Jak co roku tak i tym razem, zdajemy sobie sprawę, źe jedną z najistotniejszych spraw jest oczywiście dojazd. Z myślą o wszystkich niezmotoryzowanych fanach Electrocity nasz wieloletni partner, firma Fandrive, przygotowa 17 UserComments

Electrocity 6 - transport!

Artykuł dodano: 30 lipca 2011, godz. 22:18
Odsłony: 9192x

Jak co roku tak i tym razem, zdajemy sobie sprawę, źe jedną z najistotniejszych spraw jest oczywiście dojazd. Z myślą o wszystkich niezmotoryzowanych fanach Electrocity nasz wieloletni partner, firma Fandrive, przygotował specjalne imprezowe Electro-Busy. Przewoźnik bezpiecznie dowiezie imprezowiczów pod samą bramę klasztoru a po imprezie zabierze spod niej w drogę powrotną. Oto jego propozycja:

Gdańsk:
Opłata jednorazowa: 99 PLN /os *

Szczecin:
Opłata jednorazowa: 75 PLN /os *

Warszawa:
Opłata jednorazowa: 79 PLN /os *

Poznań:
Opłata jednorazowa: 59 PLN /os *

Kraków:
Opłata jednorazowa: 69 PLN /os *

Zielona Góra:
Opłata jednorazowa: 49 PLN /os *

*Szczegóły oraz zamówienia pod linkiem http://www.fandrive.pl/index.php?p=14

Przeanalizowaliśmy wszystkie możliwe środki transportu i naszym zdaniem najwygodniejszym jest podróż pociągiem z Wrocławia do Malczyc (kursują średnio co godzinę). Jazda trwa około 50 minut, a odległość z Malczyc do Lubiąża (6km) pokonacie podstawionymi przez nas darmowymi autokarami. Podsumowując: w niewiele ponad godzinę jesteśmy w stanie dojechać z centrum Wrocławia do Klasztoru Cystersów.

Wiedząc ile osób wsiądzie we Wrocławiu podstawimy optymalną ilość autobusów w Malczycach. Identycznie wygląda sytuacja powrotu. Pod koniec imprezy będą czekały autobusy, które odwiozą chętnych na PKP Malczyce.

Słuchając Waszych uwag postanowiliśmy, że podstawimy również autobusy pod PKP Wołów. Transport ten będzie kursować do i z Lubiąża w godzinach pokrywających się z przyjazdami pociągów wiozących klubowiczów (nie mniej jednak niż 1 przejazd na godzinę).

Dla tych, którzy wybiorą się samochodami wspólnie z władzami lokalnymi przygotowaliśmy parkingi. Ruch będzie nadzorować firma specjalnie do tego celu przeszkolona.

Do zobaczenia w Lubiążu za niespełna 3 tygodnie!

