Wzorując się na imprezach organizowanych na świecie (Brighton Beach Party, Love Parade - Berlin, Dance Nation - Amsterdam, MTV Summer of Ibiza) postanowiliśmy podjąć wyzwanie wydające się wręcz niemożliwe do realizacji! 553 UserComments

Beach Party - SOPOT 31 lipiec

Artykuł dodano: 31 maja 2004, godz. 22:45
Odsłony: 50049x

Wzorując się na imprezach organizowanych na świecie (Brighton Beach Party, Love Parade - Berlin, Dance Nation - Amsterdam, MTV Summer of Ibiza) postanowiliśmy podjąć wyzwanie wydające się wręcz niemożliwe do realizacji! A jednak...

 

 

Pod hasłem "MIŁOŚĆ, RADOŚĆ, WOLNOŚĆ" 31 lipca o godz. 17:00 rozpoczniemy MEGA KONCERT, który będzie I edycją cyklicznej imprezy organizowanej corocznie pod gołym niebem na plaży przed klubem VIVA w Sopocie.

Po raz pierwszy na polskim Wybrzeżu stanie specjalnie na tę okazję zbudowana i wkomponowana w budynek klubu największa scena w Polsce! Tego dnia zabrzmi ponad 100.000 W nagłośnienia!

Nad roztańczonym tłumem rozbłyśnie ponad 400 najnowocześniejszych i najpiękniejszych świateł! Specjalne jupitery oświetlą niebo oraz granat naszego morza! Potężne lasery zapewnią wspaniałe animacje!

Całość będzie filmowana kamerami na specjalnych wysięgnikach i poprzez współpracujące stacje TV transmitowana na wszystkie kontynenty!

Zatańczy dla Was 30 najlepszych tancerek i tancerzy - prosto z Ibizy!

Na 5 olbrzymich telebimach ujrzycie wspaniałe komputerowe wizualizacje najlepszych mistrzów VJ-skich!

To wszystko w połączeniu z prawdziwymi rytmami Amsterdamu oraz Ibizy, miksowanymi na żywo przez czołowych DJ-ów sceny światowej i polskiej.

Tej nocy zagrają dla Państwa gwiazdy światowej sceny:
DJ JEAN - HOLANDIA
DJ PERAN VAN DIJK - HOLANDIA
MARC VAN LINDEN - NIEMCY
JORDAN & BAKER - NIEMCY

oraz czołowi rezydenci sceny polskiej:
DJ ADALBERT - rezydent Viva Club Sopot
DJ KRIS - exlusive rezydent Ekwador Manieczki - Poznań
DJ HAZEL - vice-mistrz Europy 2001 - Warszawa
DJ BOLDY - producent muzyczny polskiej sceny klubowej - Wrocław
DJ TIDDEY - Amsterdam Dance Mission - Poznań
DJ CEŹ ARE KANE - MDT Agency - producent - Poznań
DJ DRUM - MDT Agency - producent - Poznań
DJ MATYS - polski producent - Galeria Sosnowiec

EFEKT BĘDZIE PIORUNUJĄCY!

Tego wieczoru nie może zabraknąć Was w tłumie chcącym odczuć moc pozytywnych wibracji muzyki, blasku świateł, łunie lasera.

Tym wydarzeniem na zawsze zaznaczymy swoje miejsce na mapie roztańczonej Europy! TO BĘDZIE SHOW JAKIEGO JESZCZE NIGDY WIĘCEJ NIE WIDZIELIŚCIE!

PERAN VAN DIJK - Amsterdam - od 1996r. jest aktywnym producentem i Dj'em muzyki house i trance. Jest jednym z niewielu holenderskich Dj-ów, którzy koncertują na całym świecie od Ameryki Północnej przez Południową, aż po Japonię. W 2002 roku jego produkcja "Good Time" znalazła się na prestiżowej liście przebojów UK TOP 40 i otworzyła mu drogę do światowej kariery.

Współpracował z DJ-em Jean'em tworząc duet, a także ze znanymi producentami: Wesselem van Diepen czy Bobem LTD. Podczas koncertów nie tylko muzyka ale także swoją osobą potrafi poruszyć publiczność i rozgrzać ją do czerwoności. Ostatni jego przebój "We want to be free" obecnie odnosi wielki sukces na świecie.

DJ JEAN - znany ze wspaniałego kunsztu DJ, producent i remixer. Grał niemal we wszystkich prestiżowych klubach na całym globie, jak również na największych imprezach plenerowych. Trzykrotny uczestnik White Sensation, a także Trance Energy i Mysteryland. Jego osobisty "hymn" - "The Launch" - dał mu wysoką pozycję w świecie muzyki klubowej.
W każdy piątek ma swoją audycję w znanym radiu holenderskim 538. W czasie kariery jego styl muzyczny ewoluował od funky groove przez hard house, aż po trance i hard trance. Jako jeden z nielicznych znanych DJ-ów reprezentuje miasto Amsterdam.


