Jest nowa data, jak Wam pasuje? MDT: "Czekaliśmy z niecierpliwością, by świętować #ASOT1000 na całym świecie, a z Wami 9 października 2021 w Krakowie. Niestety rzeczywistość zweryfikowała nasze plan 0 UserComments

ASOT 1000 w Polsce w tym roku się nie odbędzie

Artykuł dodano: 14 września 2021, godz. 11:24
Odsłony: 2181x
Jest nowa data, jak Wam pasuje?

MDT: "Czekaliśmy z niecierpliwością, by świętować #ASOT1000 na całym świecie, a z Wami 9 października 2021 w Krakowie. Niestety rzeczywistość zweryfikowała nasze plany i jesteśmy zmuszeni przesunąć celebrowanie ASOT 1000 Poland w Krakowie z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID19, które uniemożliwiają nam organizację wydarzenia na jakie zasługujecie.

Jest jednak dobra wiadomość - 𝗺𝗮𝗺𝘆 𝗻𝗼𝘄𝗮̨ 𝗱𝗮𝘁𝗲̨ naszego wydarzenia w TAURON Arena Kraków i jest to 𝟭𝟮 𝗺𝗮𝗿𝘇𝗲𝗰 𝟮𝟬𝟮𝟮! Zatrzymajcie swoje bilety, bo każdy zachowuje swoją ważność. Trzymajcie się zdrowo i myślcie pozytywnie. Zmienimy cały świat w taneczny parkiet! Do zobaczenia w przyszłym roku!".

Line-up: 

ARMIN VAN BUUREN 

FERRY CORSTEN 

VINI VICI 

SOLARSTONE 

ILAN BLUSTONE 

REORDER PRES. RRDR 

RUBEN DE RONDE 


Wg organizatorów sprzedano 𝟴𝟬% wejściówek, a ich dostępność maleje z dnia na dzień. Jeśli jednak nadal chcecie zwrócić swój bilet, to napiszcie podając swój numer zamówienia do 9 października tutaj:
𝗿𝗲𝘁𝘂𝗿𝗻@𝗮𝘀𝗼𝘁𝟭𝟬𝟬𝟬.𝗽𝗹. 

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)