C-BooL swoim najnowszym kawałkiem zapewnia nas, że tej zimy będzie gorąco. Posłuchaj teraz co przygotował dla nas rodak. 0 UserComments

C-Bool wciąż na wysokim poziomie. Słuchamy nowego singla

Artykuł dodano: 2 grudnia 2021, godz. 11:36
Odsłony: 1061x
C-BooL swoim najnowszym kawałkiem zapewnia nas, że tej zimy będzie gorąco. Posłuchaj teraz co przygotował dla nas rodak.


What Can I Do - pierwsze wrażenia

W Polsce nie możemy narzekać na nadmiar znanych producentów muzycznych. Przynajmniej jeśli mówimy w kontekście ogólnoświatowego rynku muzycznego. W porównaniu do takiej Holandii, której rodacy stanowią ścisłą czołówkę artystów EDM Polska zdaje się być daleko w tyle. Nie znaczy to jednak, że zupełnie nikogo nie mamy.

W szerszych kręgach muzyki elektronicznej z można usłyszeć o kilku polskich producentach. Przykładów daleko szukać nie trzeba, taki Skytech miał okazję współpracować z R3habem przy utworze Tiger, nasz Sikdope współtworzył z Borgore'm Unicorn Zombie Apocalypse, mogliśmy słyszeć też o sukcesach Loud About Us czy Bounce Inc. Kolejnym Polakiem, który miał okazję wypłynąć na międzynarodowe wody był C-BooL.

Grzegorz Cebula znany nam jako C-BooL na światowy rynek muzyki elektronicznej miał okazję wypuścić wiele hitów. DJ Is Your Second Name, Never Go Away czy Magic Symphony to tylko kilka z jego produkcji, które na platformie YouTube przekroczyły granicę kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu milionów wyświetleń. Jak z przyjemnością zauważamy w tym roku nasz rodak podtrzymuje świetną passę dobrych utworów. 

Przeczytaj też: Festiwal EDC Las Vegas 2021 ustanowił rekord Guinnessa

Po iście wakacyjnym hicie jakim z pewnością było Golden Rules C- BooL zaskakuje nas kolejną produkcją - What Can I Do. Od razu słyszymy bardzo charakterystyczny styl Polaka, w którym prawdziwe instrumenty mieszają się z tymi syntetycznymi. Bardzo skoczny refren i chwytliwa melodia w zwrotce gwarantują nam niemal, że utwór ten w najbliższym czasie będziemy mogli wielokrotnie usłyszeć w radiu.

Gdy zewsząd do głównego nurtu EDM napływają nowe twarze miło słyszeć, że stara gwardia (mamy nadzieję, że Cię nie uraziliśmy Grzegorz) nadal trzyma ten wysoki standard co niegdyś, przez co nie dają się zdominować tym nowym. By usłyszeć o innych newsach ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwuj nas w mediach społecznościowych.

 C-BooL - What Can I Do

Sprawdź także

Cztery najciekawsze sety na 44 urodziny Steve'a Aokiego
Alok wyda do końca roku pięć nowych numerów - ropiska 
MR. BLACK debiutuje w wytwórni Timmy'ego Trumpeta 

Zdjęcie: PEPSI Silesia Beats 2020
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)