Ostatnio mieliśmy okazję ujrzeć rozszerzoną wersję 6. płyty J Balvina, która zawiera trzy zupełnie nowe house'owe smaczki. Posłuchaj! 0 UserComments

Chris Lorenzo, Henry Fong i bracia Martinez remiksują hit J Balvina i Skrillexa

Artykuł dodano: 14 grudnia 2021, godz. 07:46
Odsłony: 858x
Mimo, że od premiery szóstego studyjnego krążka J Balvina pt. Jose minęły już ponad trzy miesiące, ostatnio mieliśmy okazję ujrzeć rozszerzoną wersję płyty, która zawiera trzy zupełnie nowe EDM-owe smaczki. Posłuchaj!


Nowa płyta J Balvina -  hit czy kit?

JOSE został wydany dokładnie 10 września 2021r. i zawierał aż 24 piosenki, przy których współpracowały takie gwiazdy jak portorykański wokalistka Ozuna, znany z kolaboracji z DJ Snakiem, Khalid czy znakomita piosenkarka Dua Lipa. Oprócz nich pojawiła się tam jeszcze jedna ważna postać, a mianowicie - Skrillex.

Dlaczego w tym przypadku jest dla nas taki ważny? Ponieważ stworzył z Balvinem utwór pt. In Da Getto, który przez pewien czas rozbrzmiewał w najznamienitszych klubach na całym świecie zbierając przez pięć miesięcy ponad 115 milionów wyświetleń na YouTube.
Czy nowe dzieło J Balvina to klapa? Wręcz przeciwnie! Oceny albumu oscylują w wysokości 7 punktów na 10, a Rolling Stone wystawił krążkowi 3 i pół gwiazdek na pięć możliwych. Nie jest to niestety jego najlepsza produkcja, ale zdecydowanie można tu mówić o sukcesie. Ale dla nas nie jest ważna jakie oceny zgarnia krążek, a nowe numery, które wylądowały na jego wersji Deluxe.

Posłuchaj oryginału produkcji Skrillexa oraz J Balvina pt. In Da Getto


Skrillex, Chris Lorenzo, Henry Fong i bracia Martinez - EDM'owa śmietanka

Oprócz Sonny'ego Moora na najnowszej płycie J Balvina pojawiają się także wyżej wymienieni producenci, ale czym właściwie zajęli się tworząc dla Kolumbijczyka?

Wszyscy producenci wzięli pod swój warsztat wspomnianą już kolaborację Kolumbijczyka ze SkrillexemIn Da Getto. W przeciwieństwie do Chrisa i Henry'ego remiks braci Martinez był totalną tajemnicą i nie wybrzmiał ani razu z głośników jakiegokolwiek klubu i festiwalu przez premierą.

Lorenzo, jak i Fong promowali swoje wersje obecnego hitu od dłuższego czasu grając je przez cały rok podczas większości występów - podobnie robił każdy DJ, na którego skrzynkę mailową one wpadły.
Ten pierwszy zrobił to bardzo, bardzo wcześnie. Stało to się już wtedy, kiedy nie wiadomo było, czy In Da Getto jest produkcją Skrillex'a oraz Balvina. Brytyjczyk puścił swój remiks do tej piosenki w maju 2020 roku, gdzie oficjalna premiera oryginalnego utworu odbyła się 2 lipca 2021!

Co ciekawe, każdy z trzech remiksów moglibyśmy podpiąć pod jeden gatunek - house. Są to poprawne produkcje, ale według nas potrzebują one trochę więcej pazura. Po wersji Henry'ego Fonga spodziewaliśmy się znacznie więcej, ale najwidoczniej postanowił on razem z Chrisem wymienić się stylami. A wy, co sądzicie o nowych, EDM'owych propozycjach do In Da Getto? Zostawcie komentarz na ten temat!

Posłuchaj remiksu Chrisa Lorenzo do In Da Getto


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)