Sprawdzamy na bieżąco aktualną formę artystów, którzy już niebawem będą nas zabawiać w naszym kraju. Dziś wracamy do Arneja, który już szykuje swojego kejsa na spotkanie zorganizowane na terenie... 16 UserComments

Arnej razy dwa!

Artykuł dodano: 3 lutego 2012, godz. 09:37
Odsłony: 5393x
Sprawdzamy na bieżąco aktualną formę artystów, którzy już niebawem będą nas zabawiać w naszym kraju. Dziś wracamy do Arneja, który już szykuje swojego kejsa na spotkanie zorganizowane na terenie poznańskich targów. Bardzo prawdopodobne, że publiczność na Trance Xplosion usłyszy dwa świeże jego tracki.


Na pewno byśmy byli mocno zdziwieni, gdyby nie zamierzał nam zagrać dwóch produkcji, które uploadował na swój kanał Youtube w ciągu ostatnich kilku dni.  Pierwsza z nich to mocno acidowa wariacja na temat acidowego przeboju duetu W&W. Jeżeli ktoś polubił „Ak-47” w ich wykonaniu, jest szansa, że wersję Arneja polubi jeszcze bardziej, bo mamy tu jeszcze więcej szaleństwa i mocy – idealny parkietowy miażdżyciel, sprawdźcie poniżej:

W&W - Operation AK-47 (Arnej Re-Acidification)


Tymczasem zaledwie wczoraj Arnej zaprezentował swoim fanom świeży kawałek autorski, który ma ukazać się (dopiero) 19 marca 2012. Już dziś możecie posłuchać trzech minut tego nagrania – nie da się ukryć, że zupełnie różniącego się od powyższej przeróbki W&W. W „We Unite” więcej mamy progresywnego klimatu, co powinno przypaść do gustu najwierniejszym fanom producenta – wszak bliżej jest ten numer jego własnego stylu. Jak się zapowiada „We Unite”?

Arnej - We Unite
Komentarze
  • mefistek6 lutego 2012, godz. 15:40
    We Unite - jak najbardziej na plus, stary dobry Arnej i tyle!
    A ten kałach to jakaś pomyłka :/
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)