Coachella 2022 odbiła się szerokim echem wśród całej społeczności muzyki elektronicznej. Zobaczcie najciekawsze wywiady z tegorocznej edycji wydarzenia! 0 UserComments

Duke Dumont, Black Coffee, Masego, Slander – zobacz wywiady z Coachella 2022

Artykuł dodano: 18 maja, godz. 15:10
Odsłony: 279x
Coachella 2022 odbiła się szerokim echem wśród całej społeczności muzyki elektronicznej. Począwszy od występu Swedish House Mafii wraz z The Weekndem, w jednym momencie wszystkie spojrzenia były zwrócone na wydarzenie, podczas którego wywiadu udzielili światowej sławy artyści!


Powrót na miarę giganta

Pustynny mega festiwal powrócił do rozległego Empire Polo Club w Indio po raz pierwszy od 2019 roku, prezentując dziesiątki wykonawców – w tym gwiazdy światowego formatu takie jak Harry Styles czy Billie Eilish. Nie zabrakło w tym wszystkim jednak elektronicznego akcentu, ponieważ właśnie tam swój pierwszy występ od dłuższego czasu przedstawili Swedish House Mafia i The Weeknd  przed szacunkową liczbą 125 000 fanów w ciągu trzydniowego, szczelnie wypełnionego harmonogramu.

Przeczytaj także: TOP 10 muzycznych połączeń na linii elektronika – pop

Upamiętniając tą długo wyczekiwaną edycję festiwalu, wiele osób pracowało nad tym, aby ją dobrze zapamiętać. Wybrałem dla was po jednym najciekawszym pytaniu z trzech najpopularniejszych wywiadów wprost z tegorocznej edycji Coachelli!

Swedish House Mafia (feat. The Weeknd)  Moth to A Flame, występ z Coachella 2022, sprawdź

Duke Dumont

Nie trzymasz się jednego gatunku?

Duke: Aby osiągnąć sukces jako artysta, należy trzymać się jednego gatunku, jednak jeżeli kochasz muzykę, nie chcesz się aż tak ograniczać.

Slander

Wcześniej Scott opowiedział o tym, czemu wszedł ogólnym wejściem na teren festiwalu. Jaki był tego powód?

Slander: Pierwszym festiwalem EDM, na którym ja i Derek byliśmy razem, była Coachella w 2010 roku. Byliśmy podekscytowani, dopiero zaczynaliśmy interesować się muzyką elektroniczną, a Tiesto był headlinerem i to był pierwszy raz, kiedy na festiwalu jako headliner głównej sceny wystąpił duży elektroniczny DJ i tak, byliśmy wtedy zwykłymi odbiorcami, jak i jeszcze przez kilka lat po tym wydarzeniu. Dzisiaj mogłem ponownie poczuć się jak podczas naszego pierwszego wspólnego festiwalu, więc teraz, kiedy mamy okazję wystąpić, po prostu musiałem to zrobić. 

Black Coffee

Jak się czułeś, gdy wróciłeś z nagrodą Grammy do swojego kraju?

Black Coffee: Było to bardzo wzruszające. Nie spodziewałem się takiego odbioru, dopóki nie spotkałem ludzi na lotnisku, którzy czekali na to, aby mi pogratulować. To było niesamowite.

Zobacz wywiad z tegorocznym zwycięzcą nagrody Grammy, Black Coffee

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)