2M!C

2M!C
Kraj:
Polska
www:

Marcin Malesiński- Dj 2M!C, pochodzi z Leszna. Jego pierwszym, a zarazem debiutanckim utworem był remix „Ecuador 2001”, który został ciepło przyjęty przez wielkopolskie kluby oraz rozgłośnie radiowe. Kolejny remix „Rhythm Is a Dancer” – bardzo pozytywnie przyjęty, zainspirował Marcina do dalszej pracy. Dwa miesiące później wyszła osobista produkcja Dj’a 2M!C – UnkNowN Planet.

„Laser Party Hymn”, jak sama nazwa wskazuje, był hymnem popularnych imprez. Celowy brak sekwencji basowej nadał utworowi specyficzny klimat. Kolejnym własnym kawałkiem, który również zaistniał na rynku muzycznym był utwór „The First Experience”. Został przygotowany specjalnie na otwarcie dyskoteki Cosmos II. Później powstały: „Mayday, Mayday!”, Breeze Emotion”, „The Bass Line”, „Beat’s of Worrior” i znany chyba każdemu remix kawałka „Bla Bla Bla…”, które nieustannie grano i promowano w klubach.

Rok 2002 to szał na brzmienie formacji Mad’House, spowodował on zmianę klimatu twórczości Dj’a 2M!C. Weną dla Dj’a 2M!C była jego dziewczyna, to dla niej został zrobiony i dedykowany numer. Charakterystyczna, bardzo miła melodyjna sekwencja, drum loop.

Specyficzny klimat dyskoteki Cosmos, w której kiedyś 2M!C był rezydentem, spowodował, że odbiegł on znacznie od tradycyjnych dla niego brzmień i zagłębił się w tworzenie muzyki klubowej. Można by powiedzieć, że zrodził się nowy, odrębny styl muzyki house – „club-euro-progressive-house”.

Na przestrzeni kilku miesięcy powstało wiele znakomitych kawałków. Do najlepszych możemy zaliczyć „Clubbing People”, „2M!C Energie”, „Like It 2003”, „Freaked”, „Showtime”, „Keep On Clubbing”, „Hit It” oraz remix (jednego z najlepszych Dj’ów świata Tiesto –) „Traffic” i piosenki Dj Bazz – Andre & Michelle.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →