Najnowszy utwór od LOUD ABOUT US jest już dostępny w serwisach streamingowych. Przy okazji premiery nowego bass house'owego utworu postanowiliśmy zrobić małe Q&A. Sprawdź! 0 UserComments

Czy „Voices' to powrót do starych wydawnictw LOUD ABOUT US? – wywiad

Artykuł dodano: 5 kwietnia, godz. 10:31
Odsłony: 328x
Najnowszy utwór od LOUD ABOUT US jest już dostępny w serwisach streamingowych. Przy okazji premiery nowego bass house'owego utworu zrobiliśmy małe Q&A. Sprawdź! 


Voices, czyli najnowsza produkcja od LOUD ABOUT US!

Jeżeli komuś brakowało w ostatnim czasie muzyki z gatunku bass house i potrzebuje zaktualizować swoją playlistę, np. na Spotify, to uwaga, nadchodzi pomoc! Najnowszy, mocno energiczny utwór od LOUD ABOUT US jest już dostępny! Krzysiek kryjący się pod pseudonimem LOUD ABOUT US nie ma zamiaru wcale się zatrzymywać i daje nam coraz więcej prezentów w postaci nowych produkcji muzycznych.

Produkuje nie tylko utwory z gatunku bass house, ale eksperymentuje również z innymi brzmieniami, zapuszczając się w podróże do innych gatunków muzycznych takich jak np. tech house. Przykład? Zeszłoroczny utwór Feel That czy remiks do Push It Real Good.

Duża część z was pewnie kojarzy alias LOUD ABOUT US z chyba najpopularniejszego dotąd utworu Drums, który swoją premierę miał w roku 2017 i wydany został w wytwórni samego Don Diablo – HEXAGON. Tak duży sukces dla rozpoczynającego swoją karierę projektu dał niesamowitego kopa do produkowania jeszcze więcej znakomitej muzyki, czego byliśmy sami w późniejszym czasie świadkami. Mieliśmy okazję usłyszeć utwory wyprodukowane wspólnie z jednym z najpopularniejszych polskich producentów muzyki elektronicznej Sikdopem oraz reprezentantami zza naszej granicy takimi jak m.in. Atrip czy Gerald Le Funk

Najnowsza premiera nosi nazwę Voices i jest znakomitym przykładem muzyki bass house. W dropie możemy usłyszeć charakterystyczne brzmienie LOUD ABOUT US, które skradło nasze basowe serduszka. Po przesłuchaniu tego utworu mam ochotę na więcej i czekam z niecierpliwością na kolejne premiery. Przy okazji zadałem Krzyśkowi kilka pytań, na które odpowiedzi znajdziecie w sekcji poniżej!

LOUD ABOUT US! - Voices

Kilka krótkich pytań do LOUD ABOUT US przy okazji premiery utworu Voices

Premiera nowego utworu Voices jest znakomitą okazją do zadania kilku pytań i dowiedzenia się czegoś więcej o autorze tego całego zamieszania. Postanowiłem m.in. cofnąć się trochę do minionych lat i zapytać o kilka rzeczy, ale nie zapomniałem też o przyszłości! Spróbujemy dowiedzieć się, jakie plany ma Krzysiek na kolejne produkcje oraz który z producentów według niego zasługuje teraz na uwagę. Zapraszam do lektury!

Czy wydanie Voices możemy nazwać powrotem do starych wydawnictw LOUD ABOUT US?
Tak, można to tak ująć. Jest to powrót do stylu, który produkowałem przez ostatnie lata. Voices skończyłem na początku pandemii, ale zwlekałem długi czas z wydaniem tego numeru, biorąc pod uwagę brak imprez oraz festiwali. Mocny bass jednak najlepiej odnajduje się na dużym nagłośnieniu. Mam nadzieję, że w lato sprawdzimy to razem!
Jest szansa na pojawienie się w przyszłości utworów w stylu Feel That czy remiksu Push It Real Good?
Oczywiście! Aktualnie pracuję nad delikatnym odświeżeniem mojego dotychczasowego stylu. Mam już kilka numerów które bardziej są tech house’m z basowym zacięciem, tak jak w przypadku Feel That. Mam już zaplanowany kolejny release, który będzie czymś zupełnie innym niż moje ostatnie kawałki. Nie chcę być więźniem jednego schematu. Lubię robić nowe i świeże rzeczy oraz stawiać sobie kolejne wyzwania.
Z kim chciałbyś najbardziej stworzyć jakiś utwór?
Sporo tego. Jeśli chodzi o bass house to bezapelacyjnie Habstrakt oraz Joyryde. Ci goście kreują tę muzykę na nowo, jaram się każdym kolejnym wydaniem odkąd ich poznałem. Kolejnym jest Chris Lorenzo – śledzę go od 2010 roku, zrobił już niezliczoną ilość muzyki i z każdym kolejnym rokiem nadal zaskakuje. Gdy myślisz, że słyszałeś już wszystko, wtedy wchodzi on z nowym wydaniem.
Wymienisz kilku producentów, których twoim zdaniem warto jest teraz mieć na oku?
Jest dużo postaci, które zasługują moim zdaniem na większy rozgłos. Jednym z nich jest chłopak z Francji - Frents. Robi on naprawdę świetną muzę. Skupmy się jednak mocniej też na naszym kraju bo przecież jest tu wiele mega zdolnych producentów jak np. duet Folkness. Panowie robią świetne numery i zawsze czekam na ich kolejne wydania. Jest to house na bardzo wysokim poziomie. Naprawdę warto też śledzić mojego dobrego ziomka Shahaya z którym razem stawiałem pierwsze kroki w produkcji. Ma gość talent bez dwóch zdań i mam nadzieję, że już niedługo bedzię o nim głośno.
Wielkie dzięki Krzysiek za poświęcenie mi swojego czasu i odpowiedzi na pytania. Myślę, że wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne wydawnictwa od LOUD ABOUT US! Obserwujcie FTB.pl, a będziecie z newsami na bieżąco!

Sikdope x LOUD ABOUT US! - Back Again

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)