Przez ponad 15 lat mieliśmy okazję cieszyć się "Identity" - radiowymi słuchowiskami Sandera van Doorna. Czy to naprawdę definitywny koniec tej pięknej przygody? 0 UserComments

Audycja 'Identity' Sander van Doorna w aktualnym formacie zakończona. Co teraz?

Artykuł dodano: 11 listopada 2021, godz. 09:55
Odsłony: 741x
Przez ponad 15 lat mieliśmy okazję cieszyć się Identity - radiowymi słuchowiskami Sandera van Doorna. Czy to naprawdę definitywny koniec tej pięknej przygody?


Sander Van Doorn, prawdziwa tożsamość 

Sander Ketelaars znany nam bliżej jako Sander van Doorn czy Purple Haze działa na scenie muzyki elektronicznej od przeszło 20 lat. Jego twórczość znana jest zarówno starym wyjadaczom jak i nowicjuszom w świecie muzyki EDM.

Od ponad dekady jego alias jest wymieniany gdy mowa o muzyce typu trance czy house. Dzięki utworom typu Gold Skies czy Love Is Darkness Ketelaars zaliczany jest do elitarnej grupy prawdziwych legend światowej muzyki elektronicznej. Nie znaczy to jednak, że kariera DJ’a szła zawsze jak po maśle.

Przeczytaj również: Peran van Dijk - pełen set z The History Of Ekwador 2021


Holender długi czas zmagał się z znalezieniem swojego własnego stylu, twórczego “ja”. Może o tym świadczyć mnogość pseudonimów artystycznych pod którymi miał okazję występować. Być może właśnie z tego powodu nazwał swoją audycję radiową Identity (tłum. tożsamość). Identity jako audycja w radiu internetowym DI.fm uznawana jest jako pewnik. Pewnik dobrej rozrywki.

Odbiorca miał pewność, że włączając DI.fm w każdą środę będzie mógł posłuchać świetnej playlisty skomponowanej przez samego van Doorna. Jednak wszystko wskazuje na to, że to koniec audycji jaką znamy.

Sander van Doorn - 600. odcinek Indentity

Przyszłość audycji Identity i ostatni odcinek

Holender za pośrednictwem kanałów social media poinformował o znacznym zmienieniu formatu audycji. Od przyszłego roku wszyscy fani Sandera van Doorna nie będą spotykać się z nim i Identity raz w tygodniu, a jedynie kilka razy w roku.

Po ponad 15 latach tworzenia cotygodniowych audycji radiowych wydaje się, że nadszedł właściwy czas aby zresetować i skierować sprawy w nowym kierunku dzięki odświeżonemu formatowi. Zamiast cotygodniowych programów, wrócę z kilkoma specjalnymi audycjami przez cały rok. Daje mi to znacznie więcej czasu na pracę nad tym, aby każdy program był większy, lepszy i bardziej wyjątkowy, jednocześnie skupiając więcej energii na nowej muzyce i przygotowując się na wiele dobrych rzeczy, które nadejdą w 2022 roku.

W ostatnim 623. odcinku mieliśmy okazję usłyszeć sporo nowości, niewydanych utworów czy największych hitów tego roku, w tym najnowszy future raveowy remix Davida Guetty utworu Titanum. Nie znaczy to jednak, że fani starszych gatunków będą zawiedzeni.

Sander van Doorn sięgnął po kilka ze swoich ulubionych utworów z gatunków techno, trance czy acid przez co momentami było bardzo nostalgicznie. Całość możecie już teraz odsłuchać na platformie Mixcloud do czego serdecznie zachęcamy!

Sander van Doorn - Identity #623 (THE FINAL)

Sander van Doorn w Polsce

Już 27 listopada w nowo otwartej ArenaOstrów w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Target Arena Festival Retro Edition. Główną gwiazdą wydarzenia będzie Sander van Doorn, a towarzyszyć mu będą Peran van Dijk, Marcel Woods, Hazel, Quiz, Avergy oraz Alex

Pierwsza pula biletów na wydarzenie jest już wyprzedana. Obserwujcie profile Target One Agency aby nie przegapić kolejnych newsów!

Sander van Doorn headlinerem Target Arena Festival

Sprawdź także

- Viralowe "We Come 1" Ben'a Nicky'ego z oficjalną premierą

- Afrojack zamienił trapowy hit Waka Flocka Flame w tech-house'owy singiel

- Kaskade na żywo z The Golden Gate Bridge w San Francisco [video]
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)