Kolejna kolaboracja z tych nieoczywistych powiększyła dyskografię deadmau5. Producent zaprosił na "Hyperlandię" autorów niegdysiejszego hitu Pumped Up Kicks. 0 UserComments

deadmau5 zabiera nas do 'Hyperland' z Foster the People

Artykuł dodano: 2 listopada 2021, godz. 11:51
Odsłony: 618x
Kolejna kolaboracja z tych nieoczywistych powiększyła dyskografię deadmau5. Producent zaprosił na Hyperlandię autorów niegdysiejszego hitu Pumped Up Kicks.


Day Of The deadmau5

Joel Thomas Zimmerman osiąga sukcesy na scenie elektronicznej pod wieloma wcieleniami - Testpilot, Halcyon441, Karma K oraz deadmau5. Oczywiście ostatni z wymienionych uchodzi za ten najsłynniejszy, legendarny, największy i zarazem wywołujący najwięcej kontrowersji.

deadmau5 przed po-pandemicznym powrotem się nie nudził, ponieważ będąc w zamknięciu nawiązał współpracę z markami Star Artlas, Seagate Gaming, Razer oraz Core, jednocześnie rozwijając swój label mau5trap. Gdy koncerty wróciły na salony Joel od razu zaczął pojawiać się wszędzie - od koncertu z Kaskade na SoFi Stadium, przez North Coast Festival i FVDED, po EDC Las Vegas.

W ramach Halloween przy pomocy marki pollen zorganizował 4-dniowe Day Of The Deadmau5 w Miami występując każdego dnia w innych klubach. Nie zapomniał też rzecz jasna o fanach swojej muzyki, których regularnie zaskakiwał i zaskakuje nowymi kolaboracjami.

deadmau5 x Foster the People

Kanadyjczyk w 2021 roku skupił się na wypuszczaniu pojedynczych numerów, z których większość okazywała się być wynikiem wspólnej pracy z innymi muzykami. Takim sposobem tegoroczny dorobek deadmau5 powiększył się o wspólne kawałki z Lights, Rezz, Kieszą i Wolfgang'iem Gartner'em. Do grona dołączyła przed kilkoma dniami indie popowa formacja Foster the People.

Dość jednostajnie melodyjną, ciekawie zaaranżowaną wykorzystującą dużo syntezatorowych brzmień produkcję wzbogaca wokal frontmana zespołu, Marka Fostera. Hyperlandia to spokojny, nieco intymny singiel kierowany przez mężczyznę do nowo poznanej kobiety/kochanki.

Daj mi swoją najlepszą noc
Jesteśmy tu tylko na jeden dzień, więc nie zdradzaj mi swojego imienia
I po prostu rozpłyń się w moich ramionach, gdy znikniemy
w ciemności
Jestem tu tylko na noc, mijam neony
Tak, podróżowałem zbyt daleko by wrócić do miejsca,
w którym zacząłem

Hyperlandia jest dostępna w serwisach streamingowych w wersji Vocal Mix oraz Radio Edit.

deadmau5 & Foster the People - Hyperlandia

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)