Najnowsza kolaboracja duetu Blasterjaxx już dostępna! Holendrzy nie próżnują, a ich kolejna tegoroczna EP-ka już za rogiem. Sprawdź, co tym razem przygotowali! 0 UserComments

Blasterjaxx - pierwszy numer z nowej EP-ki już dostępny

Artykuł dodano: 4 listopada 2021, godz. 20:29
Odsłony: 618x
Najnowsza kolaboracja duetu Blasterjaxx już dostępna! Holendrzy nie próżnują, a ich kolejna tegoroczna EP-ka już za rogiem. Sprawdźmy co tym razem przygotowali!


Blasterjaxx prezentują pierwszy track z nadchodzącej EP Mystica Chapter II

Holenderski duet daje o sobie znać w tym roku po raz kolejny. Najnowsza kolaboracja z kanadyjską piosenkarką RIELL God Mode promuje nadchodzącą EP-kę Mystica Chapter II. Pierwszy raz track ten został zagrany przez Blasterjaxx na festiwalu Creamfields 2021 w Wielkiej Brytanii 28 sierpnia. Na tę premierę czekaliśmy prawie TRZY miesiące, ale było warto!

Mini-album holenderskiego duetu będzie kontynuacją wydanej w tym roku Welcome To Mystica EP, która tylko nas utwierdziła w przekonaniu, że Blasterjaxx to wciąż czołowe postacie na big roomowej scenie. God Mode utrzymuje najwyższy produkcyjny poziom muzyków i sprawia, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się nadchodzącego materiału.

Blasterjaxx & RIELL - God Mode

Blasterjaxx w 2021 roku

Dla Thoma i Idira rok 2021 jest bardzo pracowity. Produkcje wydawane w takich wytwórniach jak Spinnin' czy Rave Culture, a także kolaboracje z takimi didżejami jak KEVU, duetem W&W oraz Harris x Ford stawiają ich na mocnej pozycji w świecie EDM. Nic dziwnego, że w tym roku Blasterjaxx wylądowali dziewięć pozycji wyżej w tegorocznej edycji DJ MAG Top 100 DJs.

Przypomnijmy również, że najnowszy wydany track o nazwie Squid Play od Blasterjaxx to hołd dla koreańskiego serialu Squid Game. Producenci nie chceli pozostać w cieniu innych kolegów po fachu i wydać track w squid'owym stylu, co idealnie wpasowuje się w nieustający hype na azjatycką produkcję.

Blasterjaxx & Cuebrick - Squid Play

Sprawdź również

Nagranie, którym zachwycają się wszyscy - intro Zedd'a na EDC Las Vegas 2021
Nicky Romero w ACID'owym wydaniu - Acid Is My DNA
MEDUZA połączyli siły z Hozierem w najnowszym singlu
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)