Czas na dwa świeże obrazki do dwóch nowych singli dwóch bardzo lubianych w naszym kraju wykonawców. Oczywiście miłośnicy tych artystów kompozycje te znają już od jakiegoś czasu, ale teraz mamy... 10 UserComments

Cosmic Gate i Arnej z klipami

Artykuł dodano: 7 maja 2012, godz. 11:00
Odsłony: 4185x
Czas na dwa świeże obrazki do dwóch nowych singli dwóch bardzo lubianych w naszym kraju wykonawców. Oczywiście miłośnicy tych artystów kompozycje te znają już od jakiegoś czasu, ale teraz mamy okazję obcować z oficjalnymi klipami i krótszymi, „teledyskowymi” wersjami. Jak się prezentują?


Zacznijmy od Arneja, którego „We Unite” mocno podzieliło jego fanów. Część z nich wciąż czeka na powrót jego pierwotnego brzmienia, dzięki któremu przecież zdobył sporą popularność. Druga część nie oglądając się na etykietki gratuluje wpadającego w ucho utworu. Nie brak tu przebojowości i imprezowego potencjału, czy jest go na tyle, żebyśmy zaczęli na ten teledysk natrafiać w muzycznych telewizjach? Sprawdźcie sami:

Arnej - We Unite (Official Music Video)


Teraz czas na klip do trzeciego już singla z piątego albumu Cosmic Gate. Podobnie jak „Be Your Sound” mamty tu niezłą melodię śpiewaną przez znany z wielu trancowych klasyków głos. Wcześniej Emma Hewitt, teraz Jes - „Flying Blind” ma spory, przebojowy potencjał. Bardzo nowoczesne i selektywne brzmienie plus linia melodyczna, którą można śpiewać razem z Jes już przy pierwszym przesłuchaniu. Trzeba też przyznać, że bardzo dobrze patrzy się w teledysku na Jes! Jakie noty dajecie?

Cosmic Gate & JES - Flying Blind (Official Music Video)
Komentarze
 • UcieX7 maja 2012, godz. 12:51
  "Zacznijmy od Arneja, którego „We Unite” mocno podzieliło jego fanów. Część z nich wciąż czeka na powrót jego pierwotnego brzmienia"
  To chyba jacyś skrajni maniacy, którzy nie wiedzą czego właściwie chcą o.O Przecież to wciąż stary, dobry Arnej :) Chyba że ktoś tu słyszy jakieś trouso'we dźwięki to zwracam honor :D

  Bardziej właśnie tu zauważam odskocznie od swoich przestrzennych brzmień i rozbudowanych breakdown'ów chłopaków z Cosmic Gate ;)

  W tym przypadku 7:3 dla Arneja :]
 • damian9409157 maja 2012, godz. 13:57
  Jeśli chodzi o Arneja, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony słychać w tym utworze "jego dźwięki", z drugiej słyszę pewne "zakłócenia" jego stylu, które podchodzą właśnie pod trouse. Moim zdaniem jeszcze bardziej odległy od stylu Arneja jest ten utwór
  Arnej - True Lies

  Nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić tej całej Epki Arneja.

  Co do Kosmitów, to solidny utwór, ale bez wielkich fajerwerków. Wydaje mi się, że większość wokali z "Sign of The Times", gdzie Cosmici byli według mnie w jednym ze szczytów formy, było lepszymi utworami. Tutaj brak jakichś elementów zaskoczenia.
 • chudy5d7 maja 2012, godz. 14:27
  Ojaaa, Cosmic Gate'y ale zamulają... Beznadziejny utwór, jak cały album z resztą...
 • mizio2857 maja 2012, godz. 14:37
  Jeśli chodzi o kosmitów to bardzo piękny utwór;)
  Arnej bardzo słąbo..
 • Greenman7 maja 2012, godz. 15:16
  Arnej na plus , słychać stare jego brzmienie w tym utworze według mnie , co do cosmitów to załamka , o ile Be Your Sound mi się przyjął po trance xplosion 2012 tak tego napewno nie zniosę ... nuda , nuda, nuda .
 • zthrx7 maja 2012, godz. 17:40
  Ta jak się napisze Arnejowi na FB, że zalatuje Trousem etc. to zaraz wylatuje z pretensjami ;)
 • Jerycho19887 maja 2012, godz. 18:35
  Może i na Jes się bardzo dobrze patrzy, ale utwór żałosny według mnie... Arnej też jakoś specjalnie się nie postarał ale w porównaniu do Cosmic Gate jest lepiej ;)
 • djkryniu7 maja 2012, godz. 22:25
  cosmici gora na plus zdecydowania i to nie tylko z sympati:)
 • kamil / kamillo8 maja 2012, godz. 08:31
  Arnej trzyma poziom natomiast dla mnie True Lies jest kapitalny wrecz :D swietnia linia basowa i ten mroczny klimat na evencie napewno by sie sprawdzil :D
 • aleksbortw8 maja 2012, godz. 11:57
  Cosmici o wiele lepiej:) a Arnej jakoś tak kiepsko:(
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (10)