Nowy festiwal od Euforia Festivals na horyzoncie. W listopadzie w Polsce zagrają m.in. Ben Nicky, Adrew Rayel i Ruben De Ronde. Nie zabraknie też mocnych nazwisk ze sceny hardstyle! 0 UserComments

Ben Nicky, Ruben De Ronde i inni wystąpią na "New Chapter" w listopadzie

Artykuł dodano: 21 października, godz. 09:32
Odsłony: 329x
Nowy festiwal od Euforia Festivals na horyzoncie. W listopadzie w Polsce zagrają m.in. Ben Nicky, Adrew Rayel i Ruben De Ronde. Nie zabraknie też mocnych nazwisk ze sceny hardstyle!


Nowe dziecko Euforia Festivals

Wielkopolska agencja i organizator najlepszych w kraju imprez trance'owych powraca z nowym projektem! Euforia Festivals odpowiedzialna za takie wydarzenia jak Tranceformations, Back & Forth, BTRR oraz Euforia Festival przygotowali dla nas zupełnie nowy, będący ostatnim w tym roku, festiwal na elektronicznej mapie Polski.

Przypomnijmy, że 14 sierpnia, po 770 dniach przerwy, odbyła się przełożona z 2020 roku kolejna edycja najpopularniejszego podmiotu agencji - Euforia Festival. Podczas wydarzenia wystąpili m.in. Neelix, Sander Van Doorn, Indecent Noise i Kryder

Pełen set Neelixa z Euforia Festival 2021

New Chapter nadchodzi

Płynąc po wydającej się nie mieć końca fali sukcesów agencja rozpocznie jeszcze w tym roku swój nowy rozdział. Już 13 listopada (czyli za niespełna miesiąc!) w toruńskiej Arena Toruń będziemy mieli przyjemność bycia świadkami narodzin New Chapter.

Festiwal łączy w swoim line-up'ie nazwiska trance'owe z hardstyle'owymi. Zdecydowanie największym bookingiem wydaje się Ben Nicky - brytyjski producent z ugruntowaną od lat pozycją na obu scenach, który niedawno wystąpił w Moskwie na ASOT 1000. Oprócz Brytyjczyka w Toruniu zagrają Andrew Rayel, Indecent Noise, Ruben De Ronde i Tempo Giusto. Natomiast kardio w tempie powyżej 150 BPM dostarczą nam Bass Modulators oraz Sub Zero Project!

Pełen line-up festiwalu dopełnią Alex, Blue Silence i Ontune.

Ben Nicky pres. Emotional Havoc LIVE @ ASOT 1000

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)