DJ Snake nie przestaje zaskakiwać oraz stale pokazuje to, kim tak naprawdę jest. Światło dzienne ujrzał jego najnowszy utwór będący pełnym powrotem do jego korzeni. Sprawdzamy „Disco Maghreb"! 0 UserComments

DJ Snake powraca do swoich prawdziwych korzeni. Sprawdzamy najnowsze „Disco Maghreb”

Artykuł dodano: 1 czerwca, godz. 13:50
Odsłony: 481x
DJ Snake nie przestaje zaskakiwać oraz stale pokazuje to, kim tak naprawdę jest. Światło dzienne ujrzał jego najnowszy utwór będący pełnym powrotem do jego korzeni. Sprawdź, jak się prezentuje Disco Maghreb!


Sukces w połączeniu z tradycją

William Grigahcine, znany branży muzycznej jako DJ Snake, to francuski artysta mający na swoim koncie wiele platynowych płyt za hity takie jak Lean On z Major Lazer czy współpracę z jednym z najbardziej rozpoznawalnych basowych artystów – Zomboyem.

Przeczytaj także: Była gwiazda NBA wystąpiła podczas EDC Las Vegas 2022 – obejrzyj set

Największy rozgłoś zapewnił mu kawałek Turn Down For What z charakterystycznym wokalem Lil Jona, który usłyszeć mogliśmy dosłownie wszędzie, i to niezliczoną ilość razy. Sam artysta mocno utożsamia się z kulturą afrykańską, co mogliśmy już dostrzec w jego wcześniejszych teledyskach. Najnowszy kawałek DJ-a Snake'a jest właśnie ukłonem w tę stronę globu, wydając utwór będący nawiązaniem do prawdziwych korzeni artysty.

Afryka nieodłącznym elementem charakteru DJ-a Snake'a

Tytuł utworu Disco Maghreb jest zainspirowany jedną z najbardziej ikonicznych afrykańskich wytwórni muzycznych o identycznej nazwie. Pomimo tego, że sama Algieria nie jest szerzej znana społeczności artystów EDM, to sam DJ Snake w utworze odnosi się bezpośrednio do niej. Cały utwór jest utrzymany w ludowym stylu z żywymi instrumentami, będącymi motywem przewodnim melodii. Styl moombahton oraz jego pochodne są szeroko znane kulturze północnej Afryki, więc wraz z nagranym tam teledyskiem możemy być pewni, że stanie się on nieodłącznym elementem tamtejszych uroczystości.

DJ Snake - Disco Maghreb, posłuchaj

Sprawdź także:

Tak trzeba żyć. W jednym z izraelskich klubów seta-niespodziankę zagrała... Swedish House Mafia
Solardo cofnęli się do lat 80. i wyprodukowali rework „You Make Me Feel”
Na Spotify powrócą polityczne reklamy. Pojawią się również w Polsce?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)