W zeszły weekend w Orlando odbył się festiwal Electric Daisy Carnival. Ciekawi jak za konsolą poradzili sobie KSHMR, Tiesto, Fisher i inni DJ-e? Tutaj znajdziecie ich pełne występy! 0 UserComments

EDC Orlando 2021 - zobacz sety Tiesto, Zedda, Tchamiego i innych

Artykuł dodano: 17 listopada 2021, godz. 21:57
Odsłony: 550x
W zeszły weekend w Orlando odbył się festiwal Electric Daisy Carnival. Ciekawi jak za konsolą poradzili sobie KSHMR, Tiesto, Fisher i inni DJ-e? Tutaj znajdziecie ich pełne występy!


Electric Daisy Carnival w Orlando

Festiwal w Orlando to druga z kolei impreza w tym roku organizowana pod szyldem Electric Daisy Carnival. Pierwsza odbywała się w Las Vegas od 22 do 24 października i można było ją oglądać na kanale Insomniac, gdzie prowadzono relację live z aż ośmiu scen!

Zobacz: Nagranie, którym zachwycają się wszyscy - intro Zedda z EDC Las Vegas 2021

Niestety dla EDC Orlando 2021 takiej opcji nie przewidziano i musieliśmy czekać - pełni nadzieji - aż w internecie pojawią się nieoficjalne nagrania z imprezy. Z pomocą przyszedł kanał YouTube'owy DestinationEDM, który prowadzony jest przez dwóch przyjaciół z Florydy. A ci przez zaledwie kilka dni zdążyli opublikować na swoim kanale trzynaście pełnych setów z tego wydarzenia.

Tiesto na żywo z EDC Orlando 2021

Tchami, KSHMR, Fisher i inni

Na wspomnianym kanale możemy obejrzeć i doświadczyć setów takich DJ-ów jak KSHMR, Zedd, Tchami czy Tiesto. Ważną i pozytywną informacją jest to, że wszystkie występy są nagrane w bardzo wysokiej jakości wideo (1080p 60fps) oraz audio.

Dla chłopaków z Florydy nie jest to pierwszy festiwal, który udało im się uwiecznić na żywo. Na ich stronie można zobaczyć też ujęcia z takich przedsięwzięć jak Electric Zoo 2021, Forbidden Kingdom 2021 czy Sunset Music Festival, które również nie prowadziły oficjalnych relacji na żywo ze swoich tegorocznych edycji.

Nie przesadzimy mówiąc, że kanał jak ten to zbawienie dla wielu fanów muzyki EDM. Faceci stojący za DestinationEDM powoli wracają do podróżowania po całych Stanach i nagrywania coraz większej ilości eventów co jest kolejną świetną informacją.

Sprawdźcie wybrane sety poniżej i koniecznie dajcie znać, który waszym zdaniem jest najlepszy!

Tchami @ EDC Orlando 2021

KSHMR @ EDC Orlando 2021

Zedd @ EDC Orlando 2021

Joyryde @ EDC Orlando 2021

Kygo @ EDC Orlando 2021


Jeżeli chcielibyście zobaczyć więcej live setów z imprez - polubcie na nas na Facebooku, a żadna impreza was nie ominie!

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)