Dziś witamy wszystkich kolejną pozytywną wiadomością na temat rozwoju popularności muzyki trance w Polsce. K.u.R.a. to prezenter radiowy od ponad 9 lat, także wschodzący producent, który jeszcze wiele ma do udowodnienia 0 UserComments

Dj K.u.R.a. presents Live In Trance vol. 150 @ radioparty.pl

Artykuł dodano: 14 listopada 2011, godz. 13:54
Odsłony: 9077x

Dziś witamy wszystkich kolejną pozytywną wiadomością na temat rozwoju popularności muzyki trance w Polsce. K.u.R.a. to prezenter radiowy od ponad 9 lat, także wschodzący producent, który jeszcze wiele ma do udowodnienia polskiej jak i zagranicznej publiczności. W tym momencie skupia się na produkowaniu remixów. Na swoim koncie ma już remixy do takich producentów jak Solee, Manuel Le Saux, Jon O'Bir & Sonic Element, Kaskade & Adam K czy Roger Shah. Jak sam mówi - nie można stać w miejscu, trzeba iść do przodu i w tym momencie stwarza świeży alias Feedback Look z mocnym od razu uderzeniem w postaci remixu do produkcji Kuffdam oraz jego wizytówka w postaci hymnu Live In Trance 150. Wspólnie z nim podczas tego meetingu równie zapracowany będzie inny prezenter Matthew. Oni we dwóch zgromadzili na kanale trance nie lada artystów znanych nie tylko polskiej publice.

Po raz kolejny radioparty.pl a szczególnie kanał trance będzie brzmiał masywnie od wczesnego popołudnia w piątek 18.11.2011 do 20.11.2011. Będzie to również jeden z najdłuższych meetingów zorganizowany na tym kanale a wystąpią tam między innymi takie sławy jak: M6, Ronny K, Mike Foyle, James Allan, Jonas Stenberg, Manuel Le Saux, Jonas Steur, Klauss Goulart czy zdobywający ostatnio coraz większą popularność NextDJ, Kilu czy Conrad S. Wszystko to uzupełnią prezenterzy na codzień grający w radioparty.pl którzy stylowo wcale nie ustępują ww. gwiazdom z K.u.R.a. i Matthew'em na czele. Zachęcamy do udziału w tym wielkim jak na polskie stacje internetowe wydarzeniu!

http://www.radioparty.pl/play/trance_96.m3u
http://www.facebook.com/event.php?eid=280826485282439

 

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)