BILETY: http://www.wlotki.pl/bilety/impreza/6000/electrocity-6.htm

Komentarze
 • Vidmo27 lipca 2011, godz. 21:16
  Tylko jedna uwaga w tamtym roku po EC to już autobusów nie podstawiono i ludzie musieli taki hektar z buta zapierniczać do tych Malczyc niektórzy chcieli zostać do końca i o nich jucz nie pomyślano...
 • Lilu00727 lipca 2011, godz. 22:02
  od 2 lat wybierałam ElectroBusy i było to najlepsze rozwiązanie dla mnie... jedziesz pod sam klasztor potem po imprezie będąc wrakiem wracasz do autobusu i idziesz spać nie martwiąc się jak dojechać do jakiś tam Malczyc, a potem do domu...
 • viscaelbarsa27 lipca 2011, godz. 23:01
  @Lilu007 100% racji :) I nie mam tutaj na myśli tylko EC tylko także każdy inny event.
 • malarztapeciarz28 lipca 2011, godz. 00:10
  jeżeli podróż tym pociągiem to najwygodniejsze rozwiązanie, to już nie mam pytań.. z klasztoru na pociąg też trzeba jakoś dojechać..dostać się do autobusu to też nie lada wyczyn.. potem wychłodzony czekać na pociągdo wrocławia.. wracałem rano tym pociągiem.. nie było miejsca, by stanąć, a co dopiero usiąść.. wyobraźcie sobie powrót zatłoczonym pociągiem do wrocławia z bandą naćpanej młodzieży, szukającej tylko pretekstu do zaczepki.. 45minut męki nigdy więcej.. już lepiej z elektrownią jechać i mieć spokój - jak pisze Lilu007
 • ciacho61228 lipca 2011, godz. 01:40
  jak jedzie ktos w 4-5 osob to nie lepiej zwiasc taxi drivera? :D my dzien przed electrocity zagadalismy z rysiem i nas podwiozl w to i druga strona za 50 zl od osoby :D Edytujemy posty - wrocek  z wroclawia oczywiscie :D
 • Lilu00728 lipca 2011, godz. 07:53
  wiem co to znaczy z tymi busami, jak była edycja w 2008, wtedy były busy z klasztoru do Wrocławia... pamiętam jak biłam się z tłumem, że wejść do busu i wtedy jechałam 60 min w tłumie na stojąco usypiając... to było straszne... na szczęście nie było osób które by chciały się bić :)
 • Elektryczka_xD28 lipca 2011, godz. 14:03
  No mi się udało zdążyć na autobus z pod klasztoru do malczyc a tam marznąć czekając na pociąg wraz z ogromną ilością osób a gdy na reszcie podjechał pociąg do Wrocławia wszyscy rzucili się na niego jak szaleni ale nie narzekam , przespałam się sobie trochę w pociągu bo udało mi się usiąść i ogółem dla mnie nie był to powrót " z bandą naćpanej młodzieży, szukającej tylko pretekstu do zaczepki.." . Każdy widzi wszystko jak chce widzieć, a nie którzy ludzie niestety już za młodu mają podjazdy ciut nie stare mohery :P Dla mnie przygoda to przygoda chociaż może też wybrałabym środek transportu jako electro-busy ale o Białostoczanach chyba nikt nie myśli :P
 • kulasek28 lipca 2011, godz. 22:49
  Dzięki ze strony ftb za info odnośnie pociągów i autobusów :) ale mam takie pytanko, o której będzie podstawiany OSTATNI autobus podczas trwania imprezy z Lubiąża do Malczyc? Z tego co pamiętam w tamtym roku ostatni autobus odjeżdżał o 6 rano.
 • korusek29 lipca 2011, godz. 04:56
  Szkoda,że już nie ma bezpłatnych autokarów z Wrocławia i Legnicy.......Ale Tak i Tak 'Do Zobaczenia' w Lubiążu!!! ;)
 • szmer19811 sierpnia 2011, godz. 01:11
  UWAGA: Zdecydowanie NIE polecam pociągu z Wrocławia o 22.45 Po przyjeździe do Malczyc brak autobusów ! ostatni podstawiony przez organizatora był o 23 (info od mieszkańców) I macie przed sobą 2 opcje: a) czekać na pierwszy pociąg z powrotem... lub b) iść 8 km! pieszo przez lasy...łąki... i kawałek asfaltu uciekając przed nadjeżdżającymi samochodami (ciemno ja w d....) Powinniście dojść parę minut po godz. 2 akurat żeby zobaczyć zamknięte kasy biletowe.... Dlatego ja dziękuje bardzo. Ps. Oczywiście życzę wybierającym się miłej zabawy :)
 • Aruux1 sierpnia 2011, godz. 10:15
  Sorki, ale kto jeździ na imprezę o 22.45 ??? 0.o Trzeba tak robić aby się wyrobić... Ja jestem we Wrocławiu co roku zazwyczaj o 16h i mam czas na wszystko. A jadę na imprezę 500km.
 • szmer19812 sierpnia 2011, godz. 00:32
  No i wiedziałem że ktoś skomentuje późną godzinę przyjazdu. Aruux pogadamy jak też Ci ucieknie pociąg o 20.25 .... Ps. Może powiesz mi też o której godzinie powinienem wychodzić z imprezy?
 • Aruux2 sierpnia 2011, godz. 17:06
  szmer1981 moim zdaniem powinieneś opuszczać bramy klasztoru nie później niż o 8.00, abyś nie drałował z buta na pociąg. Ps. Możesz zawsze na mnie liczyć w pomocy ;)
 • Damian8446 sierpnia 2011, godz. 20:44
  ja tam jade z kumplem autem - mam 3 miejsca wolne Poznan -lubiąż. Koszt to paliwo.. w razie co pisac na gg 12525072 ;)
 • viscaelbarsa7 sierpnia 2011, godz. 11:36
  Jeśli ktoś organizuje busa z Lubina i ma kilka wolnych miejsc - proszę o info na priva.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)