SHAUN BAKER po opuszczeniu Wielkiej Brytani w latach 80. zamieszkał w Niemczech, rozpoczął swoją karierę jako DJ, grając początkowo w małych klubach. Bardzo szybko jego wspaniałe sety usłyszała publiczność Ibizy, Mallorki, Holandii, Francji, Polski, Austrii, Szwajcarii. Wiele jego utworów stało się wielkim sukcesem wielkim sukcesem i doszło do szczytów list przebojów w Niemczech i Francji. Jako producent pisze również teksty i małe części wokalne do swoich produkcji. Występuje również u takich producentów jak DuMonde, DJ Shah, Marc van Linden itp. Baker potrafi przystosować się do małych, kameralnych, jak i dużych, komercyjnych miejsc. Kocha muzykę i lubi opisywać swój styl jako "muzykę uniwersalną. Każdy kto widział Bakera w "pracy" odnajdzie w niej jego trudny do zapomnienia i unikalny styl grania i osobowość ekstrawertyka. Shaun Baker jest arystą Sushi Tunes/M.O.S. (Berlin) & Alphabet City Records (Niemcy).


DJ JORDAN (Jens Jordan) rozpoczął swoją karierę w 1987r. Już po roku, Jordan dostał pierwszą prace jako DJ rezydent i dzięki temu rozpoczął występy w południowych Niemczech. Przez 4 lata był rezydentem w Fun-Factory (Monachium). Od 1995 rozpoczął produkcję. Z pomocą Amanda Lear powstał jego pierwszy projekt ("Angel Love"). Drugi singel "Earth" został wydany w 2001. Od 1999 Jordan gra w Wiedniu.
Jordan i Shaun Baker spotkali sie w 2002. Jako Jordan & Baker nagrali wspólny hit "Explode" (Ministry of Sound).

DJ ADALBERT z muzyką związany od 1989 r. Początowo był prezenterem muzycznym wielu trójmiejskich dyskotek i, na krótko, prezenterem radiowym. W połowie lat 90 wyemigrował zahaczając o scenę niemiecką, brytyjską oraz Ibizę... Łącząc ze sobą wcześniejsze doświadczenia z tymi nabytymi za granicą, udowodnił że w Polsce można grać muzykę jakiej nie powstydziłyby się najlepsze światowe kluby. Grał prawie w każdym miejscu Polski, od Krakowa po Jastrzębią Górę. Jego ulubione style to latino, house, trance i tzw. "ibizowskie loty". Lecz nie ogranicza się tylko do powyższych, bo nie znosi szufladkowania. Obecnie rezyduje , produkuje , prowokuje i prowadzi najsłynniejszą i bez wątpienia najlepszą Trójmiejską Jazdę.

DJ KRIS - rezydent klubu Ekwador w Manieczkach. Najbardziej znany w Polsce specjalista od muzyki house, techno, trance. Jego niepowtarzalny sposób prowadzenia imprez znalazł rzeszę wielbicieli w całej Polsce.

DJ TIDDEY - karierę swoją rozpoczął w 2002 roku od występu na platformie Klubu Ekwador podczas Parady Wolności w Łodzi. Pierwsze kroki stawiał u boku DJ Krisa i Cezia. W ciągu niespełna dwóch lat odnotował kilka występów w klubach w Belgii i Holandii. Pochodzi z Poznania - jego preferowany styl muzyczny to Amsterdam Trance. Już wkrótce ukaże się jego pierwszy singiel - "Feel destination".

DJ HAZEL - dwukrotny mistrz Polski, vice-mistrz Europy Pioneer Contest, członek MDT Agency, grał w takich klubach jak Ekwador Manieczki, Trezor Szczecin, Eden Piła, Odysseya Koszalin, Metropolis Wroclaw.

DJ BOLDY - producent muzyczny i filmowy. Razem z Alienem tworzył duet ALIEN & BOLDY. Wystąpił z takimi gwiazdami muzyki Techno i House jak: Westbam, Scooter, Moguai, Kai Tracid, Woody Van Eyden, Barthezz, Balloon, Rocco, Fragma, Boogie Pimps, Daisy Dee, Paffendorf, Marc Et Claude, Dj Sammy, Dj I.C.O.N., Dj S.P.U.D., Sasha Funke, RMB, 4 Strings, Beam & Yanou, Shog, Aquagen, Caba Kroll, Mario Lopez, Eddie Da Silva, Tonka, Quicksilver. Był jurorem na mistrzostwach polski DMC. Pracował jako DJ w Radiu Klakson 106.1 we Wrocławiu. Uczestniczył w trzech edycjach VIVA CLUB ROTATION (Katowice - Spodek , Poznań - Arena) oraz - FROM WEST TO EAST DJ's TOUR 2002. Wydał we własnej wytwórni Boldy Records 2 hity - "Rock The Place" i "Stop Time". Już niedługo kolejny vinyl oraz produkcje formacji Sound Players, z którą współpracuje.

