – Electrocity V


 

Do zobaczenia na Gate To Hell 


BILETY!Pierwsza pula biletów w obiecanej i zaskakująco niskiej cenie 59zł, dostępna będzie od 11 kwietnia 2012, od godziny 20.00 na www.wlotki.pl . Ilość ograniczona. PIERWSZA PULA BILETÓW WYPRZEDANA

II pula biletów na Electrocity 7!

Jak już pisaliśmy – pierwsza pula w cenie 59zł za jeden bilet rozeszła się w całości w niecałą godzinę. Wielu z Was zwyczajnie nie zdążyło nabyć swoich wejściówek czego wynikiem były zapytania w stronę Agencji SoundTrade o drugą pulę. Zatem oficjalnie podajmy informację na ten temat:

Duga pula biletów na Electrocity 7 dostępna będzie od 16 maja 2012 od godziny 20.00 w cenie 79zł za sztukę! Dostępne na www.wlotki.pl.

ROYAL VIP – zmiana
miejsca strefy.Każdego roku odwlekano
rozpoczęcie prac renowacyjnych na Sali Książęcej. W tym roku z powodu wyżej
wymienionych, strefa Royal VIP będzie zorganizowana w pomieszczeniach Jadalni
Opata. Jako profesjonaliści SoundTrade postara się o to, aby zaproszeni artyści i klubowicze (którzy zakupili bilet Royal VIP), dzięki którym w dużej mierze Electrocity jest wyjątkowe byli obsługiwani na najwyższym poziomie. Dla wszystkich, którzy zakupią bilet Royal VIP przewidziany jest nieograniczony catering (posiłki i alkohol) jak i możliwość „dzielenia stołu” ze wszystkimi artystami, którzy wystapią na Electrocity 7! Cena biletu Royal VIP to 500zł za sztukę. Menu opublikujemy wkrótce.

Electrocity 7


HYMN ELECTROCITY 7

Jak głosi stara prawda „kto stoi w miejscu ten się cofa”. Wie o tym doskonale ekipa Agencji SoundTrade – organizator corocznego festiwalu Electrocity. Postanowili bowiem zrobić kolejny krok ku zdobywaniu kolejnych obszarów muzyki klubowej czego wynikiem jest powstanie, unikalnego w naszym kraju, projektu Electrocity Nation! Połączenie muzyki klubowej z żywymi instrumentami wykraczającymi poza świat typowo elektronicznego brzmienia.

Electrocity 7


O Electrocity Nation słów kilka


Sam pomysł powstał lata temu, kiedy to współpracę zawiązało dwóch przyjaciół, których drogi zeszły się w muzycznym świecie. Kamil Berkowski (Crack Daniel's) i Waldemar Wojtczak (V_Valdi) to postacie odpowiedzialne za jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń klubowych w Polsce - Electrocity. Owocem początku współpracy (2001r. ) było powstanie SoundTrade, agencji która na przestrzeni ostatnich lat zdobyła silną pozycję wśród graczy na rynku festiwalowym. Electrocity Nation to projekt typowo muzyczny ściśle powiązany z kulturą klubową. Wyjątkowy live zawierający mieszankę najbardziej topowych muzycznych styli muzyki klubowej, połączonej z klasycznym brzmieniem instrumentów żywych. Electro, house, breakbeat, rock. Wszystko to idealnie połączone daje jeden niepowtarzalny performance, stanowiący fuzję wszystkiego czego mogliśmy być świadkami w ciągu ostatniej dekady w muzycznym świecie. Za ducha żywych instrumentów w projekcie odpowiedzialny jest Adam Rorat, który od przeszło siedemnastu lat związany jest z polską sceną muzyczna, na której zagrał niezliczoną ilość koncertów. Wraz z zespołem 'Kto To', wystąpił na scenie w Opolu na 42. Krajowym Konkursie Piosenki Polskiej. Tam też zdobył drugą nagrodę w debiutach tego festiwalu. Ponadto wraz z zespołem 'Amellia' nagrał utwór , który później został wiodącym tematem w kinowym filmie „Prawdziwa Historia Kota w Butach”. Trzy ciekawe i zarazem odmienne osobowości stworzyły jeden pędzący wręcz swoim torem życia organizm – Electrocity Nation, który z dnia na dzień rośnie w siłę, stanowiącą niezliczoną ilość pomysłów.

Electrocity 7


Electrocity Nation feat. Mr. X – Seven

To tytuł pierwszego, ale jakże mocnego singla grupy nagranego wspólnie z rapującym Mr. X. Jak możemy domyślać się po tytule, produkcja powstała z myślą o siódmej edycji festiwalu Electrocity, który jak co roku odbędzie się 14 sierpnia w Lubiążu k/Wrocławia. Nie musimy chyba specjalnie dodawać, że kompozycja ta jest oficjalnym hymnem Electrocity 7. Całość w postaci singla zostanie wydana już niedługo we wszystkich największych sklepach na całym świecie, a do zawartości zostaną dorzucone solidne remixy. Szczegóły dotyczące całego wydawnictwa dostarczymy Wam już niebawem, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym klipem nakręconym do utworu „Seven” w wersji radiowej i odsłuchu wersji klubowej. Członkowie Electrocity Nation zapowiadają, iż nie jest to projekt jednego hymnu i już niebawem usłyszycie kolejne produkcje. Nagranie możecie ponadto usłyszeć w wiodących polskich rozgłośniach radiowych.

