Impreza Cardio - Mikołajki Awfis - Taek X Noz odbędzie się 8 grudnia 2021 (Środa), w klubie Ego Sopot. Start imprezy: godz. 21:30. .
0 Cardio - Mikołajki Awfis - Taek X Noz

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Cardio - Mikołajki Awfis - Taek X Noz

8 grudnia 2021, Ego Sopot, start: 21:30

Zagrają na imprezie:
Tegoroczne mikołajki w Ego będą zupełnie inne niż zwykle
Razem z BOR Crew zapraszamy Was na jedyną i niepowtarzalną imprezę!

Na imprezie o CARDIO zadba absolwent poznańskiego AWF'u Dj TAEK oraz nasz rezydent Dj NOZ.

Dj Taek - mocno związany z polską sceną Hip-hopową, współtwórca albumów które osiągnęły status: złotych, platynowych oraz multiplatynowych płyt.
Główny Dj BORCREW, reprezentant BORRECORDS oraz Dj Palucha.

Dj NOZ- Pochodzi z Gdańska jednak obszarem jego działalności jest cała Polska. Jego styl i technika grania oraz polot i fantazja w budowaniu setów jest bardzo oryginalna i świetnie sprawdza się na imprezach, czego dowodem jest uznanie wszędzie tam gdzie się pojawia. Miłość do mixingu powoduje, że nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, przez co jest bardziej kreatywny i wszechstronny. Jego sety imprezowe to przede wszystkim mieszanka hip-hop'u, r'n'b, dancehall'u i disco funku w party wydaniu.

Całe wydarzenie będzie poprzedzało wiele konkursów i zadań, w których będzie można zgarnąć bluzy, koszulki, płyty i inne gadżety z BORu, dlatego śledźcie uważnie wydarzenie i bądźcie na bieżąco.
Tego dnia również bawimy się z najbardziej imprezową uczelnią Trójmiasta. Mikołajki AWFiS w Ego to gwarancja najlepszej studenckiej imprezy w Sopocie!
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Bohaterów Monte Cassino 53, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 1/234 Zagłosuj na klub
Nadchodzące imprezy
Morowy X NaroMorowy X NaroPiątek, 12 sierpnia 2022Drey Chill X Rob DeeDrey Chill X Rob DeeSobota, 13 sierpnia 2022SooberSooberNiedziela, 14 sierpnia 2022
Poprzednie imprezy
Dj VibeDj VibeCzwartek, 11 sierpnia 2022SooberSooberŚroda, 10 sierpnia 2022Taek X FadeTaek X FadeSobota, 6 sierpnia 2022Vibe X Endi NdzVibe X Endi NdzPiątek, 5 sierpnia 2022Dj VibeDj VibeCzwartek, 4 sierpnia 2022