Novika zdradziła po raz pierwszy, jak ta płyta się będzie nazywać ("Heart Times"), kiedy się ukaże (na wiosnę), oraz kiedy swoją premierę będzie mieć pierwszy singel z klipem i remiksami... 11 UserComments

Cytat tygodnia: Novika nie bawi się przy Rihannie nawet w sylwestra

Artykuł dodano: 3 stycznia 2013, godz. 10:27
Odsłony: 4905x
W sylwestra na portalu iwoman.pl pojawił się bardzo ciekawy wywiad z Noviką, która w tym roku poczęstuje nas kolejnym długogrającym albumem. Właśnie w tej rozmowie zdradziła po raz pierwszy, jak ta płyta się będzie nazywać ("Heart Times"), kiedy się ukaże (na wiosnę), oraz kiedy swoją premierę będzie mieć pierwszy singel z klipem i remiksami (jeszcze w styczniu).
Zapytana o sylwestrowe imprezowanie wspomniała, że "w tę noc bawię się przy klimatach raczej nieodbiegających zasadniczo od tego, przy czym bawię się w ciągu roku. Nie potrafię nagle się przestawić i tylko dlatego, że jest sylwester, bawić się nagle przy Rihannie".Na pytanie, czy 2012 był dobrym rokiem dla muzyki klubowej w Polsce i na świecie, odpowiedziała: "Trudne pytanie, bo z jednej strony muzyka klubowa osiągnęła pewną szablonowość. Dziennie na świecie drogą cyfrową ukazuje się mnóstwo numerów, które są tworzone według sprawdzonych patentów, bo inaczej zniknęłyby w zalewie dźwięków. To bądź co bądź muzyka użytkowa, która ma się sprawdzać na parkiecie i może też nie ma sensu doszukiwać się w niej kompozytorskiego kunsztu.

Z drugiej strony moje serce naprawdę się raduje widząc jak wielu rewelacyjnych producentów mamy w Polsce, jak wielu z nich jest szanowanych na całym świecie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku za tym międzynarodowym szacunkiem pójdą też pieniądze. Uważam, że możemy mieć u nas gwiazdy międzynarodowego kalibru".

A Wy przy czym bawiliście się w sylwestra? Czy w tę noc oczekujecie, jak na co dzień, określonych lubianych przez siebie brzmień, czy niekoniecznie? Oraz - czy zgadzacie się ze stwierdzeniem, że w muzyce klubowej nie ma sensu oczekiwać kompozytorskiego kunsztu, że to "to tylko muzyka użytkowa, która ma się sprawdzać na parkiecie?".

Na koniec przypomnijmy sobie numer nagrany z Lovebirdsem, wydany w Toolroom, a także niedawną premierę wspólnego tracka z polskim producentem deep house'em Sebem Skalskim. Przy okazji - to oficjalna propozycja do Polskiej Listy FTB, dajcie znać jak Wam się podoba!

Official - Lovebirds 'This Time' (Original Mix)


Seb Skalski Feat Novika - Peace Of Freedom (Deep Mix)

Komentarze
 • DJ 8LM3 stycznia 2013, godz. 11:11
  Świetne pozycje! Podoba się bardzo
 • Rascal0pl3 stycznia 2013, godz. 12:14
  " Nie potrafię nagle się przestawić i tylko dlatego, że jest sylwester, bawić się nagle przy Rihannie"
  +1 :)
 • maLyy3 stycznia 2013, godz. 12:33
  U mnie niezmiennie od 2 lat w sylwestra EOYC. A co do poruszanej kwestii kunsztu - gnioty powstają niezależnie od stylu muzycznego. Fakt, było w tym roku sporo shitu, ale od pojawiały się także utwory wybitnie mocne, energiczne i wzruszające. Jestem pewien, że każdy tutejszy forumowicz dysponuje bogatą playlistą z tego roku.
 • UcieX3 stycznia 2013, godz. 14:59
  Ja w sylwestra bawiłem się przy Gothic Rock, Metallica i tym pochodnych haha. Niestety mój pomysł na noc z Nu-Disco nie przeszedł :D
  Acha... jeszcze był DJ Sharpnel ;)
 • masterpiece13 stycznia 2013, godz. 15:38
  fajne ma utwory:)

  Novika LOVEFINDER
  kocham ten kawałek:)
  Novika to taka polska Moloko;-)

  Marcin Czubala feat. Novika - Stay Close - OFFICAL VIDEO

  i to:)
 • damian9409153 stycznia 2013, godz. 16:40
  A ja tam twierdzę, że jak dobre towarzystwo, ale odmienne muzycznie, to przy wszystkim można się bawić, nawet przy utworach gorszych niż Rihanna ;) Aczkolwiek w tym roku Sylwester w gronie znajomych w stylu lat 60 i 70, więc raczej przy klasykach, ale innych gatunków, głównie Rock .
 • Jerycho19883 stycznia 2013, godz. 19:46
  Ja również staram się nie bawić do tych produktów około-muzycznych, chociaż kilka razy, jak mnie pewne napoje wyłączały to się zdarzało :P A co do Noviki te fryderyki to nie za darmo dostała - ma talent i ma pomysł na swoją muzykę... No i za to szacunek się należy ;)
 • artinho4 stycznia 2013, godz. 01:52
  Nie ma sensu doszukiwać się jak już to napisano kunsztu kompozytorskiego w produkcjach dada life, steve'a aoki czy innym z tego nurtu, robią to co robią, na parkietach jest ogień i każdy powinien być zadowolony ;) Są z drugiej strony numery, które mają niesamowitą głębię, ale nie za bardzo nadają się na parkiet, przynajmniej wg większości.

  Co do pytania, u nas było trochę różnie, na początku imprezy leciały gdzieś w tle kompilacje defected, jak się towarzystwo rozrzedziło to jechaliśmy z uk trance, hardhouse i generalnie elektronika w uk z lat 90 i tak do 13stej ;)
 • k34 stycznia 2013, godz. 12:07
  Jeśli chodzi o wątek z kunsztem kompozytorskim, posłużę się przykładem płyty Scuby - Personality, która ma takie walory pozamuzyczne, że jest dla mnie taneczną płytą roku.. i nie chce mi się rozpisywać bo kartki nie starczy.
 • Chmielas6 stycznia 2013, godz. 01:20
  Na ostatnim sylwestrze na którym miałem nieprzyjemność być też nie bawili się przy Rihannie- nawet ta muzyka był zbyt "ambitna". Za kilka lat w Polsce zostanie tylko disco polo.
 • masterpiece16 stycznia 2013, godz. 03:51
  Chmielas to samo moge napisac o sytuacji podczas koncertu Madonny w Warszawie...wiekszosc polskiego spoleczenstwa ma dziwny gust muzyczny lub sie do tego nie przykłada slucha to co mu media dają:) zaś ci co szukaja itd i ciagle narzekaja to sa ci ktorzy chcieliby cos zmienic ale nie moga bo jest ich mało:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (11)