Już pojutrze i w sobotę podwójne uderzenie pod tytułem 11. urodziny FTB.pl! Piątek - Leszno, sobota - Zielona Góra! 64 UserComments

DJ W czy DJ @lex?

Artykuł dodano: 7 grudnia 2011, godz. 12:00
Odsłony: 9388x
Zostały nam jeszcze dwie pary do zaprezentowania, oto przed Wami dwóch bardzo doświadczonych didżejów, którzy mają w Polsce bardzo wielu fanów, na co zasłużyli sobie wieloma latami niezawodnej rezydentury.


@lex

Jedni świat podbijają jednym remiksem czy produkcją, inni jednym setem na jednej imprezie, a jeszcze inni zdobywają sobie fanów stopniowo, ale regularnie i skutecznie. To można powiedzieć o @leksie, który swego czasu w klubie Protektor Głogów sprowadzał na parkiet po kilku tysięcy zapaleńców na weekend.Nikt mu nie odbierze tego, co się wtedy działo w jego klubie, każdy set z każdej imprezy ściągało każdorazowo po 5 tysięcy osób. @lex od zawsze znany był ze świetnego wyczucia muzycznego, idealnego miksowania i tego, że prędkość numerów dostosowuje w 2 sekundy. Od kilku lat zajmuje się produkcją, był podporą projektu A State of Mind, ponadto wykonuje mastering (z całą pewnością znacie co najmniej kilka polskich numerów, które masterował). Jak zagra w sobotę? Skupi się na electro-housie czy może sięgnie też po kilka transów? Przekonajcie się sami!

W

To mają ze sobą wspólnego obaj panowie, że w okresie na wielki boom dużych polskich klubów byli rezydentami jednego z nich. W przypadku Wojtka był to Blue w Staroźrebach. DJ W zdobył tam sobie dozgonne uznanie, gdy pierwszy raz pojawił się na Sunrise, była z nim grupa kilkuset fanów!To uznanie dziś i popularność wykorzystuje dziś do propagowania ambitniejszych dźwięków – już od co najmniej trzech sezonów preferuje deepowe i minimalistyczne dźwięki z kręgu tech-house i techno, porywa w muzyczne podróże dalekie od tego, co znane i lubiane. Jeden z przykładów „odwrotnej niż standardowa metamorfozy” - odszedł od przebojowego grania na rzecz klimatycznej muzy prosto z małych klubów Berlina czy plaż Ibizy. Zarówno w piątek w Lesznie, jak i w sobotę w Zielonej Górze na pewno czeka nas coś wyjątkowego i niespodziewanego.

Adres aplikacji do głosowania: 

http://www.facebook.com/FTBPL?sk=app_220663934666091
 
 
 
 

Przypominamy o dwóch urodzinowych imprezach - w Lesznie i w Zielonej Górze! To już w TEN weekend!

 

 

9 grudnia 2011 - X Demon Leszno:

DJ W (Bydgoszcz)
INOX (Leszno)
V_Valdi (Legnica)
SEBASTIAN S (Bydgoszcz)
MONTER (Brzeg Dolny)
PETE CRANK (Lubin)
MARCIN ŻYSKI (Poznań)
GROOVE COCKTAIL (Leszno)
HELIUM (Rawicz)
MAUREEN (Płock)
LOUI (Leszno)
TRECK (Leszno)
 
10 grudnia 2011 - X Demon Zielona Góra:

Neevald (Poznań)
Inox (Leszno)
@lex (Głogów)
Arctic Moon (Szczecin)
V_Valdi (Legnica)
Miqro (Szczecin)
Dave Schiemann (Grudziądz)
DJ W (Bydgoszcz)
Fafaq (Ostrów Wielkopolski)
Nitrous Oxide (Poznań)

+

Loui & Scibi (Leszno)
Jerry Deff (Siedlce)
Adam de Great (Opole)
Marcin Żyski (Poznań)
Monter (Brzeg Dolny)
Treck (Leszno)


Komentarze
 • sajmon20068 grudnia 2011, godz. 21:36
  Oczywiscie Alex:)
 • DjGM8 grudnia 2011, godz. 22:10
  od lat tylko @lex :P za to ile serca wkłada w to co robi i ile w serca w to wkłada :) zawsze potrafi zaskoczyć :P także mój głos na niego
 • piotr / pedrox9 grudnia 2011, godz. 00:39
  @lex na tak :) jeden z tych którzy są z nami od zawsze!!!
 • Piter$on9 grudnia 2011, godz. 08:10
  W :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (64)