O albumie Betsie Larkin już pisaliśmy, pamiętacie pewnie dwa pierwsze single z jej solowego albumu, w których wspomagały ją tuzy trancowego świata – Super8 & Tab oraz gość jutrzejszego Trance Xplosion 19 UserComments

Betsie z Siedem i Ferrym

Artykuł dodano: 17 lutego 2012, godz. 11:11
Odsłony: 6176x
O albumie Betsie Larkin już pisaliśmy, pamiętacie pewnie dwa pierwsze single z jej solowego albumu, w których wspomagały ją tuzy trancowego świata – Super8 & Tab oraz gość jutrzejszego Trance Xplosion John O'Callaghan.


Właśnie ukazał się trzeci singel z jej płyty „The Offering”, który stworzyła wraz z drugim gościem jutrzejszego Trance Xplosion Siedem van Rielem. Na singlu, który właśnie się ukazuje, znajdziecie też dwa remiksy w wykonaniu Andy Duguida i Save The Robot.

Betsie Larkin & Sied van Riel - The Offering (original mix)


Sied van Riel feat. Betsie Larkin - The Offering (Save The Robot Remix)


Betsie właśnie podała, że wystąpi na kobiecej scenie ASOTA 550 w Den Bosch. Przypomnijmy, jak prezentować się będzie skład kobiet na tej imprezie 31 marca:

Didżejki
Claudia Cazacu
Kristina Sky
Lisa Lashes
Miss Nine
Nifra
Sophie Sugar
Vicky Devine

Wokalistki
Ana Criado
Aruna
Betsie Larkin
Emma Hewitt
Jaren
Jwaydan

Przy okazji warto też sprawdzić najnowsze nagranie Betsie, które stworzyła z Ferrym Corstenem. Niesamowicie emocjonalny kawałek „Not Coming Down” znajduje się na nowym albumie Ferrego. Najlepszy jej numer jak dotąd? Czy macie innych faworytów?

Ferry Corsten feat. Betsie Larkin - Not Coming Down


Komentarze
 • Luc Deep17 lutego 2012, godz. 20:58
  nie wiem jak to nazwać...pop, dance????
 • belzebiusz18 lutego 2012, godz. 03:50
  ATB feat. Betsie Larkin - A New Day
 • Trix1118 lutego 2012, godz. 08:40
  Luc Deep na pewno nie trance:) Kawałek jest słaby tak jak wszystkie produkcje Corstena ostatnimi czasy a szkoda kiedyś strasznie lubiłem jego twórczość.
 • Trance_B23 lutego 2012, godz. 10:49
  Jak dla mnie ogień
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (19)