Impreza Da Vosk Docta odbędzie się 20 sierpnia 2022 (Sobota), w klubie Centrum Kato Katowice. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Da Vosk Docta

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Da Vosk Docta

20 sierpnia 2022, Centrum Kato Katowice, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Kolejna mocna sobota na tarasach Spodka przed nami. Tym razem didżejkę i parkiet rozpali stary wyjadacz, który powraca na naszą scenę po ponad roku! 
DA VOSK DOCTA - pochodzący z Wrocławia producent muzyczny, MVP polskiego bassu oraz trendsetter beatowych brzmień. Od wielu lat urzeka fanów elektroniki swoimi dopracowanymi i ambitnymi instrumentalnymi projektami, odnosząc spore sukcesy zarówno w Polsce jak i za granicą.
Po wydaniu 5 instrumentalnych albumów oraz wielu singli, które zebrały miliony odtworzeń w serwisach strumieniowych oraz zapełniły klubowe parkiety, Docci zdecydował się na wydanie albumu producenckiego, zapraszając do współpracy luminarzy polskiego rapu. W ten oto sposób w 2021 ukazał się długogrający krążek pt. Opal Black. DVD nie ogranicza się jednak do jednego gatunku i planuje wydawanie muzyki zarówno instrumentalnej jak i we współpracy z wokalistami i wokalistkami.

CENTRUM KATO, TARASY SPODKA
SOBOTA, 20 SIERPNIA
START 21:00
FREE

Partnerami wydarzenia są Miasto Katowice, Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)