Jay Hardway łączy siły z Firebeatz w najnowszym kawałku. Co z tego wyszło? Przekonajmy się! 0 UserComments

Dobry czy „Niedobry'? Sprawdzamy, jak brzmi najnowszy collab od Firebeatz i Jaya Hardwaya

Artykuł dodano: 21 maja, godz. 09:00
Odsłony: 290x
Jay Hardway łączy siły z Firebeatz w najnowszym kawałku. Co z tego wyszło? Przekonajmy się!


Nowoczesne połączenie w dobrym wydaniu

Jest na scenie muzyki elektronicznej mnóstwo gatunków, które niegdyś wiodły prym wśród elektronicznych brzmień, a teraz rzadko który artysta po nie sięga. To nic złego, można nawet powiedzieć, że jest to coś pożądanego. W końcu to dobrze, że non stop panuje ruch w muzyce i często zmieniają się przodujące gatunki.

Gdyby nie to, muzyka byłaby monotonna, a przez to nieciekawa. Dzięki temu, że nie ma zastoju wśród gatunków muzycznych, artyści cały czas prześcigają się w wyszukiwaniu brzmienia jutra. Czasem jednak to trochę bardziej zakurzone gatunki przeżywają renesans. Ciężko o nim jeszcze mówić w przypadku gatunków z grupy future. Da się jednak zauważyć, że utwory z oparte na tych brzmieniach robią ostatnio naprawdę spore liczby. 

Future house kilkukrotnie gościł na ostatnim klubowym albumie Sentio Martina Garrixa. Za ten gatunek chwytali się ostatnio również Bassjackers lub Vluarr. Wygląda na to, że passa powracającej popularności tego gatunku zostanie podtrzymana, gdyż to właśnie takie brzmienia oferuje najnowszy kawałek Firebeatz i Jay Hardwaya.

Przeczytaj też: Album "Sentio" Martina Garrixa presłuchany? Oto nasz ranking utworów od najgorszego do najlepszego


Utwór No Good wydany za pośrednictwem cenionego Spinnin' Records nie jest utworem nie wiadomo jak odkrywczym czy przełomowym. Nie znaczy to jednak, że jest to kawałek słaby, bo to nie prawda. Po prostu dostarcza nam future house, jaki znamy i to w bardzo solidnej formie.

Typowo dla takich brzmień No Good jest utworem energicznym. Jego mocne uderzenia z pewnością świetnie się spiszą na klubowych deskach, co z resztą obaj artyści zapewne sprawdzą podczas nadchodzącego sezonu. Słysząc takie pseudonimy jak Jay Hardway czy Firebeatz, należy się spodziewać wysokiego poziomu i ten numer nie powinien nikogo zawieść.

Utworu No Good posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Jay Hardway, Firebeatz - No Good, posłuchaj

Sprawdź także:

- TOP 3 filmów dostępnych na Netflixie o muzyce elektronicznej
- Galantis w klubowym wydaniu. Posłuchaj "1x1"
- The Chainsmokers ruszają w trasę. Gdzie wystąpią poza FEST Festival 2022?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)