W zeszły weekend odbyła się pierwsza odsłona festiwalu Coachella 2022. Przed nami jeszcze jedna dawka występów w kalifornijskich klimatach. Sprawdźmy, które sety znajdziemy już w Internecie! 0 UserComments

Dom Dolla, John Summit, Flume – live sety z Coachelli 2022

Artykuł dodano: 20 kwietnia, godz. 15:14
Odsłony: 451x
W zeszły weekend odbyła się pierwsza odsłona festiwalu Coachella 2022. Przed nami jeszcze jedna dawka występów w kalifornijskich klimatach. Ci, którzy nie nie załapali się na koncerty, które odbyły się w dniach od 15 do 17 kwietnia, będą mogli przeżyć dokładnie to samo co poprzednicy już w ten piątek. Od 22 do 24 kwietnia odbędzie się drugi weekend jednego z największych festiwali w Stanach Zjednoczonych. Sprawdźmy jednak, które z setów z tego eventu udało się uwiecznić i zamieścić w Internecie!


Potężna dawka house'u prosto z Coachelli

Gatunkiem królującym w USA, jeśli chodzi o muzykę elektroniczną, jest oczywiście house. Podczas festiwalu Coachella wystąpili przedstawiciele tego nurtu z całego świata. Byli nimi np. John Summit, Dom Dolla, Black Coffee czy Duck Sauce. W tym roku organizatorzy eventu zajęli się skombinowaniem większej grupy EDM-owych gwiazd i wyszło to naprawdę dobrze. Oprócz wcześniej wymienionych artystów pojawili się również: The Martinez Brothers, Tchami, Disclosure czy Solomun.

W sieci aktualnie dostępne są sety tylko niektórych DJ-ów. Jednym z internetowych "herosów", jeśli chodzi o uwiecznianie festiwalu Coachella, był kanadyjski użytkownik o nazwie Bigrigg. To właśnie on za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Mixcloud udostępnił sporą liczbę setów. Dzięki niemu możemy poczuć się, jakbyśmy byli na tym amerykańskim festiwalu. Mimo że jakość audio pozostawia wiele do życzenia, to nadal wszystkie nagrane występy są jak najbardziej słuchalne. Sprawdźcie sami!

Posłuchaj setu Ducka Sauce'a prosto z festiwalu Coachella 2022


Coachellowy EDM to nie tylko house

Za pośrednictwem profilu Bigrigga na Mixcloud możemy posłuchać nie tylko house'owych setów, ale również tych z pogranicza muzyki trap, future bass czy dubstep, ponieważ udostępnił on również występy takich gwiazd jak Flume, SLANDER czy Madeon. Mogę w tym momencie powiedzieć, że jeśli chodzi o uwiecznianie festiwali, to czasami jesteśmy po prostu rozpieszczani. Spójrzcie tylko na pełną listę setów z Coachelli 2022, które dostępne są do odsłuchu już teraz!

- Lost Kings
- John Summit
- Dom Dolla
- Madeon
- Louis The Child
- SLANDER
- Flume
- Caribou
- Black Coffee
- Duke Dumont
- Duck Sauce
- Fred again...

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)