Więcej informacji: www.facebook.com/ElectrocityNation

Electrocity Nation feat. Mr. X - Seven (Electrocity 7 Anthem) (Official Video):Electrocity Nation feat. Mr. X - Seven (Electrocity 7 Anthem) (Vocal Mix):


PODZIAŁ NA SCENY
ELECTROCITY:
 • PENDULUM DJ SET & VERSE
 • FELIX DA HOUSECAT
 • SERGE DEVANT
 • MR X
 • MORGAN PAGE
 • SYDNEY BLU
 • ELECTROCITY NATION
 • MIQRO b2b MILKWISH
 • INOX
 • DAFHOUSE
FLY WITH ME:
 • DUBFIRE
 • OLIVER HUNTEMANN
 • GREGOR TRESHER
 • NASTIA
 • THE JUNKIES
 • POZIOM X
 • DOUBLE U & SS
RUN TO THE SUN:
 • RICHARD DURAND
 • JUDGE JULES
 • MYON & SHANE 54
 • CLAUDIA CAZACU
 • JORDAN SUCKLEY
 • CARLO CALABRO
 • NIKLAS VENN
 • RADI S
 • SUHY
 • SOUND OXIDER
GATE TO THE HELL:
 • KUTSKI
 • ALEX KIDD
 • DUTCH MASTER
 • ACTIVATOR
 • DRIVER
 • RESQ pres OUTWORLD
 • DIGITAL ABUSE
 • Q-FACTOR
LECH STAGE:
 • TIM HEALEY
 • STEVE MURANO
 • PHILIP AILON
 • GREGOR ES b2b DIRTY RUSH
 • NEEVALD
 • ALEX
 • FLOR
 • METZO
 • BARTES
RED BULL STAGE:
 • SIRENA
 • V_VALDI
 • MARCO SAVILLE
 • U-NICK
 • PUOTECK
 • MAIQUEL
 • MESSIN
 • DOMINIQUE GATTO
 • ON TUNE
 • RAFF

WYJAZD Z FANDRIVE.PL!

Electrocity 7

Wśród imprezowiczów klimat eventu w lubiąskim klasztorze owiany jest już sławą a frekwencja na każdej edycji tylko potwierdza wyjątkowość tego wydarzenia.
Nie inaczej zapewne będzie i tym razem. Wybierz się z nami i doświadcz tej atmosfery osobiście.
Warszawa 
start:  wtorek 14.08.2012 godz. 11.00 Plac Defilad
przez: Rawa Mazowiecka (stacja paliw) - około 12.30 
Tomaszów Mazowiecki (Dworzec PKP) - około 13.00 
Bełchatów (Mc Donald's) - około 14.30

Łódź
start:  wtorek 14.08.2012 godz. 13.00 Plac autobusowy (ul.Węglowa)  
przez: Sieradz (Dworzec PKS - ul. Jana Pawła II 12) - około 14.30      
  
 
Poznań
start:  wtorek 14.08.2012 godz. 14.00 Dworzec Letni PKP
przez: Leszno (przystanek autobusowy - al.Konstytucji 3 Maja) - około 15.30 

Kraków
start:  wtorek 14.08.2012 godz. 13.00 Plac Matejki
przez: Katowice (parking przy Spodku) - około 14.30 

Szczecin
start:  wtorek 14.08.2012 godz. 11.00 Dworzec PKS 
przez: Gorzów Wlkp. (Dworzec PKS) - około 13.00 
Świebodzin (Dworzec PKS) - około 14.30

Lublin
start:  wtorek 14.08.2012 godz. 08.00 Dworzec PKS 
przez: Puławy (Dworzec PKS) - około 09.15 
Zwoleń (Dworzec PKS) - około 10.00 
Radom (Plac Dworcowy PKP) - około 10.30 
Piotrków Tryb. (Dworzec PKS) - około 13.00 

Zielona Góra
start:  wtorek 14.08.2012 godz. 15.00 Dworzec PKS
przez: Nowa Sól (Dworzec PKS) - około 15.40 
Głogów (Dworzec PKP) - około 16.30 

Gdańsk
start:   wtorek 14.08.2012  godz. 08.00 Dworzec PKS 
przez: Grudziądz (Dworzec PKS) - około 10.30 
Bydgoszcz (Dworzec PKS) - około 12.00
Gniezno (Dworzec PKS) - około 13.30    

Szczegółowy cennik znajdziecie na: http://fandrive.pl/index.php?p=14

ELECTROCITY:
18:00 Inox
19:00 DafHouse
20:00 Mr X
21:00 Morgan Page
22:30 Miqro b2b Milkwish
23:30 Electrocity Nation
00:00 Festiwal Ognia
00:05 Felix da Housecat
02:00 Pendulum (dj set) & Verse
04:00 Sydney Blu
05:00 Serge Devant

