Jeśli jesteś prawdziwym poszukiwaczem promocji to dobrze trafiłeś. Jeśli dodatkowo jesteś fanem EDM to lepiej być nie mogło. Przedstawiamy listę największych promocji z merchem znanych DJ-ów. 0 UserComments

Black Friday w klimacie EDM? Poznaj najlepsze promocje

Artykuł dodano: 26 listopada 2021, godz. 12:25
Odsłony: 365x
Jeśli jesteś prawdziwym poszukiwaczem promocji to dobrze trafiłeś. Jeśli dodatkowo jesteś fanem EDM to lepiej być nie mogło. Przedstawiamy listę największych promocji z merchem znanych DJ-ów.


Black Friday z EDM 

Artyści mają wiele źródeł zarobków. Wiadomo, najwięcej zarabiają na muzyce i reklamach, jednak coraz więcej znanych nam producentów podejmuje decyzję o otworzeniu swojego własnego sklepu internetowego. Pomysł ten nie jest niczym nowym, znanych jest wiele przypadków gdy na przykład ubrania gwiazd sprzedawane w sklepach internetowych (czy wcześniej na koncertach) zyskiwały taką popularność, że zwykłe marki odzieżowe starały się za wszelką podrobić ten styl byle by zgarnąć część splendoru dla siebie.

Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że światowe gwiazdy w pewnym sensie kształtowały obraz mody w danym czasie. Trzeba przyznać, że na scenie EDM merchandise artystów dopiero zdobywa popularność. Chociaż należy zauważyć, że robi to w zatrważającym tempie. Nie tak dawno bowiem swoje własne ubrania posiadała garstka najbardziej popularnych DJ-i i były to zazwyczaj proste t-shirty ze zwykłym logo artysty. 
Teraz znajdziemy wielu producentów, którzy posiadają swój jakże oryginalny i urokliwy merch. Niestety, z Polski mamy niewielu światowych artystów, w związku z czym najczęściej decydujemy się kupować produkty z sklepów zagranicznych. Oczywiście jednak przelicznik dolarów czy euro na złotówki jest bezlitosny przez co musimy, czasem i cały rok czekać na promocje typu Black Friday. By zaoszczędzić wam kłopotu już teraz publikujemy listę z największymi "czarnopiątkowymi" przecenami w sklepach znanych producentów. 

Galantis - No Money, tak mi się jakoś skojarzyło 


Black Friday 2021 z EDM - lista

1. Sklep Marshmello - listę otwieramy z głośnym przytupem bo od sklepu sławnej pianki - DJ-a. Promocje w jego sklepie sięgają nawet do -50%, warto tam również zajrzeć ze względu na to, że jest to na naszej dzisiejszej liście sklep z najszerszą gamą produktów dla tych młodszych.

2. Sklep Afrojacka - może ten sklep nie posiada ogromnej gamy spektakularnych produktów, jednakże ich ceny są obniżone często nawet o ponad 50% a dodatkowo z kodem BF2021 otrzymujecie 15% zniżki. Warto tam zajrzeć. 

3. Sklep Martina Garrixa - tego sklepu oczywiście nie mogło zabraknąć na tej liście. Produkty popularnego DJa są obniżone o nawet 25%.

4. Sklep Armada Music - wytwórnia Armina van Buurena również przewidziała coś dla fanów z okazji Black Friday. Sklep ten posiada bardzo szeroki asortyment, od ubrań przez termosy do obrazów. A ich cena często obniżona jest nawet o 50%.

5. Sklep Tomorrowland - bardzo stylowe ubrania spod marki organizatorów jednych z największych światowych festiwali kupicie teraz po obniżce ceny sięgającej nawet 60%.

6. Sklep DJ Snake'a - w Pardon My French obniżek również nie brakuje. Kupując ubrania spod marki znanego producenta zaoszczędzicie często nawet kilkadziesiąt złotych.

7. Sklep Insomniac - amerykański dystrybutor muzyki elektronicznej oferuje nam jedne z najsolidniejszych obniżek cen z dzisiejszej listy. Produkty flagowe marki kupicie za cenę pomniejszoną nawet o 70%.

8. Sklep Revealed - strona internetowa wytwórni Hardwella również szaleje. Produkty sygnowane ich logiem znajdziecie w cenie niższej nawet o 60%.

9. Sklep Illenium - amerykański producent ostatnio bardzo zyskał na populaności. Jeśli planujecie zakupić jego merch najlepiej zrobić to już teraz, kiedy jego produkty przecenione są nawet o kilkanaście dolarów.

10. Sklep Don Diablo - naszą listę wieńczy sklep Dona. Jego merch należy również do tych najbardziej ekstrawaganckich (oraz moim zdaniem najatrakcyjniejszych). Z okazji Black Friday wszystkie produkty znajdziecie obniżone o 25%.

Nie zapomnijcie, że na www.idewtango.pl znajdziecie już cztery kolekcje festiwalowo-rave'owego merchu, który do końca weekendu jest przeceniony o 30%. W koszyku użyjcie kodu BLACKTANGO. Kolekcja dla fanów EDM już wkrótce!

Rebecca Black - Friday (Remix), uwaga na uszy!

Sprawdź także

Z basu do house'u.Acraze dzieli się z nami historią swojej przemiany
Dwie godziny trance'owych klasyków od Cosmic Gate
Uczestnicy festiwali zażywają więcej narkotyków przez obecność policji?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)