Kto by pomyślał, że amerykański festiwal muzyki, na którym grana jest główniej muzyka bass otrzyma swój własny, pełnoprawny film. Sprawdźmy co możemy znaleźć w filmie! 0 UserComments

Electric Forest - powstał dokument o jednym z najbardziej wyjątkowych festiwali

Artykuł dodano: 28 listopada 2021, godz. 23:28
Odsłony: 551x
Kto by pomyślał, że amerykański festiwal muzyki, na którym grana jest główniej muzyka bass otrzyma swój własny, pełnoprawny film. Sprawdźmy czego możemy dowiedzieć się z filmu!


Electric Forest - jedna z najpiękniejszych imprez świata

Electric Forest jest znany z tego, że posiada bardzo ciekawe zaprojektowane sceny. Ponadto event odbywa się w malutkiej miejscowości Rothbury w zachodnim Michigan. Przedsięwzięcie pierwsze raz zaprezentowano w roku 2008, wtedy jeszcze jako Rothbury Festival, na którym można było spotkać takie gwiazdy jak Diplo, Bassnectar czy nawet Snoop Dogg.

Wtedy impreza wyglądała nieco inaczej, bo dopiero w 2011 roku widowisko przedstawiono w innej formie jako Electric Forest, gdzie w line-upie pojawili się Skrillex czy Tiesto. W 2017 event został nominowany przez Electronic Music Awards w kategorii Festiwal Roku.
Jak teraz wygląda festiwal? W 2020 oraz 2021 mieliśmy przerwę z uwagi na COVID-19, więc następną edycję imprezy zobaczymy dopiero w lato 2022, gdzie możliwe, że pojawią się takie gwiazdy jak Major Lazer, Flume czy Tchami.

Black Tiger Sex Machine LIVE SET z Electric Forest 2019, posłuchaj


Milion lśniących świateł - 10 lat festiwalu Electric Forest

Tak brzmi pełny tytuł dokumentu, który został nagrany w ramach jubileuszu imprezy. Film trwa lekko ponad 15 minut, z którego dowiadujemy się o początkach festiwalu oraz jego stopniowym rozwijaniu się. Mimo, że dzieło wyreżyserowane Steve'a Conry'ego oraz Christiana Schultza trwa dość krótko, to możemy podczas oglądania dostrzec prawdziwe piękno festiwali muzycznych.

Eventy EDM-owe to nie tylko muzyka elektroniczna, ale też okazja do tego by poznać innych ludzi, stworzyć z nimi niepowtarzalną wieź i utrzymać znajomość na długie lata w międzyczasie spotykając się kolejnych edycjach festiwalu. Podczas dokumentu możemy ujrzeć również wiele znajomych twarzy takich jak np. 12th Planet, duet Louis the Child czy GRiZa.

Obejrzyj dokument o Electric Forest


Miejmy nadzieję, że film o Electric Forest zauroczy was tak samo jak nas. Podzielcie się waszymi przemyśleniami na temat produkcji na naszym profilu na Facebooku!

Sprawdź także:

Ponad 20% muzyków zamierza zmienić zawód? Najnowsze szokujące badania
House'owe portfolio P.A.F.F.'a powiększone o 'We'll Meet Again'

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)