Świąteczna niespodzianka, o którą nie pytaliśmy, a potrzebowaliśmy. DJ Snake odświeżył jeden ze swoich tegorocznych singli, na którym zagościł jeden z najlepszych amerykańskich raperów - Future. 0 UserComments

DJ Snake zaprosił Future'a na jeden ze swoich numerów

Artykuł dodano: 3 grudnia 2021, godz. 16:01
Odsłony: 477x
Świąteczna niespodzianka, o którą nie pytaliśmy, a potrzebowaliśmy. DJ Snake odświeżył jeden ze swoich tegorocznych singli, na którym zagościł jeden z najlepszych amerykańskich raperów - Future. Posłuchaj!


DJ Snake we współpracy z Future

DJ Snake to jeden z najbardziej rozpoznawalnych światowych DJ-ów. William Grigahcine, bo tak ma naprawdę na imię może rok 2021  zaliczyć do naprawdę udanych. Francuz w ubiegającym już 2021 występował na największych światowych festiwalach takich jak EDC Las Vegas czy UNTOLD. Nie gorzej mu szło jeśli chodzi o muzyczne produkcje.
Zaledwie miesiąc temu premierę miał jego utwór SG, który już teraz na platformie YouTube niemal przekroczył granicę 100 milionów wyświetleń. Jego wcześniejszy tegoroczny kawałek Selfish Love, który tworzył z Seleną Gomez na chwilę obecną ma 36 milionów wyświetleń chociaż oczywiście nie ma to jeszcze "podjazdu" do jego największych hitów. Turn Down for What już przekroczyło granicę miliarda odsłon, a Lean On zdublowało ją ponad trzykrotnie. 

DJ Snake ma już w nawyku gwiazdorskie współprace. Tym razem jego muzycznym gościem został Future - raper, którego możecie kojarzyć chociażby z kultowego już utworu Mask Off. Nie jest to jednak jedyny większy sukces artysty. Jego kawałek z Drake'm Life Is Good już dawno przekroczył próg miliarda wyświetleń i bardzo niewiele mu brakuje by dokonał tego po raz kolejny. 

Future - Life Is Good ft. Drake, posłuchaj

DJ Snake - U Are My High po raz drugi

Panowie połączyli siły na remiksie wydanego wcześniej w tym roku U Are My High DJ Snake'a. Z początku kawałek był fajnym chill trapowym przyjemniaczkiem, w którym można doszukiwać się trochę inspiracji disco. 

Mimo, że już jako bit radził sobie bardzo dobrze pod względem zasięgowym, z wokalem Future'a ma szansę na jeszcze większy wydźwięk i z pewnością po raz kolejny przedstawi scenie rapowej DJ Snake'a w bardzo dobrym świetle.

Wydana z zaskoczenia kolaboracja udowadnia nam, że muzyka elektroniczna ma się po drodze z raperami i w większości przypadków kończy to się w satysfakcjonujący sposób. Przypomnijmy, że Francuz ma już na swoim produkcyjnym koncie takie postaci ze sceny hip-hopowej jak Megan Thee Stallion, Rick Ross, Sheck Wes, Offset, 21 Savage, Gunna, Tyga czy Rich Brian.

DJ Snake x Future - U Are My High

Sprawdź także

Legendarny Paul van Dyk wystąpi w Polsce
KAAZE z wyjątkowym kalendarzem adwentowym
Ruszyła sprzedaż biletów na Ultra Europe 2022. Sprawdź ceny

Zdjęcie: RUKES.com
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)