FLY WITH ME:
19:00 Poziom X
20:00 DUSS
21:15 The Junkies
22:45 Nastia
00:10 Dubfire
03:00 Oliver Hunteman
04:30 Gregor Thresher

RUN TO THE SUN:
18:00 Sound Oxider
19:00 Radi S
20:00 Suhy
21:00 Carlo Calabro
22:30 Jordan Suckley
00:00 Festival Ognia
00:05 Richard Durand
01:30 Judge Jules
03:00 Myon & Shane 54
04:00 Claudia Cazacu
05:00 Niklas Venn

GATE TO THE HELL:
19:00 Digital Abuse
20:00 Q-Factor
21:00 Driver
22:00 Alex Kidd
23:30 Kutski
01:00 Activator
02:30 Dutch Master
04:00 ResQ pres Outworld

LECH STAGE:
18:00 Raff
19:00 Flor
20:00 Bartes
21:00 Neevald
22:00 Alex
23:00 Philip Ailon
00:00 Steve Murano
01:30 Tim Healey
03:00 Metzo
04:00 On Tune

RED BULL STAGE:
18:00 Marco Saville
19:00 Maiqel
20:00 Messin
21:00 Unick
22:00 Puoteck
23:30 Gregor ES b2b Dirty Rush
01:30 Sirena
03:00 V_Valdi
04:00 Dominique Gatto


BILETY!

Przypominamy, że sprzedaż wysyłkowa za pośrednictwem strony www.electrocity.pl  kończy się z dniem 8 sierpnia.
Na naszej stronie bilety można zamawiać i opłacać do dnia 10.08 i wówczas z dowodem wpłaty i dowodem osobistym będzie można odebrać bilet w kasie.

Za pośrednictwem strony www.wlotki.pl bilety elektroniczne można kupić do dnia 13.08

W dniu imprezy bilety dostępne będą w kasach a także będzie możliwość zakupu  w punktach  sieci w cenie 129 zł.


AFTERPARTY - POOLPARTY 

 
Wzorem poprzednich lat agencja Soundtrade zaprasza artystów biorących udział w festiwalu oraz zaprzyjaźnione podmioty na after party. Impreza ma charakter zamknięty, ale postanowiliśmy zaprosić 20 osób spośród Was, którzy wspólnie z artystami takimi jak Nastia, Steve Murano, Sydney Blu , MR X spędzą wieczór i noc 15 sierpnia na PoolParty, gdzie również nie zabraknie śmietanki polskich Djów.
Impreza odbędzie się w okolicy Legnicy, a dokładną lokalizację przekażemy zwycięzcom konkursu zaraz po ogłoszeniu wyników. 

Nie pozostaje nam nic innego tylko zaprosić Was do udziału w konkursie, który niebawem pojawi się nawww.facebook.com/electrocityp

Electrocity 7

+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (408)
 • deeboy
 • M@rkee
 • Alathorn
 • bonku866
 • Qtek
 • greeNew
 • FazZi
 • holek89
 • Didus1973
 • L.I.L.Y.
 • piotr1987opa
 • adi1987
 • Emerald_Dream
 • Pablo
 • karolina_ch
 • Sceptre
 • scooti81
 • ANDY
 • myszuniaaa
 • security
 • easyfrag10
 • kenzi
 • coolvibe
 • maciej1
Pokaż wszystkich obecnych na imprezie (408)
Komentarze
 • Ciusa17 sierpnia 2012, godz. 14:39
  Bawiłem sie całą impreze w kościele i było naprawde dobrze ale mam nadzieje że za rok LU w kościele sie zmieni w 100% i żadne z nazwisk sie nie powtórzy...:) bo z chęcią bym usłyszał kogoś nowego :) może Hatwin...:):)
 • mario88011117 sierpnia 2012, godz. 15:32
  Scena RUN TO THE SUN - tam najwięcej czasu spędziliśmy... Suckley, Durand, Shane - SUPER :) :) :) Claudia Cazacu - jej występ mi się nie podobał, w sumie to tylko trochę początku słuchałem, i ten początek seta wygonił mnie stamtąd... Wróciłem na końcówkę - i też bez polotu...
  Co do organizacji wniósłbym dużo poprawek...
  Ogólnie w szkolnej skali ocen impreza na 4 z minusem...
 • Johny5418 sierpnia 2012, godz. 20:37
  Było za***iście scena RTTS i GATE TO HELL rozwalilt tegoroczną edycje scena ELECTROCITY wizualnie piękna a na niej jak zwykle triumf MR X i super Visual Sensation z Electrocity Nation za rok powtórka z większą ekipą ;)
 • DJ_GRAVE20 sierpnia 2012, godz. 09:24
  Sceny i całokształt oki, lecz jak będzie taki line up w przyszłym roku to nie jadę, jest wiele osób które by się chciało pokazać a co rok grają pseudo gwiazdy pokroju MR.X co zresztą widać na filmiku jaką parodia było jego granie, ośmieszył ten za***isty event.
 • Ikaes8 września 2012, godz. 13:48
  Byłem i za rok też się wybieram na 100%. Było meeeegaa!!!
Komentarze (335)