DJ Kuba & Neitan ponownie wracają do Hexagon. Tym razem zaproponowali imprezowy edit „Make It Hot”. Sprawdź! 0 UserComments

DJ Kuba & Neitan meldują się w Hexagon z nowym remiksem

Artykuł dodano: 20 maja, godz. 14:49
Odsłony: 238x
Hexagon, będąc jedną z przodujących wytwórni w swojej kategorii, nieustannie zaskakuje nas swoimi brzmieniami i artystami, którzy mają okazję się w niej znaleźć. DJ Kuba & Neitan ponownie wracają do Hexagon. Tym razem zaproponowali imprezowy edit Make It Hot.


DJ Kuba & Neitan reprezentantami polskiej sceny klubowej

DJ Kuba & Neitan są popularnym polskim duetem, odnoszącym ogromne sukcesy w dziedzinie muzyki elektronicznej. Tylko w zeszłym roku zgromadzili oni zatrważającą liczbę ponad 13,5 mln odsłuchów na platformie Spotify, a polscy imprezowicze już bardzo dobrze zapoznali się z energią towarzyszącą ich występom w klubach rozsianych po całym kraju.

Przeczytaj także: Nowy merch Swedish House Mafii związany z „Paradise Again" już dostępny. Gdzie kupić?

Wśród polskiej społeczności producentów odnajdują się oni równie dobrze. Na swoim koncie mają kilka wspólnych kawałków wraz ze Skytechem, które wielokrotnie wspierane były przez artystów światowej sławy takich, jak Tiesto, Martin Garrix czy Don Diablo. Jeżeli już o Don Diablo mowa, Holender coraz częściej spogląda w stronę polskich producentów, czego efektem jest ponowna wizyta duetu w Hexagon i nie tylko!

Imprezowy duet w znanym i lubianym stylu

DJ Kuba & Neitan już niejednokrotnie odwiedzili wytwórnię holenderskiego pioniera future hous'u, a teraz otrzymaliśmy porywający edit Make It Hot od Marka Bale'a. Zsamplowana gitara w połączeniu z delikatnym, płynącym basem stanowi przepis na niezwykle udane urozmaicenie każdego występu o charakterze klubowym. Kawałek przedpremierowo mogliśmy usłyszeć w audycji Hexagon radio, a obok niego Don Diablo zagrał również dwa kawałki polskich producentów!

Hexagon nowym domem polskich producentów?

Drugim polskim kawałkiem jest Cyber od Astrowilka i Callsona, którzy wspólnym debiutem przykuli uwagę fanów muzyki na całym świecie.
Cieszę się, że po długiej przerwie zawitałem z nowym utworem w Hexagon, w tym roku pojawi się wiele singli i mam nadzieję, że któryś z nich również pojawi się w Hexagon. To nie koniec przygody z holenderską wytwórnią.
- pisze Astrowilk 
Tym samym daje do zrozumienia, że Polska reprezentacja Hexagon może ulec rozszerzeniu w najbliższym czasie. Podczas audycji mieliśmy również okazję usłyszeć Like This od 19-letniego polskiego producenta Fake Eagle'a, który, jak sam określa, dopiero rozpoczyna swoją bliższą znajomość z wytwórnią Don Diablo. Aby nie przegapić najnowszych wydań z wytwórni Hexagon, zaobserwuj nas na Facebooku.

Mark Bale - Make It Hot (DJ Kuba & Neitan Edit), sprawdź!

Sprawdź także

Matroda i Bleu Clair ponownie połączyli siły. Posłuchaj „PWR"
Alok w końcu odstawia slap house na bok. Posłuchaj „The Club Is Jumpin'"
Galantis w klubowym wydaniu. Posłuchaj „1x1'
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)