VINAI to duet stworzony przez dwóch włoskich braci o tym samym nazwisku. Alessandro i Andrea aktualnie przeżywają drugą młodość jeśli chodzi o sławę. Niedługo będziemy mieli okazję ich posłuchać! 0 UserComments

Duet VINAI dwukrotnie w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

Artykuł dodano: 3 maja, godz. 08:50
Odsłony: 484x
VINAI to duet stworzony przez dwóch włoskich braci o tym samym nazwisku. Alessandro i Andrea byli kiedyś u szczytu sławy, a aktualnie przeżywają drugą młodość jeśli chodzi o rozpoznawalność. Są oni twórcami takich hitów How We Party, Rise Up czy I Was Made. Już niedługo będziemy mieli okazję wszystkie te wymienione utwory usłyszeć na żywo u nas w kraju! Gdzie i kiedy wystąpią bracia VINAI? Sprawdźmy!


VINAI w jednym z największych klubów w Polsce

Włoscy producenci odwiedzą nasz kraj w ramach występu w sławnym polskim klubie Energy 2000 Przytkowice. Jest to jeden z największych i najlepszych lokali w Polsce. Znajduje się on pomiędzy Wadowicami a Krakowem, a poprzednimi gośćmi klubu byli np. Headhunterz czy Mike Candys. Można szczerze powiedzieć, że jest to jedne z niewielu miejsc w naszym kraju, gdzie można naprawdę poczuć się jak na imprezie rodem z Hiszpanii.

Warto też w tym miejscu wspomnieć, że klub Energy 2000 Przytkowice odwiedzi też jeszcze jedna, bardzo znana postać w świecie muzyki EDM. Chodzi tutaj o niemieckiego DJ-a o pseudonimie ATB, który jest szczerze uwielbiany przez polską publiczność. Jego występ odbędzie się już 14 maja!

Jak będzie w przypadku braci VINAI? Ich koncert zaplanowany jest na 11 czerwca, a bilety na imprezę jak na razie nie są jeszcze dostępne. Wiemy jednak, że na trzech salach w Energy przez całą noc grać będą rezydenci z Przytkowic. Więcej na temat tego przedsięwzięcia już niebawem!

Posłuchaj aktualnie największego hitu duetu VINAI, czyli Rise Up


Warsaw Erasmus Festival 2022 rośnie w siłę!

Warsaw Erasmus Festival 2022 to druga edycja tej imprezy, która odbędzie w Rozrywkowym Centrum Miasta o nazwie Hulakula w Warszawie. Będzie to dwudniowy event, na który zostały zaproszone już jedne z największych gwiazd z polskiej sceny muzyki elektronicznej. W porównaniu do line-upu sprzed roku mogę szczerze powiedzieć, że Warsaw Erasmus rozwinął skrzydła i to bardzo szeroko!

Headlinerami pierwszego dnia eventu został oczywiście duet VINAI, a nie zapominajmy, że mają oni support w postaci takich DJ-ów jak np. Skytech, Fafaq, Blinders czy projekt DJ KUBA & Neitan. Wygląda na to, że szykuje nam się kolejny spory festiwal, na którym zobaczymy naprawdę znane twarze ze świata EDM-u. Warsaw Erasmus odbędzie się w dniach od 27 do 28 maja, a bilety są dostępne w cenach od 100 do 200 zł w zależności od rodzaju wejściówki. Myślę, że podczas tej imprezy bracia VINAI będą szczerze zadowoleni z tego, jak dużo można wyciągnąć z tak nowego festiwalu!

Duet VINAI headlinerem pierwszego dnia Warsaw Erasmus Festival 2022

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)