Kto ma ochotę na 3-godzinnego seta Bryana Kearney'a? Już wiadomo, że w drugiej części lutego 2014 będzie okazja spotkać się oko w oko i ucho w ucho z jednym z najciekawszych trancowych producentów... 33 UserComments

Bryan Kearney w Polsce w lutym

Artykuł dodano: 23 stycznia 2014, godz. 14:14
Odsłony: 6795x
Kto ma ochotę na 3-godzinnego seta Bryana Kearney'a? Już wiadomo, że w drugiej części lutego 2014 będzie okazja spotkać się oko w oko i ucho w ucho z jednym z najciekawszych trancowych producentów i DJ-ów na świecie. 

To wszystko za sprawą niezawodnej ekipy znanej jako Essential Vibes! Po dwóch edycjach imprez pod szyldem wytwórni należącej do Indecent Noise'a Mental Asylum przyszedł czas na balety firmowane nazwą Kearnage! Zarezerwujcie sobie czas 22 lutego - tego dnia każdy szanujący się fan dobrego trance'u powinien znaleźć się w Warszawie, konkretnie w klubie Zinc przy ulicy Kolejowej 4. 


Warto dodać, że Bryan Kearney nie będzie jedyną atrakcją tego wieczoru - poza nim na scenie zainstaluje się również Arctic Moon! W lin-upie widnieją też David Mayne, Paul Cogito, Matthew Pear i Evening. Bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się na FTB.pl, a być może uda Wam się zgarnąć darmowe wejściówki na tę imprezę. Już niebawem specjalny konkurs, a tymczasem dajcie znać, co myślicie o tym bookingu oraz czy rozważacie uczestnictwo w kolejnej edycji imprezy z cyklu Essential Vibes? Warto! 

Bryan Kearney - Awaken (Official Video)

BRYAN KEARNEY @ LUMINOSITY BEACH FESTIVAL 2013 AFTERPARTY - WESTERUNIE - AMSTERDAM
Komentarze
 • Paul Cogito23 stycznia 2014, godz. 14:32
  Zapraszamy, Zapraszamy - ta impreza jest naszą pierwszą w tym roku. Plany na pierwsze kilka miesięcy mamy dość ambitne - jakoś tak na przekór chcemy sprawdzić czy umarł ten Trance już definitywnie w naszym pięknym kraju ;). W razie pytań - służę pomocą.
 • UcieX23 stycznia 2014, godz. 14:38
  A dla słuchaczy D&B, 7 lutego w łódzkim klubie "Lordis" zagrają DJ Friction i Crissy Cris \o/
 • sqarek8923 stycznia 2014, godz. 14:53
  Świetny booking :) Brawo dla EV
  Pewnie nei zawitam z racji nie pasującego terminu ale szacun za Arctica i Bryana :)
  Panowie dalej tak do przodu :)
 • TranceRoute23 stycznia 2014, godz. 15:07
  Dowiedziałem się bodajże przedwczoraj i od razu zrezygnowałem z Braci Fifo Fagot i Classica bo 3 godzinnego występu Kearneya nie sposób przegapić ;) Czekałem czekałem i sie doczekałem ;)
 • greit23 stycznia 2014, godz. 15:36
  ekipie z Essential Vibes naprawdę gratuluję :) konsekwencji i wiary w trance oraz znakomitych bookingów… robicie dobrą robotę… jeśli zrobicie kiedyś imprezę w poznaniu, na pewno się pojawię :)
 • Jerycho198823 stycznia 2014, godz. 15:41
  Właśnie greit nawiązał do pewnej rzeczy. Czy planujecie rozwinąć swoją imprezę na inne miasta (mowa oczywiście o tych większych)? Myślę, że z publiką problemów by raczej nie było ;)
 • Paul Cogito23 stycznia 2014, godz. 15:53
  Dzięki za miłe słowa Panowie,

