Kanadyjska gwiazda muzyki elektronicznej dedmau5 ogłosił właśnie początek projektu, który zmieni dotychczasową wirtualną bankowość na zawsze. Sprawdź! 0 UserComments

Deadmau5 wchodzi w rynek bankowości. Fani będą mogli korzystać z wirtualnej i fizycznej karty jego marki

Artykuł dodano: 16 czerwca, godz. 13:18
Odsłony: 524x
Rozwój muzyki idzie w parze wraz z rozwojem bankowości, którą znamy na co dzień. Kanadyjska gwiazda muzyki elektronicznej dedmau5 ogłosił właśnie początek projektu, który zmieni dotychczasową wirtualną bankowość na zawsze. Sprawdź!


Nietypowe rozwiązania przepisem na sukces Joela

Joel Thomas Zimmerman znany jako dedmau5, to kanadyjski DJ i producent muzyki elektronicznej. W ciągu swojej kariery otrzymał sześć nominacji do nagrody Grammy, pracował z największymi artystami sceny EDM, a swoim nazwiskiem budzi podziw u wielu początkujących producentów. Oprócz swojej muzyki Joel zawsze znany był ze swojego pociągu do bardzo nietypowych rozwiązań, które nie zawsze spotykały się z aprobatą ze strony odbiorców, jednak za każdym razem starały się coś wnieść do dotychczasowej twórczości artysty.

Przeczytaj także: Albumowa droga Malaa rozpoczęta. Posłuchaj „How It Is”

Rozwój pobocznych projektów cały czas skupiających się na osobie artysty jest dogodną sprawą zarówno dla artysty, jak i jego odbiorców. Coraz częściej możemy zobaczyć różne sposoby interakcji czy delikatnego wejścia w życie swoich odbiorców poprzez różnego rodzaju współprace czy niespodziewane projekty. Tak też jest w przypadku dedmau5a, który nową współpracą na zawsze zmieni podejście swoich odbiorców do bankowości wirtualnej.

Rozwój technologii w parze z rozwojem projektu dedmau5

Według najnowszych informacji oraz zapowiedzi samego projektu partnerstwo zaoferuje pierwsze w historii markowe doświadczenie bankowości cyfrowej. Technologia Zytara ma pozwolić fanom na pełną interakcję z marką deadmau5" poprzez aplikację bankową firmy, gdzie będą mogli odkrywać nowe utwory, koncerty oraz być na bieżąco z rozwojem projektu. Fani będą mogli również otrzymać wirtualną lub fizyczną kartę debetową marki deadmau5, którą będzie można wykorzystać w większości punktów płatniczych na całym świecie, w tym w Polsce. 

Zawsze szukam sposobów na wykorzystanie technologii do zmiany doświadczeń, dlatego też byłem bardzo podekscytowany, gdy Zytara pojawiła się na mojej drodze - nikt inny nie myśli o bankowości w taki sposób, jak oni, ułatwiając posiadanie i dokonywanie transakcji w kryptowalutach, NFT i stablecoinach, oprócz waluty krajowej. Jako gracz i artysta muzyczny, który kocha technologię, Zytara stworzyła prawdziwy, przyjazny dla użytkownika świat cyfrowego życia - Mówi dedmau5 o współpracy z firmą Zytara.

Patrząc na to, jak rozległe jest obecnie zjawisko wirtualizacji pieniądza oraz w jak szybkim tempie rozwija się pojęcie Metawersum, nietypowy projekt z pewnością przyciągnie do siebie grono odbiorców, dla których nowinki technologiczne stają się coraz większą częścią codzienności. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata EDM, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Sprawdź także:

Będą i meble! Swedish House Mafia ujawnili kolekcję „Obergransad” w IKEA
Powstał projekt NFT dający dostęp do wielu klubów i festiwali na całym świecie
Matisse & Sadko wydali singiel w Tomorrowland Music. Posłuchaj „Feeling”
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)