Nie musisz przecierać oczu ze zdziwienia po przeczytaniu tytułu artykułu. Artysta może znajdywać się w Twoim posiadaniu bez jego najmniejszej wiedzy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wiesz co robić. 0 UserComments

David Guetta w Twoim domu? Już teraz możesz kupić set DJa

Artykuł dodano: 19 listopada 2021, godz. 08:37
Odsłony: 595x
Nie musisz przecierać oczu ze zdziwienia po przeczytaniu tytułu artykułu. Artysta może znajdywać się w Twoim posiadaniu bez jego najmniejszej wiedzy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wiesz co robić.


Czy ktoś zatrzyma Davida Guette?

David Guetta to legenda. Nie tylko na swojej rodzimej francuskiej scenie, jest on gwiazdą światowego formatu. Nikt nie ma problemów z przyznaniem mu tego, że osiągnął już niemal wszystko w branży muzycznej. David regularnie grywa sety na największych światowych festiwalach, miał okazję wydawać swoje utwory w najistotniejszych wytwórniach muzyki elektronicznej. Jego utwór This One's for You  został wybrany nawet oficjalnym hymnem UEFA EURO 2016.

Co ciekawe kiedy innych takie poczucie osiągnięcia wszystkiego mogłoby dołować, samego Francuza wydaje się to dodatkowo motywować by przekraczać kolejne granice. Pierre David Guetta bo tak naprawdę nazywa się DJ znad Sekwany w 2021 roku zdecydowanie nie daje sobie taryfy ulgowej. Kilkanaście oficjalnych premier, szereg koncertów na całym świecie, wiele kolaboracji, a on nadal nie ma dość. 

Francuski producent zdobył nawet pierwsze miejsce w tegorocznym szanowanym plebiscycie DJ Mag. Chociaż DJ w swojej dotychczasowej i teraźniejszej karierze zarobił prawdopodobnie wystarczająco pieniędzy by do końca życia nie musieć pracować, Guetta zdaje się nie myśleć tylko o sobie co udowadnia nam w swoim kolejnym oryginalnym projekcie.

David Guetta ft. Zara Larsson-This One's For You

Rycerski gest w nowoczesnym stylu

Jakiś czas temu David Guetta wystartował z charytatywną serią live setów United At Home. Francuz transmisję na żywo miał okazję nadawać między innymi z Miami, Dubaju, Nowego Jorku i Paryżu. Z dotychczasowych transmisji udało się uzbierać 1,7 miliona dolarów dla wsparcia różnych organizacji non profit. 

Jak się okazuje to nie koniec newsów dotyczących tego projektu. Z podanych informacji możemy się dowiedzieć, iż Guetta podjął partnerstwo z wiodącymi w branży blockchain firmami Beat AlphaVerse i Blockchain Artist Initiative. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość zakupu NFT związanego z projektem United At Home. Jest to nic innego jak niewymienny token zawierający cząstkę artystycznej działalności. 

Przeczytaj również: Znamy pierwszą główną gwiazdę Sunrise Festival 2022. Kto to?

Jak udało nam się dowiedzieć w skład tokenów będą wchodziły między innymi fragmenty wideo z pokazów na żywo, odznaki, kawałki ziemi, domów i mieszkań związanych z miejscami w których odbywały się pokazy. Ich cena w przeliczeniu z waluty ethereum będzie wahać się w przedziale 50 do nawet 20 000 dolarów. NFT będzie można odebrać i kupić 18 listopada na platformie OpenSea

Trzeba przyznać, że kawałek twórczości Davida Guetty byłby zdecydowanie zaskakującym przedwczesnym prezentem mikołajkowym. Może się skusisz? 

David Guetta|United at Home-Dubai Edition

Sprawdź także

Nowy singiel Swedish House Mafii już dostępny!
Chris Lake i Grimes we wspólnym "A Drug From God"
Oficjalna biografia Avicii'ego już dostępna, sprawdź szczególy

fot. Charles Platiau
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)