  Jeżeli chodzi o inne miasta, to ekipa WLT robiła w raz z Nami jedną edycję w Poznaniu - zagrał wtedy między innymi Indecent Noise i frekwencja była naprawdę imponująca i możliwe że w tym roku jeszcze gdzieś ruszymy. Wraz z kolektywem TC zrobiliśmy również imprezę z Mattem Skyerem i naszym składem: w Tychach. Czy uda się nam rozwinąć tak by sprowadzać zagranicznych gości w miasta inne niż Warszawa? Ciężko stwierdzić na ten moment. Mieszkamy w Warszawie i tu tak na prawdę jesteśmy w stanie załatwić wszystko od A do Z i trzymać na tym piecze - czy to zwykłe najprostsze sprawy organizacyjne czy stricte marketingowe, ciężko mi wyobrazić sobie na ten moment załatwienie tego typu spraw na odległość. Jesteśmy w kontakcie z promotorami z innych miast i jak nadarzy się okazja i będziemy mieli pewność w każdym aspekcie, to czemu nie. Inną ciekawą sprawą jest to, że na naszych imprezach śmiało można stwierdzić, że 40-50% ludzi to przyjezdni. Dla przykładu zjeżdżają się ekipy z: Poznania, Bydgoszczy, Białegostoku, Katowic, Częstochowy i są praktycznie stałymi gośćmi nawet na mniejszych wydarzeniach typu Classic, czy Polish Talent's Night, co przyznam jest bardzo budujące i motywujące.

 • zzukk23 stycznia 2014, godz. 16:24
  Zorganizujcie coś w trójmieście :)
 • InAffairWithMusic23 stycznia 2014, godz. 16:29
  Kraków również zaprasza :)
 • Luc Deep23 stycznia 2014, godz. 18:45
  Paul Cogito, a ja nadal zachęcam was do organizacji transowego, prawdziwie transowego eventu, nawet bez jakiegoś wielkiego rozmachu, byle z nazwiskami w LU, które dotychczas bookowaliście:):) akurat rynek polski jest pod tym względem pusty jak nigdy, ludzie wygłodniali, więc myślę sukces murowany:) bo równie dobra ekipa od Euforii to jednak inna bajka. j
 • greit23 stycznia 2014, godz. 19:58
  luc deep ma tu sporo racji… przykład electika z października ubiegłego roku pokazuje chyba, że jest zapotrzebowanie na event trance… rynek jest pusty jak nigdy, nie musi być wielka pompa i mega produkcja, spokojnie można odpuścić sobie tancerki i inne wiejskie atrakcje, ale dobre konkretne nazwiska, ze dwa większe, 2 świeże plus rodacy w lineupie i mogłoby coś fajnego się udać :) oczywiście, że skala przedsięwzięcia i co za tym idzie potrzeby organizacyjne są znacznie większe… ale moglibyście spróbować to rozpatrzyć :)
 • Adrian23 stycznia 2014, godz. 20:09
  w jakiej cenie bilety będą ?
 • ArthurN23 stycznia 2014, godz. 20:21
  Tylko, że event to potrzeba potężnego budżetu i to bez gwarancji sukcesu... Gdyby jeszcze miasto chciało pomóc, czy jakiś "Pan ktoś" z $ ale o to ciężko ..
 • Mario198923 stycznia 2014, godz. 21:06
  Adrian bilety tak jak zawsze 29 PLN dostępne w dniu imprezy.

  Polecam na bieżąco śledzić nasz profil, wtedy będziecie na pewno na bieżąco ze wszystkimi szczegółami - https://www.facebook.com/EssentialVibes
 • Qtek23 stycznia 2014, godz. 22:12
  Super booking!
  Pomyślcie o organizacji czegoś większego bez zbędnych światełek, tancerek itp... wyjdzie taniej ;) myślę, że jest u nas zapotrzebowanie na większą imprezę trancową. Nie musi to być od razu Arena albo Stulatka, ale jakaś mniejsza hala, może targowa...? ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (33)