Thomas Gold przeszedł już kilka różnych etapów w swojej karierze, by ostatecznie zaprzyjaźnić się z najpopularniejszą na świecie taneczną ekipą zwaną Swedish House Mafia. Są nawet tacy, którzy... 9 UserComments

Axwell wydał kompilację Golda

Artykuł dodano: 6 czerwca 2012, godz. 09:21
Odsłony: 4657x
Thomas Gold przeszedł już kilka różnych etapów w swojej karierze, by ostatecznie zaprzyjaźnić się z najpopularniejszą na świecie taneczną ekipą zwaną Swedish House Mafia. Są nawet tacy, którzy twierdzą, że niemiecki producent pomaga im tworzyć ich ostatnie przeboje, ale nam wydaje się to mało prawdopodobne. Choćby zważywszy na to, jak wszyscy trzej potrafili produkować w przeszłości.


Tak czy inaczej po wydawaniu epek w labelu Axwella zwanym Axtone, tym razem ukazuje się kompilacja. „Axtone Presents Thomas Gold” z twarzą Tomasza na okładce to pierwszy krok na drodze do przedstawienie artysty światu – dotąd niewielu nawet wiedziało jak wygląda.

Najnowszą kompilację Golda od wielu innych big roomowych kompilacji, miksów, podcastów czy imprezowych setów wyróżnia właściwie tylko to, że pozwolił sobie zamieścić sporo własnych produkcji i remiksów. Warto sprawdzić, jak przerobił „Teenage Crime” Adriana Luxa, „Koko” Sandera van Doorna, a także swój własny track „Marsch Marsch”. No i koniecznie – jeśli ktoś jeszcze nie słyszał – mocno energetyczny jego remiks dla Adele.Pytanie brzmi – czy z pomocą Axwella Thomas Gold ma szansę na miejsce w big roomowej elicie czy nie przeskoczy młodych i zdolnych?

Oto odsłuch kompilacji:

http://www.beatport.com/release/axtone-presents-thomas-gold/915058

Axtone Presents Thomas Gold


Axtone Presents Thomas Gold - Minimix (Out Now!)
Komentarze
 • UcieX6 czerwca 2012, godz. 10:32
  Hmm... kompilacja typowo na nabijanie kasy :] równie dobrze mógłby w radio show te mixy zagrać, bo nic tu nie widzę odkrywczego i co by mogło przyciągnąć uwagę.
 • Jerycho19886 czerwca 2012, godz. 10:48
  Ten minimix wręcz zniechęca do nie tyle kupna co do odsłuchania tejże kompilacji ;) Ja osobiście więc dziękuję ale mówię stanowcze nie :)
 • M A R E K6 czerwca 2012, godz. 12:49
  Znam w zasadzie całą trackliste też kompilacji więc jej nie słuchałem. Jest tam parę dobrych numerów, ale wszystkie pojawiły się już wcześniej. Szkoda, bo Thomas Gold jednak zasługuje na uwagę, jest to bardzo dobry producent a przede wszystkim ma duże zdolności do tworzenia remiksów.
 • Soshy6 czerwca 2012, godz. 12:55
  świetny klimat już mi sie podoba na wakacje idealny na imprezke do auta miąsz :D
 • chudy5d6 czerwca 2012, godz. 15:55
  Może i umieli produkować i nadal to potrafią, jest kwestia, czy mają pomysł, jakąś nową wizję... Jak widać ostatnio chociażby po trousach, wielu znanym producentom tego brakuje. :)
 • gvstaf6 czerwca 2012, godz. 23:08
  Tomasz jest bardzo długo na scenie klubowej tylko trochę w 'zascianku'...
  Niech ktos mi napisze ze nie chciałby poskakać przy tej nucie w kołobrzeskim amfiteatrze (a utwór już kilka wiosen ma)
  Thomas Gold - Work That (Original Club Mix)
 • zolooo8 czerwca 2012, godz. 12:29
  bardzo fajna składanka:)
 • lucas_bertone10 czerwca 2012, godz. 21:22
  Gold to dobry kombinator, dużo się u niego dzieje :) i zawsze zaspokoi gusta :) grał w Lesznie parę lat temu, więc dobrze wiem jak wygląda :d
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)