DJ CEŹ ARE KANE - jeden z tych DJ-ów, którzy rozpoczęli swoją karierę jeszcze w latach 90. Wkręcił w swój repertuar housowe rytmy o bardzo skocznym brzmieniu. Brał udział w wielu prestiżowych imprezach, takich jak Sunrice with Ekwador. Jest producentem muzycznym Amsterdam Dance Mission. Jego sety rozbrzmiewają happy housem.
Grał z takimi gwiazdami jak: Peran van Dijk, The Matrix, Kosmonova, Woody van Eyden.

DJ DRUM - vice-mistrz polski, członek MDT Agency, rezydent LOVE ROTATION. Grał w takich klubach jak: Ekwador , Trezor , Quo Vadis, Eden. Uczestnik niemieckiej edycji Club Rotation, grał u boku DAISY D, Benny Bennasi, DJ SHOG, Peran van Dijk, Blank & Jones, Cosmic Gate.

START: 17:00

 

organizator: VIVA CLUB SOPOT
Al. Mamuszki 2
tel. 0.58 551 53 23

WORTAL MUZYKI KLUBOWEJ FTB.pl jest jedynym oficjalnym patronem internetowym tej imprezy i już niebawem rozdamy wejściówki dla najaktywniejszych klubowiczów ftb.pl

Komentarze
 • cichy_8631 maja 2004, godz. 23:13
  ja juz dni odliczam, chocbym na intensywnej terapii lezal to tam bede! daleko nie mam w kazdym razie...:D
 • Gregor___31 maja 2004, godz. 23:13
  No no całkiem zachęcająco to brzmi :) I coś mi się zdaje że jak będzie możliwość to polece...;) co prawda drugi koniec polski no ale w wakacje nad morze to akurat..;)
 • Norfik31 maja 2004, godz. 23:31
  bede tam nawet jak bym mial z wroclawia na wrotkach tam jechac! ;o zapowiada sie masakrycznie
 • DjYard1 czerwca 2004, godz. 00:01
  Boziu Boziu zeby mi tylko wtedy granie nie wypadlo.... proszeeeeee!
 • cosmo1 czerwca 2004, godz. 07:14
  łoo ho ho :d jadee :D
 • Devil_171 czerwca 2004, godz. 08:44
  Ale będzie jazda !!! Już to czuję :)
 • dj stanley1 czerwca 2004, godz. 09:49
  ostra impra się szykuje:)
 • LooKasZ1 czerwca 2004, godz. 12:09
  hmm apropo wejściówek - ile w ogóle będzie wjazd kosztować? :)
 • FruTisS1 czerwca 2004, godz. 12:18
  no jak widać na pomorzu coraz więcej imprez np. w Sopocie impreza za impreza...dzień wcześniej 30 lipca czysto polska scena a 31 lipca juz polacy wraz z rezprezentantami z zachodu .... napewno i jedna i druga bedzie udana...i jedna i druga bedzie miala swoich zwolennikow... wiec ci co na ten weekend lipcowy nie maja nic ciekawego zaplanowane powinni wybrac sie do Sopotu i milo spedzic czas :)
 • Dj.Gandap1 czerwca 2004, godz. 13:22
  no tak zapowiada sie fajnie ale ile kasztuje wjazd ?????
 • Crash1 czerwca 2004, godz. 14:08
  UUUUUUUUUUUUUUUUU rzeznia bedzie wresczie cos na pomorzu zobili porzadnego z pewnoscia sie tam wybiore!./
 • ajans1 czerwca 2004, godz. 15:43
  nio wreszcie jakies porzadne info ;) Te wakacje zapowiadaja sie pod wgledem imprez najlepszymi jakie do tej pory byly w polsce :> nature one, pola dzwieku, viva beach party, imieniny chrismo, sunrise with ekwador, zlot FTB i wiele innych
 • Ragazzo1 czerwca 2004, godz. 16:45
  elo! miłej zabawy życze! Przy okazji mam pytanko: DJ Matys jest producentem? - pierwsze słysze :d heheheh
 • ma®jush1 czerwca 2004, godz. 17:01
  ciuuuuuuu czemu ten sopot tak daleko :-/ wzyciu nie byłem na tak duzej imprezie, do 31 lipca jeszcze troche jest wiec bede kombinował :D jestem ciekaw ile beda kosztowac bilety w kazdym razie chce tam byc , moze choc troche poczuje sie jak na Ibizie ;-) hyhy
 • szymek1 czerwca 2004, godz. 18:01
  hmm czyli najpierw SUNRISE a potem VIVA Beach Party HEHEEHH
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (553)