Po sukcesie dwóch poprzednich edycji albumów "Relax", Blank & Jones zapowiadają jego kolejną odsłonę. Najnowszy album będzie miał swoją premierę dokładnie 30 marca br. i będzie zawierał dwie płyty CD. 43 UserComments

Blank & Jones - 'Relax Edition 3' - nowy album już 30 marca.

Artykuł dodano: 9 marca 2007, godz. 00:40
Odsłony: 6761x

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji albumów "Relax", Blank & Jones zapowiadają jej kolejną odsłonę. Najnowsze wydawnictwo będzie miało swoją premierę dokładnie 30 marca br. Niestety tracklista albumu nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że album "Relax Edition 3" będzie zawierał dwie płyty CD i jak zawsze, przepełniony będzie dokładnie wyselekcjonowaną, relaksacyjną muzyką.

Kiedy kilka lat temu na rynku muzycznym pojawił się pierwszy album duetu Blank & Jones zawierający relaksujące numery wielu ludzi nie dawało mu szansy zaistnienia. Z jednej strony słyszało się opinie, że jest to dobry pomysł, z drugiej zaś dobiegały informacje o tym, że artyści to posunięcie niezbyt ciekawe. Czas pokazał, że album został bardzo gorąco przyjęty na scenie muzycznej a fani duetu z ciekawości zaopatrywali się z płyty. Na drugą edycję tej serii wydawniczej wielu ludzi wyczekiwało z wielką niecierpliwością i jak się okazało mieli ku temu podstawy, gdyż kolejna edycja albumu "Relax" przepełniona była pięknymi wręcz utworami z gatunku ambient i chill out z oszałamiającymi wręcz partiami wokalnymi takich artystów jak: Delerium & Rani, Elles De Graaf, Bobo, Mike Francis czy Steve Kilbey. Nic więc dziwnego, że na kolejną trzecią część albumu "Relax" jest bardzo duże zapotrzebowanie i  fani z całego świata rezerwują już dla siebie kopię najnowszego albumu niemieckiego duetu nie znając nawet tracklisty.

Jaki będzie kolejny album duetu Blank&Jones z serii "Relax" ? - trudno powiedzieć, ale analizując poprzednie wydawnictwa z tej serii można śmiało powiedzieć, że będzie to kolejna dobra płyta w karierze duetu i jednocześnie jedna z bardziej oczekiwanych. Niestety nie jesteśmy w posiadaniu spisu utworów jakie zagoszczą na tym albumie, gdyż oficjalnie nie został on opublikowany lecz jak tylko taka informacje się ukaże, przekażemy Wam ją.

Premiera najnowszego albumu zapowiedziana jest na 30 marca br. o czy informuje ciągle odliczający zegar na oficjalnej stronie duetu. Zanim jednak album trafi na sklepowe półki zostanie on zaprezentowany na specjalnej imprezie poświęconej temu własnie wydawnictwu. Będzie ono miało miejsce na Winter Music Conference dnia 23 marca br.

Nam pozostaje cierpliwie czekać niecały miesiąc zanim będziemy mogli podelektować się najnowszym muzycznym dziełem duetu Blank & Jones. Na stronach amazon.com już można składać zamówienia na album w cenie 16.97 Euro co daje przy średnim kursie NBP kwotę w granicach 66 zł.  Przypomnijmy, że poprzednia edycja albumu "Relax" w sieci sklepów EMPIK kosztowała 61.99 zł a wydawcą na rynek polski było Sony BMG Music.

Tekst: Roman COMPOD Majewski

Komentarze
 • Paul!!!!!9 marca 2007, godz. 01:12
  no no zobaczymy :)
 • Marcin 839 marca 2007, godz. 01:12
  brzmi ciekawie, tylko trochę drogo
 • DefQon.19 marca 2007, godz. 01:15
  troszku drogi ale fajnie odlpynac jest przy ich muzyce :D
 • Beny9 marca 2007, godz. 01:25
  no drogo drogo.. ale za ambutna muzyke trzeba płacic.. no chyba ze zdobedziemy ja w inny sposob!! fajnie miec take cd na polce..;)
 • Seqens9 marca 2007, godz. 01:31
  no prosze blank & jones sie nie nudza i sie relaksuja ciekawi mnie co chlopcy znowu nagrali .jestem posiadaszem wszystkich czensci relaksu i zniecierpliwascia czekam na plytke zap[owiadaja sie niezłe losiki
 • paoloandretti9 marca 2007, godz. 02:36
  obecny blank & jones to juz nie ten sam klimat i nie ta sama moc co za czasow albumu np. substance lub wczesniejszych... szkoda
 • AgusiaJ9 marca 2007, godz. 07:17
  Ciekawe co to bedzie !
 • FrEeDoM9 marca 2007, godz. 07:44
  To jóż nie to samo co kiedyś...
 • Mac Leeder9 marca 2007, godz. 08:20
  uuu troszke drogo :/
 • tiesto889 marca 2007, godz. 08:43
  Lubie Blank&Jones maja naprawde dobry trance , djska swiatowka moim zdaniem , ostatni ich album jak najbardziej udany , a wiec mysle ze chlopaki sie nie poddadza i bede caly czas pedzic do przodu :)
 • ManMoon9 marca 2007, godz. 08:51
  chyba jednym z pierwszych utworow jaki jest "Dj Culture" podbili rynek muzyczny, pokazujac nowy zupelnie odmienny styl. Brawo !!
 • WaSiLThCPlAyEr9 marca 2007, godz. 09:25
  polecam relax edition 2 mnie poskładała......piekne dzwieki przy którch mozna sobie popływac i piekny vocal mojej kochanej elles de graff <serce>..cos pieknego!
 • Lete_vel_Trol9 marca 2007, godz. 09:36
  hehe :) no to zapowiada się ciekawie ... :) zobaczymy... a może sobie uzbieram ... ;) i kupie ??... ta.... :P no zobaczymy zobaczymy... ;)
 • lady_m9 marca 2007, godz. 11:24
  ja również polecam drugą kompilacje, ale ta również bardzo przyjemna, polecam
 • HOOBIE9 marca 2007, godz. 11:41
  Trzeba będzie się zaopatrzeć ;D Może być ciekawie :P
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (43)