Nie wszystkim fanom The Prodigy podobają się eksperymenty zespołu z dubstepowymi rytmami i brzmieniami, niektórzy woleliby pewnie, żeby lubiący je podobno najbardziej Keith Flint nagrywał dubstepy... 11 UserComments

Caspa z wokalem The Prodigy!

Artykuł dodano: 27 czerwca 2012, godz. 11:30
Odsłony: 5650x
Nie wszystkim fanom The Prodigy podobają się eksperymenty zespołu z dubstepowymi rytmami i brzmieniami, niektórzy woleliby pewnie, żeby lubiący je podobno najbardziej Keith Flint nagrywał dubstepy poza macierzystą formacją. Tak jak w tym przypadku.
W utworze „War” Flint śpiewa u boku jednego z zasłużonych dubstepowców czyli Caspy. Trzeba przyznać, że zarówno sama kompozycja, jak i mocny teledysk prezentują się bardzo ciekawie, chociaż w tym przypadku fani The Prodigy mogą narzekać, że kawałek wcale nie jest aż tak bardzo dubstepowy, bardziej przypomina... samo The Prodigy.Jak zatem zareagują na skok w bok wokalisty ich ukochanej grupy? „War” to mógłby być numer The Prodigy, przypomina trochę ich stare nagrania sprzed 10 i więcej lat. Poza elementami dubstepowymi więcej tu znanej z występów The Prodigy energii pochodzącej z muzyki rockowej. „Chesz więcej? Zacznijmy więc wojnę!” - śpiewa Flint. Jak Wam się podoba numer i teledysk? Keith raczej rzadko udziela się poza The Prodigy, co myślicie o takich „zdradach” wokalisty kultowego zespołu?

Caspa feat. Keith Flint - War
Komentarze
 • Szajzmaster27 czerwca 2012, godz. 12:01
  bez przesady jaka zdrada ;] Poza tym to brzmi calkiem niezle...
 • DeeJay ija...27 czerwca 2012, godz. 12:07
  utwór okej, teledysk ciekawy...
  jestem zaa...
 • Barbara Koton27 czerwca 2012, godz. 12:08
  bardzo fajny kawałek, czuć stare dobre "The Prodigy" :)
 • UcieX27 czerwca 2012, godz. 12:31
  Moim zdaniem brzmienia The Prodigy nie pasują dubstepu. Jakby była to wersja dnb albo breakbeat to sądze, że byłby z tego mocny, energiczny kawałek, a tak to brzmienie fajne, ale bez energii.
 • Jerycho198827 czerwca 2012, godz. 12:50
  Gdyby to trochę podkręcić wyszedłby naprawdę dobry kawałek... A tak trochę brakuje mi tej energii, o której pisze UcieX i brakuje trochę tego diabelskiego charakteru Flinta :P Nooo ale pewnie zabrzmi to subiektywnie, ale Prodigy to Prodigy i im jestem w stanie wybaczyć każde przygody - wystarczy, że będą w dalszym ciągu robić show na swoich koncertach ;) No i z niecierpliwością oczekuję ich nowej płyty ;)
 • mocnybas27 czerwca 2012, godz. 19:32
  Całkowicie inny track Caspy. Gdybym nie widział tytułu bym za nic nie powiedział, że to on. Zgadzam się z Uciexem, że Prodigy nie pasuje do dubu- im lepiej rave'y i drumsy idą. Ogolna ocena? Caspa ma lepsze wałki i remixy według mnie.
 • FuDiTraNceBOY27 czerwca 2012, godz. 20:02
  Jakos nie przypomina mi to starego The Prodigy i zgadzam sie z UcieX brak dnb, breakbeat, brak mocy... kawalek ujdzie ogolnie. Wiadomo cos o nowej plycie czy tak tylko mowisz, ze czekasz?!
 • Jerycho198827 czerwca 2012, godz. 20:24
  Nowa płyta ma się nazywać "How To Steal A Jet Fighter" i ma być jak to określił Howlett bardziej mroczna od Invaders... Data premiery nie jest jeszcze znana, ale ma to być grudzień lub styczeń ;)
 • FuDiTraNceBOY27 czerwca 2012, godz. 20:30
  O to mnie zaskoczyles nie wiedzialem to sie teraz nie bd mogl doczekac, dzieki wielkie za info! ;)
 • Paczykot27 czerwca 2012, godz. 22:15
  nie jest zle ale szalu tez nie ma
 • CROSSROADS28 czerwca 2012, godz. 13:30
  Spodziewałem się czegoś mocniejszego. Nie jest źle.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (11)